Wasze główne zadanie to podnieść świadomość ludzi planety Ziemia

 

 

Wasze główne zadanie to podnieść świadomość ludzi planety Ziemia

 

Elohim Pokój
23 grudnia 2012 r.

JAM JEST Elohim Pokój przyszedł do was, obecnie żyjących na planecie Ziemia, z niskim ukłonem przed tymi, którzy odnaleźli w sobie siły i odwagę, by wejść we wcielenie w tym czasie przejścia.

Wielu z nas z nadzieją i wzruszeniem patrzy na tych z was, którzy pamiętają o swoim służeniu i o tej przysiędze, jaką złożyli przed wcieleniem.

Wasze główne zadanie – podnieść świadomość ludzi planety Ziemia. Zadanie to staje się teraz najgłówniejsze [ze wszystkich zadań]. Ponieważ przyszłość zależy od tego, na ile uda się wykonać to zadanie. Najmniej pragnąłbym, abyście odczuwali strach przed przyszłością. W każdym razie Wzniesione Zastępy pozostają z wami i są gotowe w trudnej chwili wyciągnąć pomocną dłoń. Również przybyłem dziś, aby sprowadzić energię pokoju do waszego świata.

Moje potężne energię dziś w nocy przebiły ołowiany pancerz nieporozumień, nienawiści i wrogości, który twardym pierścieniem otoczył planetę. Moje energie wskrzesiły w duszach wielu z was dążenie do pokoju i spokoju.

Każdy, kto potrafi w tych czasach utrzymywać wewnątrz siebie równowagę energii, zachowywać stan wewnętrznego spokoju i harmonii, jest dla całej ludzkości gwarantem stabilnego rozwoju.

Więc stale myślcie o pokoju, wysyłajcie do zewnętrznego świata promienie harmonii i przeprowadzajcie moje energie do waszego świata.

Teraz chciałbym wskazać, jak każdy z was może i jest w stanie zrównoważyć sytuację na planecie Ziemia. Nie ukrywam, że są chwile, gdy równowagę udaje się utrzymać z trudem. A czasem jedna osoba znajdująca się w wirze życia i niepomyślnych (nieczystych) otaczających okolicznościach, poprzez ogromny wysiłek jednak zachowująca wewnętrzną równowagę i wysyłająca ze swego serca światu miłość, jest w stanie zapobiec wystąpieniu kolejnej wojny lub społecznego wybuchu.

Tak było wiele razy w ciągu tego roku. Każdego razu, gdy przeciwstawne siły starały się rozkołysać łódź i wydawało się, że nowa wojna i nowy rozlew krwi są nieuniknione, znajdował się człowiek, który dzięki swojemu wewnętrznemu stanowi, dzięki swoim wewnętrznym osiągnięciom i szczerej modlitwie uciszał negatywny żywioł.

Utrzymywanie równowagi staje się łatwiejsze, jeśli cała ludzkość utrzymuje bardziej wzniosły poziom świadomości. Poziom świadomości jest tym, co określa warunki zewnętrzne i kieruje przejawem zewnętrznych sił i zarządza okolicznościami w świecie fizycznym. Otóż, każdego razu, zanim włożycie swoją energię w jakąś działalność destabilizującą żywioły – zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie. Albo skierujecie swoją Boską energię na niszczenie, na negatywność, na destabilizację, albo będziecie woleli zachować wewnętrzną harmonię i spokój.

Czasem światem władają energie o niskie jakości i ślepy potok żywiołu niesie wiele strumieni życiowych po niewłaściwej drodze. Wszystkie wojny przeszłości, 20 wieku, i wiele wydarzeń już z współczesnej historii są przykładem tego, jak jedna myśl o niskiej jakości zawładnęła świadomością pewnej krytycznej masy ludności któregoś kraju. Następnie ludzie już przestają być gospodarzami sytuacji, a stają się zakładnikami niewłaściwych energii. Miliony ludzkich ofiar są następstwem jednej złej myśli, która powstała w czyjejś świadomości.

Dokładnie tak samo jedna błoga myśl, zawładnąwszy świadomością mas, jest zdolna zmienić przebieg historii i nakierować ludzkość na łatwiejszą Drogę.

Wzniesione Zastępy przygotowują na planie subtelnym wzorce świetlanej przyszłości. Owe wzorce są gotowe do osadzenia i poszukują dusz, które mogą je wprowadzać w życie.

Lecz abyście współbrzmieli z naszymi wibracjami i stali się zdolni do przewodzenia świetlanych wzorców do [tego] świata, macie rezonować z Wyższymi światami.

Jednak, siły iluzji w przedśmiertelnej furii starają się zawładnąć duszami i sprowadzić ich z Drogi za pomocą niewłaściwych wzorców i przejawów.

Powinniście dobrze uświadamiać sobie, iż w waszym świecie działają siły dobra i siły zła. Tylko wy sami wybieracie, po czyjej stronie wystąpić. Wam należy świadomie sklasyfikować każdy przejaw waszego świata: „Jakie siły stoją za tym przejawem?”. Podtrzymując przez wasze myśli, emocje, czyny niesłuszne, nie-boskie przejawy, przechodzicie w opozycję do ewolucyjnej drogi rozwoju. Wspieracie iluzoryczne siły. Staczacie się w świadomości na bardziej niski poziom.

I odwrotnie, kiedy pozwalacie Boskim przejawom na działanie poprzez was, kiedy podnosicie własną świadomość oraz świadomość ludzi naokoło, dążycie więc w słusznym kierunku i utrzymujecie równowagę za bardzo wielu innych wcielonych indywiduów.

Muszę wam wyznać, że każdy taki generator Dobra i Światła jest w stanie zneutralizować całe gromady sił śmierci i piekła.

Życzę wam z całego serca zawsze występować tylko po stronie jasnych sił. Wtedy razem zapobiegniemy wszelkim wojnom, wszelkiej agresji, wszelkiej nienawiści i niechęci.

Uwierzcie mi, że tylko poziom waszej świadomości przeszkadza wejść na następny poziom ewolucyjny. Jesteście odpowiedzialni za to, dokąd kierujecie swoją ewolucję. Zawsze, w stu procentach przypadków, odpowiadacie za wydawanie energii, która ciągle przepływa przez waszą istotę, przez wasze subtelne ciała i czakry. Tylko wy ponosicie odpowiedzialność za zużycie swojej Boskiej energii. I nie ma we Wszechświecie innego człowieka lub istoty, które by dokonywały wyboru za was.

Zawsze macie możliwość zatrzymania się i zastanowienia: czy działacie zgodnie z Bogiem, czy działacie przeciwko Bogu.

Bardzo dobrze rozumiem, że w okolicznościach, jakie ułożyły się w waszym świecie, czasem bardzo ciężko dokonać wyboru i ocenić sytuację. Dlatego częściej przywołujcie do waszego życia Boga i Wzniesione Zastępy, proście je o Boskie wskazówki i Boskie prowadzenie, a zawsze je dostaniecie.

Byłem z wami tego dnia. JAM JEST Elohim Pokój.

© Tatiana Mikuszyna

 

źródło:http://www.sirius-pl.iskri.net/teksty/2012.12.23.htm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: