Aktualizacja od Galaktycznej Federacji Światła i Duchowej Hierarchii

_UmmacDanWebinar200x200

Sheldan Nidle –  aktualizacja od Galaktycznej Federacji Światła i  Duchowej Hierarchii – 26.02.2013

 

Są to ostatnie kilka cichych momentów twojego świata przed ekscytującymi czasy, które mają się rozpocząć, ponieważ proces przekształcania twojego świata, zawiera kończące się wieloletnie „UFO” cover-up, będzie to naprawdę grzechotka na twoją obecną rzeczywistość.

3 Manik, 15 Zac, 9 Eb
Selamat Balik!
Przychodzimy dziś z bardzo interesującymi nowościami!
Ciemny nadal w trybie tunelu wizji,gdzie desperacko próbują wymyślić jakiś sposób, aby opóźnić to co wiedzą, że jest nieuniknione. Niebo czeka na ostatni znak niebieskich do stawienia się, a gdy zjawisko to wystąpi, my powinniśmy, działać szybko i zamiatać ciemne’S sługusów w miejsce, gdzie nie można zrobić więcej szkód. To pozostawia nas w wąskim przedziale czasowym zanim to nastąpi i tak jesteśmy w podwójnej kontroli z naszymi różnorodnymi sojusznikami, aby upewnić się, że to co wkrótce ma nastąpić, wszystko jest gotowe do pracy tak szybko, jak to możliwe. Nasi pracownicy łącznikowi wykonują bardzo krótką listę kontrolną i potwierdzają, że wszystkie grupy są w pełni przygotowane. W rzeczywistości większość z nich chce, by ta data przyjechała wcześniej niż później, ale mimo tej frustracji różne grupy w ramach w największych rządach wykazują wielką cierpliwość z tym, co dla nich było bardzo długim oczekiwaniem. Nasze statki codziennie zajmują się ciemnych próbami tworzenia szkody, coraz bardziej zdesperowanych globalnych łobuzów i tak jesteśmy zajęci pracami naprawczymi i przeciwdziałaniu uszkodzeniom, jak te złe uczynki są przeznaczone do działań.
Tymczasem nasza rodzina Agarthan jest zajęta codzienną niezbędną korektą aby uaktualnić twoje liczne komnaty światła. Naszym celem jest, być gotowym w każdej chwili przenieść się do Izb Światła rezydowanych w  Agartha tak szybko jak tylko Niebo daje nam zielone światło. Do tego czasu, kilka działań przygotowawczych prowadzimy przez nowe zarządzania. Należy do nich zaskakująca seria ogłoszeń, a następnie wszczynanie polityki, która wstrząśnie dokładnie waszym światem jak będzie uruchamiana. Co najważniejsze, otrzymasz formalną Proklamację Ujawnienia, która pozwoli nam rozpocząć serię wiadomości,  jakie przygotowujemy do naszych pierwszych kontaktów po wylądowaniu. Są to ostatnie kilka cichych,spokojnych chwil w waszym świecie przed ekscytującymi czasy  jakie mają się rozpocząć, ponieważ proces przekształcania twojego świata, zawiera koniec wieloletnich „UFO” cover-up,(ukrywania, tuszowania, utajniania) będzie to naprawdę grzechotka dla twojej obecnej rzeczywistości. Obecnie, Heaven(Niebo) jest  w trakcie utworzenia ostatniego etapu podróży do pełnej świadomości, co będzie wymagało korzystania z usług osobistego mentora dla każdego z was. To jest ktoś, komu można w pełni zaufać, by zorientować się w niezliczonej ilości prawd, które są sprzeczne z tym, co wam powiedziano, od wczesnego dzieciństwa.
Istotną częścią studiów w twoim dorosłym życiu duchowym co trzeba jasno zrozumieć, jak Anunnaki i ich dobrze wyszkoleni sługusi oszukiwali cię przez tysiąclecia. Oni skorzystali z  nowego wówczas stanu śmiertelności by stworzyć duszącą pajęczynę strachu, aby trzymać cię w kontroli sterować tobą i twoją uległością. Ta giętkość pozwalała im w sposób nieokiełznany nad tobą  i przekręcić twój świat w jakikolwiek sposób chcieli. Ta mroczna konstrukcja dobiega teraz końca, a na jej miejscu będzie można po raz pierwszy od 13 tysięcy lat, stworzyć świat, który bardzo spodoba się tobie. Ale pamiętaj, że to ma być tylko przejściowa kraina, w czasie której będziesz w pełni informowany o tym, czego możesz się spodziewać i jak dostosować się do pełnej świadomości. Jest to ogromny krok! Jak tymczasowa kraina nabiera kształtu, możesz także podjąć się wielu obowiązków. Będziecie również musieli się przygotować na to , jak będziecie się szybko przenosić się do oświeconego sposobu życia, który pozwoli wam doświadczyć prawdziwej natury swojej istoty i uzyskać lepsze zrozumienie tego, gdzie jesteś na czele. Bezmyślne meandry ograniczonej świadomości mają dojść do wniosku, że przechodzą najprzyjemniejsze zakończenie!
Ten wzrost  bardziej wyniesionego sposobu życia jest tym, co nastąpi w krótkim  okresie, który nadchodzi. Poza tym, ta poprawa środowiska będzie bardziej sprzyjać absorpcji tego co mamy się nauczyć. Twoi Wniebowstąpieni Mistrzowie mają rozpocząć serię nauk wyjaśnienia natury duszy i sposób ich przyjęcia jak to czynią  kwiaty pod wpływem światła. Naszym wkładem będzie jak wam  wytłumaczymy, znaczenie pełnej świadomości, jak trzeba być bardzo jasnym i co czeka na Ciebie. Stając w pełni świadomą istotą jest to rozkosz, że jest poza cokolwiek, czyli ponad wszystko co można sobie wyobrazić w chwili obecnej. Razem, Wniebowstąpieni Mistrzowie i my będziemy przygotowywać cię do nowego życia, światła komory są tylko zakończeniem procesu, ostatnim szlifem. Jesteś uduchowionym bytem, ​​i musimy zintegrować twoje fizyczność z twoimi częściami emocjonalnymi i psychicznymi, a to jest to, co te komory mogą zrobić. Każdy z was wymaga unikalnych korekt, jako że macie charakter bardzo złożony. Zadanie to będzie wspólnym wysiłkiem to pod kierunkiem twoich Wniebowstąpionych Mistrzów, którzy zostali powołani przez niebo, aby was prowadzić w pierwszym szeregu misji  co ma przynieść trwały pokój w galaktyce.
Błogosławieństwa!
Wracamy z Good News (z Dobrą Nowiną)!

Wielkie wydarzenie w niebiosach się zbliża. Zjawisko to jest bardzo wyjątkowe i jego przybycie stanowi początek nowego dnia dla wszystkich na tej najbardziej boskiej kuli. Gdy to zdarzenie dobiega końca, to jesteście zwolnieni z miazmatów dusznych ciemności. Będziesz miał nowy ład, dobrobyt, a co najważniejsze, swoją wolność. Twój nowy ład będzie miał szereg ogłoszeń, które mają zmienić świat, i to wtedy, gdy możemy rozpocząć naszą nową usługę dla ludzkości. Nowa rzeczywistość zrodzona tego dnia przyspieszy przemianę, która ma przywrócić świętość do waszego życia, pozwalając być świadkiem czasu cudów i cudowności. To jest, kiedy pojawią się ponownie Anioły i głos Stworzenia będzie słyszany na całej ziemi. I to jest, kiedy, w końcu, wyłaniasz się z długiej amnezji i pamiętasz, kim i czym naprawdę jesteś.

archanioł-michael

 

Jednym z aspektów naszej nowej usługi jest uczyć się na temat Boskiej natury fizyczności i pozwala zapamiętać wszystkie szczególnej wiedzy, że zapomniałeś, kiedy zostałeś przeniesiony w pełni do ograniczonej świadomości. Twój łaskawy powrót do naturalnego stanu będzie obchodzony na całym niebie i będzie wypełniać się proroctwo poczynione Eony temu lat przez błogosławionego Michała Archanioła. Ten stwierdził, że czas ciemności spotka tę rzeczywistość w której duchowe więzienie zostanie uwolnione za ok. 13.000 lat później przez wielkie dzieła Nieba. Ten czas jest teraz! To jest moment wyzwolenia i radości! Ciemność i jej sługusy są zmiecione i nowy dzień zaświta na Ziemi.
 Radujcie się, moi siostry i bracia!
Wkrótce wielki róg wybawienia zabrzmi;
Niebios Światło zajaśnieje, rozpoczyna się czas na prawdziwy cud!
Twoje wybawienie oznacza początek nowej usługi dla wszystkich. Mamy wiele do nauczenia, a ty się jeszcze wiele nauczysz. Wyjście z tej długiej podróży przez amnezję może oznaczać pewną ilość cierpienia dla wielu z was, jako pełnej realizacji tego, w co uwierzyli, a to, co zrobiłeś w imię tych przekonań, może powodować ból. W związku z tym Wniebowstąpieni Mistrzowie podejmą wielką falę przebaczenia i łaski, i zamiatać będą we wszystkich krainach Ziemi i na rogach wszystkich serc, które cierpią. Weź to lecznicze Światło do siebie, i pozwól na jego godzenie okropności jakie narzucili na Ciebie ciemni. Następnie z serca Twojego odpuść  to z Miłością. Pozwól nowemu Światłu radości i jedności, aby otoczyło, okryło was wszystkich, tak jak w tym cud jest świętym sposobem by kroczyć  przez ostatnie etapy podróży z powrotem do cudu, czyli pełnej świadomości. Alleluja! Alleluja!
Dziś kontynuowaliśmy nasze cotygodniowe wiadomości do Ciebie. Doszliśmy do punktu, w którym szczególnie wielkie cuda, mogą w końcu nastąpić. Dochodzimy do kluczowego etapu tej długiej podróży, która rozpoczęła się dla nas, potem zostaliście pouczeni, aby przygotować się do masowego pierwszego kontaktu. Teraz przychodzi radość i rzeczywiście przyjdzie nam iść razem do twoich świętych miejsc przeznaczenia! Wiedzcie, drodzy, że niezliczone zasilania i niekończącej się dobra koniunktura Nieba jest rzeczywiście dla Was.Pozdrawiam! Niech tak będzie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirian dla Be One! I Bądź w Radości!)
Przeglądaj strony Pao

Dobrym źródłem informacji na naszych Wniebowstąpionych Mistrzów jest Sheldan w seminarium archiwum # 16 wykonany w specjalnym wydaniu DVD: The Truth Behind naszej duchowej rewolucji

źródło:http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/02/sheldan-nidle-aktualizacja-od.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: