Będziecie coraz bardziej zaskoczeni reakcjami, jakie odczuwacie wewnątrz siebie.

 

Powinniście zauważyć pewne rzeczy w przekazach, które teraz czytacie. Przede wszystkim, wiadomości w nich zawarte są coraz jaśniejsze i przejrzystsze. Powinniście też dostrzegać, że istnieje wyraźna różnica pomiędzy tymi przekazami, które są budujące i dodają wam otuchy, a tymi, które pozostawiają was zdezorientowanymi czy przygnębionymi. Mamy nadzieję, że nie udzielacie swej uwagi żadnym wiadomościom, które wywołują strach.

Będziecie coraz bardziej zaskoczeni reakcjami, jakie odczuwacie wewnątrz siebie. Jest to bezpośredni rezultat energii miłości, która wywołuje w was zmiany, jak i zezwolenia, jakiego sobie udzielacie, aby zmieniać się w te wasze wersje, które uznajecie za najbardziej pożądane. Wiecie przecież, że na tę imprezę nałożyliście na siebie maskę, która miała ukryć waszą prawdziwą tożsamość na czas tego ostatniego aktu sztuki. Zbliża się pora, kiedy zdejmiecie wszystkie te maski i ukłonicie się. Jesteśmy pewni, że będzie to pora na stojącą owację.

Dzisiaj chodzi nam jednak o to, aby skierować waszą uwagę – być może w bardziej wyraźny sposób niż przedtem – na to, że mnóstwo z tych przekazów coraz bardziej skupia się na tych samych sprawach. Niektórzy spośród naszych czanelerów czytają materiał prezentowany przez inne osoby, są też i tacy, którzy z wyboru nie dopuszczają do świadomości tego, co robią inni w tym obszarze. Niemniej jednak będziecie w stanie  dostrzec w przekazach ich wszystkich większe skoncentrowanie uwagi na wewnętrznym świecie ducha i przemianie, jaka zachodzi obecnie w waszej świadomości. Dzięki temu możecie rozważyć wniosek, że oni wszyscy korzystają z Jednej Świadomości i że to jest dla was najważniejsza wiadomość: „Wracajcie do domu. Witajcie w domu, Jesteśmy jednością.”

To zrozumiałe, że jest to w konflikcie w tym, czego uczono was przez całe stulecia, ale teraz ta wiadomość zaczyna się zakorzeniać w świadomości waszego świata. 

To rzeczywiście przypomina śnieżną kulę, lawinę, niepowstrzymaną siłę, o której tak często mówiliśmy.

Pozostańcie teraz w pokoju swych serc i pozwólcie sprawom, aby przyjęły swój kurs. 

Niech będzie to dzień, w którym odprężycie się w kochających ramionach swojego Stwórcy. 
Wszystko jest dobrze, kochani.

 Wkrótce odezwiemy się znowu. 
Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 26 lutego 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/02/26/this-is-indeed-the-unstoppable-force-of-which-we-have-spoken-so-very-often-channeled-by-ron-head/


Reklamy

1 komentarz (+add yours?)

  1. aba
    Mar 04, 2013 @ 09:11:23

    A ja nadal nie rozumiem tych przekazów. Już nawet nie staram się ich czytać do końca

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: