DAR ŻYCIA

 

DAR ŻYCIA

Grzegorz Kaźmierczak
Przekaz z dnia 01.03.2013
Ukochani,  –
Dar Życia w ciele człowieka to godność niespotykanie rzadka we wszechświecie.
Jesteście unikalną rasą i na Ziemi inkarnujecie w niezwykle trudnej formie zmodyfikowanego neandertalczyka,skonstruowanego bioinżynierią waszych twórców jako super niewolnik.
Wielokrotne manipulacje w waszej genetyce, w waszych ciałach, w waszej seksualności, doprowadziły do poziomu zamknięcia, z którego czeluści, zdaniem waszych twórców, nie sposób było wyjść. Dalsza wasza droga wprowadzana była w kanały walki, cierpienia i samopomniejszania, aby w ten sposób również mieć pełną pieczę, kontrolę nad cennym stadem, jak Was określano. Duch ludzki podjął się wyzwania i rozpoczął inkarnacje dusz mistrzowskich, aby zatwierdziły te mistrzostwo, upewnić się, czy nie ma braków w edukacji. Darem kosmosu dostaliście wasze ciała, jest wiele różnych w nich genotypów, wielu ras. Zastosowane zostało wiele wynalazków próbujących ujarzmić waszą duszę. Dar podświadomości skutecznie temu służył, czy implant gadziego móżdżku, służący do sterowania Wami. Dopełniało wszystkiego wasze samo rozbudowane ego z momentem jak daliście zapędzić się w posługiwanie, głównie umysłem swoim. To szeroki temat, a tu tylko wspomnienie o trudnościach piętrzonych na waszej drodze.
Walka i w wyniku jej wielkie cierpienie, które utrwalaliście w religiach opartych na strachu, dało Wam efekt karkołomnego obniżenia wibracji Ziemi, w których zaistnieliście. Jak trudne stały się te inkarnacje, te nauki, w których się zapętliliście, sami wiecie. Dokonywane tu zejścia ze światów miłości, tak zwanych wyższych wymiarów o wysokiej częstotliwości, miały ogromny problem w zsynchronizowaniu ze światem, w którym zaistniały. Jesteście miłością, jesteście dziećmi Boga, wszyscy w swoim momencie przyszliście ze Źródła. Często stopniowo obniżaliście wibracje, aby dotrzeć do dna kotła, które nazwać można piekłem. Dar pobytu tu, to ogromna miłość dla tych dzieci moich. które chciały tego doświadczyć, które chciały doświadczyć zapomnienia i odnaleźć w nim kim są. Doświadczyć skrajności jakie w innych światach nie są możliwe i mimo zagrożeń uwięzienia na stałe duszy, chcieliście doświadczyć tego i odnaleźć doskonałość jaką jesteście, będąc potęgą miłości OJCA. Tak potężnych istot jakimi jesteście dotąd nie widział wszechświat. Zrodzenie wasze z esencji wszystkich istot niesie dar odnowy dla całego istnienia. Dar pobytu na Ziemi daje przygotowanie do zadania jakie obrały istoty wasze.
Ukochani moi, trudno wielu z Was jest się nadal zsynchronizować się z Matką Ziemią i z jej darem, ludzkim ciałem, z niej pochodzącym. Wiele dusz mimo swego wyboru po narodzeniu odrzuciło ten wielki dar, stawiając się na drodze odwrotu z doświadczenia, które sami sobie ułożyli. Jeszcze inni gubiąc się w stawianych sobie zadaniach depcze godność Daru Życia manifestacyjnie nim pogardzając. Poznacie ich po braku radości, miłości, po piętnowaniu, katowaniu swego ciała chorobami, wypadkami, narkotykami, alkoholem, tytoniem i bezczeszczących je słowem.
Kochani moi, wszystko co czynicie sobie wypływa z Was. Każde doświadczenie dajecie sobie, aby się karać, pogardzać sobą, pogardzać ciałem, a w konsekwencji najpiękniejszym darem, darem pobytu tu, Darem Życia w ciele człowieka. Doświadczając jego nauk, aby je zamknąć i ponownie świadomie stać się boskim istnieniem w pełnym przekonaniu stając się Córką, czy Synem Boga.
Kochani, tak unikalna szansa doświadczenia tego niepowtarzalnego daru zdarza się niezwykle rzadko. Dostają go dusze gotowe na zamknięcie etapu swego wewnętrznego mistrzostwa, aby stać się posłannikiem do wielu światów czekających na waszą pomoc. Odrzucając Dar Życia, depcząc go, nie dając mu godności i wdzięczności za niego, stawiacie się świadomie w błędnym kole ciągłych powrotów, które sobie ubzduraliście, iż macie wciąż coś odpracowywać. JAM JEST OJCEM WASZYM i MATKĄ, JAM JEST JEDNOŚCIĄ CAŁEGO ISTNIENIA. Zespólcie się z tą jednością, a da Wam to możliwość wyborów każdej kolejnej drogi zamiast tkwić w zamknięciu w czasoprzestrzeniach, do których ciągle powracacie jak owieczki do swoich ferm, aby ciągle dawać się golić. Tracicie swoje złote energie składając je na czynione z siebie ofiary, zamiast wykorzystać tą życiodajną siłę, wznieść w sobie miłość i we wzajemnym połączeniu serc na stałe zmieniając tą rzeczywistość w boską krainę Królestwem Serc nazywaną.
Najdrożsi moi, przyjmijcie Dar Życia, wielu z Was go odrzuciło, a każdy z Was prostą wdzięcznością płynącą ze swego serca, bez żadnych recept technik, może to uczynić. Przyjmijcie go i umocnijcie to połączenie zaistniałe między ciałem, duszą i duchem, a to da Wam przepływ mocy powodujący uzdrowienie całej istoty waszej, całego świata, w którym jesteście. Tak ważny jest każdy z Was, ma ogromny wpływ na całe istnienie. Przyjmijcie Dar Życia jako dar jedności z całym istnieniem. Kocham Was.
Jestem Wami, a Wy Mną
Reklamy

1 komentarz (+add yours?)

  1. aba
    Mar 04, 2013 @ 09:47:27

    Nie jest to optymistyczne

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: