Ludzkość jest w środku dramatycznych zmian o głębokich Proporcjach

NIEDZIELA, 3 MARCA 2013

Archanioł Michał: Ludzkość jest w środku dramatycznych zmian o głębokich Proporcjach

Witam wszystkich!
Chciałem przetłumaczyć przekaz Archanioła Michała przez Ronnę Herman, ale Steve Beckov postanowił zaoszczędzić mi trochę roboty i wykonał jego streszczenie do najważniejszych fragmentów. Komentarze Steve’a są pisane pochyłym drukiem. blyeray21

Archanioł Michał: Ludzkość jest w środku dramatycznych zmian o głębokich Proporcjach

Wysłany przez: Steve Beckow w dniu 1 marca 2013 /
      Ronna Herman

Wiadomość Archanioła Michała przez Ronnę Herman (1) była tak głęboka w tym miesiącu, że czułem silną potrzebę przeglądu niektórych fragmentów z tego, co mówi w nim. Tego naprawdę nie można przegapić.

On mówi nam, że „proces ewolucyjny ludzkości jest w pełnym rozmachu i posuwa się naprzód w zdumiewającym tempie. Zapewnia nas, że „ludzkość jest gotowa podjąć ogromny skok w świadomości.”

Jednakże, przypomina nam, to jest tylko jedna mała część ogólnej podróży od Boga do Boga i doświadczyliśmy wielu poziomów tego przed przyjściem na Ziemię w tej misji.

„Tak, ludzkość jest w środku dramatycznych zmian, ewolucyjnego procesu o głębokiej proporcjach. Jednak pamiętajcie, że jest to tylko część niekończącej się spirali. Wszyscy z was, którzy budzą się do świadomości Boga doświadczyli wielu różnych doniosłych procesów przejściowych w całym wszechświecie. ”

Ponadto, jesteśmy śniącymi, śnimy, minąwszy półmetek, mamy zamiar rozpocząć naszą podróż z powrotem do Jedynego.

„Jesteście zarówno śniącymi, jak i snem. To jest właśnie w tej świętej przestrzeni [zrozumienia], że rozpoczniecie podróż z powrotem do całości (świętość), gdy staracie się odtworzyć w sobie dziecko Słońca naszego Boga Ojca / Matki. To było z góry przesądzone, to jest Wasze Boskie dziedzictwo „.

Wzniesienie nie jest stale przyspieszającym procesem, są potrzeby przerw po drodze.

„Należy pamiętać, że są wzloty i upadki procesu wzniesienia. Istnieją wielkie pulsacje nowych wyższych wzorców wibracyjnych Kosmicznych Promieni bombardujących Ziemię, z cichymi czasami pomiędzy tak aby nie stworzyć sytuacji przeciążenia.

„Wzniesienie nie stałym, procesem ruchu naprzód. Są nawały energii i nowych informacji, a następnie czas asymilacji, integracji i manifestacji. Wiele z tych doznań wydaje się bardziej widoczne dla Was w tej chwili.

„Możecie czuć się tak, jakbyście robili wielki skok w nieznane, czasami lub robili krok do tyłu w niepewność. W innym czasie możecie czuć intensywne poczucie zagrożenia. Teraz, powinniście być nieco przyzwyczajeni do przypływów i odpływów wzmocnionych, przyspieszonych częstotliwości, jednak kiedy jesteście wpychani na następny poziom świadomości, on często wzbudza alarm o różnym stopniu w waszych ciałach fizycznych / psychicznych / emocjonalnych. ”

My starseeds jesteśmy tutaj, aby pomagać innym w przejściu.

„Jesteście nazywani StarSeed nie bez powodu, bo gdy wrócicie do Samo-Mistrzostwa, rozpoczniecie proces integracji wysoko rozwiniętych, krystalicznych, Atomów Nasion Kodów Życiowych; nowy, zaawansowany proces ewolucyjny będzie użyty w nadchodzącym wkrótce Złotym Wieku „.

Nie musimy się martwić czy się obawiać, że nasze międzywymiarowe aspekty nie będą wracały do nas.

„Wasza wewnętrzna perspektywa automatycznie się poszerzy, gdy stopniowo zmienicie swój sposób / tryb myślenia i postrzegania.”
Będziecie mieli dostęp do zasobów, których potrzebujecie, aby uczestniczyć w naszej misji jako wayshowers (drogowskazy).

„Stwierdziliśmy, że wiele specjalnych zwolnień zostało dane tym, którzy dzielnie wkroczyli na pierwszy plan i zażądali ich dziedzictwa. Gdy masy się obudzą i zaczną wołać o pomoc, rozwiązania, informacje i zachęty, będziecie potrzebni bardziej niż kiedykolwiek, moi odważni.

„Czekamy, aby was umocnić, dać wam prezent, z mądrości, zdolności i wiedzy poza wasze najśmielsze wyobrażenia.”

Tak to jest, zostaliśmy obsypani odżywczymi energiami i nasz”poziom zrozumienia i świadomości będzie wzrastać z każdym pobraniem energii wyższej częstotliwości.” Gdy idziemy dalej w naszej podróży, wbudowana tęsknota za wyzwoleniem będzie kopać i ciągnąć nas w kierunku Boga. Archanioł Michał opisuje to tutaj:

„W pewnym momencie podróż Duszy każdego człowieka poprzez czas i przestrzeń, jest pragnieniem powrotu do wyższych sfer – boskie niezadowolenie powstaje i to nie może zostać odrzucone. Najpierw trzeba uświadomić sobie głos sumienia. Szept Twojej duszy będzie rosnąć głośniej i bardziej wyraziście, gdy zaczniesz zwracać uwagę na wezwanie Ducha.

„Czułość rośnie z waszym poczuciem natury, gdy stajecie się dostosowani do wyższych wibracji wzorców ludzi, miejsc, myśli i działań. W końcu nauczycie się rozróżniać wibracje Pieśni Duszy waszej rodziny dusz, i różnych mistrzów i Istot anielskich „.

Wszystko będzie wkrótce płynne i nie będziemy chcieli pozostać w tyle.

„Proszę uważać: już nie będziecie mogli pozostać w stagnacji lub nawet zatrzymać się na pewnym poziomie przez bardzo długi czas, bo proces transformacji porusza się zbyt szybko.
„Wasz język się zmienia, wasze formy myślowe są różne. Dawne obszary mózgu, które zawierają waszą przeszłość są stopniowo udoskonalane lub rozpuszczane, więc zaczyna się wam wydawać, że wszystko, co zdarzyło się wcześniej, jeszcze w ubiegłym roku, jest niejasnym snem „.

Uczymy się myśleć w nowy sposób, a znajdziemy siebie coraz bardziej niecierpliwymi wobec starego.

„Nowe obszary mózgu są aktywowane, musicie nauczyć się myśleć w zupełnie nowy sposób. Świetlne pakiety informacji, holograficzne zdjęcia o wielkim znaczeniu i święte wzory geometryczne zaczną wchodzić w waszą świadomość, i musicie uczyć się, jak je odczytać.

„Może się wydawać, że ci, od których się oddalacie już was nie rozumieją, albo nie możecie znaleźć słów dla prowadzenia przyziemnych rozmów według starych wzorców. Znajdziecie tu również, że nie macie potrzeby werbalizacji każdej myśli, gdy zaczniecie telepatycznie łapać energie i myśli tych wokół siebie. Wasze intuicyjne zdolności wzrosną i nie będzie łatwo was oszukać. Będziecie mówić swoją prawdę z duchową integralnością i nie będziecie chcieli angażować się w negatywne gry z przeszłości. ”

To będzie coraz ważniejsze, aby pozostać odłączonym.

„Błagamy Was: nie przywiązujcie się do jakiegokolwiek sposobu bycia, jednej modalności, jakiejkolwiek filozofii, która jest zbyt wąska lub zorganizowana, lub kupowania jakiejkolwiek umowy, która daje moc dla kogoś poza samym sobą. Rozeznajcie, rozeznajcie, rozeznajcie – Nie możemy podkreślić tego wystarczająco, gdyż tak szybko, jak ta oczywista prawda wychodzi i włączacie ją do systemu wierzeń, może zostać zastąpiona przez wyższą prawdę lub nową koncepcję.

„Patrząc wstecz, czy nie widzicie, że wiele wiedzy, którą teraz przyjmujecie jako Waszą absolutną prawdę była poza waszymi najśmielszymi wyobrażeniami dziesięć lat temu, a nawet sześć miesięcy temu? Należy pamiętać, że wiele z tych rzeczy, które jesteście tak pewni dzisiaj bez wątpienia zmieni się jutro lub w najbliższej przyszłości. ”

Jesteśmy bombardowani nowym i dopasowujemy się do coraz wyższych wymiarów.

„Psychicznie, nowe pomysły i koncepcje bombardują waszą świadomość. Mgliste na początku, ale stopniowo się umacniają, gdy wykorzystacie swoje rozszerzone umiejętności rozumowania, aby rozwijać i dekodować formuły i wynalazki przyszłości.

„Gdy zaczniecie wykorzystywać wyższe poziomy piątego wymiaru, zaczniecie przypominać sobie aspekty tego planu Stworzenia tego Pod-wszechświata: jak utrzymać czystą myśl, dopóki nie przyniesie do skutków i jak pomagaliście w tworzeniu wielkiej różnorodności wspaniałych rzeczy. Wielu z was zaczyna widzieć kształty geometryczne, musujące kryształy, i genialne nowe kolory, gdy poruszacie się i poza czasem i przestrzenią do królestw Światła „.

Jest tak wiele więcej tego, co Archanioł Michał mówi, co jest istotne i ważne dla nas w przekazie Ronny. Ale artykuł stałby się zbyt długi, jeśli omawiałbym wszystko. Zamyka przekaz, zapraszając nas do pełnego otwarcia na cuda materializujące się przed nami.

„Otwórzcie swoje umysły i serca, kochani, i obejmijcie infuzję Boskiej Miłości / Światła, które czeka na Was. Kąpcie się w chwale zjednoczeni z nami, gdy idziemy naprzód razem w tej niesamowitej podróży do nowej rzeczywistości. Jesteśmy z wami. Jesteście kochani najgłębiej „.

Ponieważ miesiące 2013 szybko mijają nas, możemy zobaczyć, jak posłańcy jeden po drugim potwierdzają, że proces Wzniesienia trwa i pędzi w kierunku szczytu. W żaden sposób nie jesteśmy w dole lub proces się zakończył. Zamiast tego jesteśmy naprzemiennie omywani w głębokich energiach i możliwościami odpoczynku i przyswojenia, gdy poruszamy się w kierunku „dramatycznych zmian … o głębokich proporcjach”.
Przypisy

(1) Archanioł Michał, „Hold Steady, Kochani,” przekazany przez Ronna Herman, 28 lutego 2013, nahttp://www.ronnastar.com/messages-aam/latest.html.

tłumaczenie: 
mamy tu bardzo przydatne połączenie dwóch tłumaczeń.
Najpierw Steve – pomaga zrozumieć lepiej myśli  z Przekazu Ronny.. 
a po polsku oddał to też czyniąc to po mistrzowsku blueray21.

dzięki 

Reklamy

1 komentarz (+add yours?)

  1. aba
    Mar 04, 2013 @ 09:20:05

    Czy to jest to. Czy ona to on . Ja naprawdę nic nie rozumiem

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: