Cobra – Intel Aktualizacja – 24.02.2013

 

Intel Aktualizacja

Były pewne wydarzenia za kulisami, które ostatecznie pozwoliły mi mówić o.

 

Resistance( Ruch Oporu) zrobił znaczący postęp w kierunku powierzchni.

Zasadniczo cały obszar między 0 i 30 metrów pod powierzchnią został uwolniony na płaszczyźnie fizycznej.
Oznacza to ostateczne rozliczenie najwyższych poziomów wszystkich pozostałych baz wojskowych podziemnych.
Wszystko to, co w żaden sposób nie było związane z żadnym z czarnych projektów zostało całkowicie usunięte z warstwy pomiędzy 0 i 30 m poniżej powierzchni. Oznacza to, że Cabal nie może używać żadnych podziemnych dotyczących wszelkiego rodzaju celów niezgodnych z prawem.
Nieliczne pozostałe podziemne, które były używane przez Cabal do ich rytuałów i programowania umysłu zostały całkowicie wyczyszczone.
Wszystkie podziemne magazyny broni i narkotyków lub innych podziemnych urządzeń, które były wykorzystywane przez Cabal zostały całkowicie wyczyszczone.
Również wszystkie pozostałe podziemne magazyny złota, przedmiotów i artefaktów szlachetnych zostały usunięte z rąk Kabały.
Cabal mogą teraz korzystać tylko na powierzchni planety za swoje działania.
Resistance używa swojej technologii, aby usunąć większość zanieczyszczeń środowiska w warstwie od 0 do 30 metrów pod powierzchnią, które zostały tam umieszczone w wyniku działalności człowieka.
Resistance również usunęło większość reliktów przeszłości walki ,takich jak broń, szkielety i kości, które nagromadziły się w tej warstwie przez milenia gwałtownej aktywności ludzkości i były kotwicą negatywnej energii na bardzo długi czas.
Resistance również zablokowała pewną technologię eteryczną przez archontów odwiedzaną przez którą mogli manifestować swoje sługi na płaszczyźnie fizycznej. A l objawienia l Szaraków i Reptilian ten sposób są zakończone.
Technologia Black Box została usunięta. Fizyczne archonty musiały polegać na okultystycznych rytuałach teraz, aby uzyskać przejście od eterycznego przez pewną formę przekazu, a jak wszyscy wiemy, channeling może być niewiarygodnym źródłem Intel.
22.000 Agentów Oporu doszło do powierzchni planety  mają na celu przygotowanie ostatecznego wyzwolenia.
Ta liczba będzie się zwiększać z czasem.
W tej chwili, Cabal nadal dość dużo kontroluje powierzchnię.
Ich główne punkty skupienia to kontrola przepływu środków pieniężnych wokół planety, manipulacja intel przez środki masowego przekazu dla sheeple i przez disinfo agentów światła wojowników i tłumienie wszelkich śladów życia poza kwarantanną Ziemi.
Niektóre operacje świetlnych sił będą musiały zostać podjęte przed tym jak kontrole  są i są już na miejscu, gotowi do aktywacji w odpowiednim momencie.
Jedno z tych działań jest już aktywne i obejmuje Plejadan flotę.
Jest tam dość dużo, że jeszcze do zrobienia i to jest bardzo mało prawdopodobne, że zdarzenia nastąpią przed otwarciem portalu na 25 maja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: