Bankowość – Największy Przekręt na Ziemi

 

Bankowość – Największy Przekręt na Ziemi

Banking – the Greatest Scam on Earth

 

Przesłano 11 WRZ 2011
Największy Przekręt na Ziemi – Oszustwo Pieniądza!  Oszustwo Pieniądza, to ukryte prawo stosowane w sposób jawny, ale ukryte komplikacje i nieporozumienia.
Emerytowany bankier opisuje po prostu jak na świecie Przekręt pieniądze i powód , dlaczego każdy kraj teraz bankrutuje.
Prywatni bankierzy ukradli proces tworzenia pieniędzy, i że kiedyś nasze pieniądze zostały stworzone przez rządy, wolne od długu, to jest teraz tworzone z powietrza i wydane jako dług, koszty odsetek.
W dzisiejszym świecie, kontrolowanym bankiera pieniądze = dług, dług = pieniądz niewolnictwo i dlatego = niewolnictwo — nasze systemy monetarne stały się systemami zniewolenia. Pieniądze są tworzone z niczego, wydane jako dług, nie wystarczająco dużo pieniędzy, są tworzone dla przyszłych płatności z tytułu odsetek i inflacji ,co kradnie nasze oszczędności.
Proces tworzenia pieniędzy należy zabrać z banków i podać do rządów, którzy mogą tworzyć pieniądze wolne od długu, bez odsetek.
Jak to kiedyś  było  i nie potrzebowaliśmy żadnych podatków dochodowych. Wreszcie, nie jest wyjaśnione, co należy zrobić, aby zatrzymać wspieranie Przekrętów pieniędzy.
Stare, ale jare. Z archiwów. Ulepszony dźwięk z oryginalnej wersji.
Funkcjonujemy w tym systemie – płacimy ogromny haracz na konto Europejskiego Banku Centralnego ..
A Unia Europejska .. jak ma potrzeby to Drukuje sobie kasę ..co oczywiście napędza inflację ..a inflacja pożera nasze dochody i oszczędności ..
Kiepski marny los szykuje przyszłość waluty i  banku w UE.
Już wiecie czemu tak bardzo zaciskają nam pasa..
Zapewne wiecie też ,że inflacja tak duża za ubiegły rok .. to robota Rady polityki Pieniężnej .. to nie jest nieudolność tych ludzi .. tylko celowe działanie ..
muszą ograniczyć nasze zapędy ,podebrać nasze oszczędności .Prezesem NBP jest człowiek z „KLUBU 300”  razem ..to oni decydują o losach Ziemi .. to oni chcą nadal III wojny światowej ..
Nasz NBP jest niezależny ,ale od rządu .. no bo jest cząstką ,Agendą i podlega MFW.Mamy potwora który pod pretekstem dbania o nasze finanse ,łupi nas tworząc system niedostatku pieniądza..
Wymusza ustawy, gloryfikujące działania bankowości .. w ich grabieżczym stylu ..
To Zachodni kapitał rządzi Polską .. to oni uzależniają nas od siebie … banki są właścicielami prawie wszystkiego ..i doją z nas odsetki ,wszelakiej  maści , na ich usługach są komornicy ( też dobrze płatni ,co jest kosztem osoby która jest ścigana przez komornika ,lub inkwizytora .)
Polski rząd ma zadłużenie  ponad 880 000 000 000,00 ( 880 miliardów złotych …) a licznik  pokazuje jak bardzo wzrasta dług .. TEGO SIĘ NIE DA ZATRZYMAĆ .. DŁUG NARASTA i niedługo będzie w rym roku ponad bilion.  … jeden procent odsetek  to tylko 880 milionów ,a przecież spłata jest rozłożona na kilkadziesiąt lat .. to są  potężne sumy wypompowane z naszego rynku .. za co ?

Program NESARA  przewiduje Umorzenie  tego długu i wszelkich długów ludności ..
To jest jedyny ratunek ..

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: