Próba Zamordowania królowej Elżbiety II. Obława na byłego „czarnego papieża”

benjamin_fulford_3

 

Benjamin Fulford – Pełna Aktualizacja – Próba Zamordowania królowej Elżbiety II Zagnała ją w sytuację bez wyjścia.Obława na byłego „czarnego papieża” Petera Hansa Kolvenbacha – 05 marca 2013

Benjamin Fulford – Full Update – Murder Attempt Against Queen Elizabeth II Foiled, Manhunt On For Former “Black Pope” Peter Hans Kolvenbach – 5 March 2013

 

Światowe media szeroko donosiły, że królowa Elżbieta II została hospitalizowana z powodu”żołądka” , ale MI5 źródła mówią Królowa nie jest chora i że historia jaka została podana by zgasić, tak aby mogła anulować wycieczkę do Rzymu, gdzie było prawdziwe morderstwo Działka przeciwko niej. MI5 źródło mówi, że Peter Hans Kolvenbach, dawny „czarny papież”, czyli szef jezuitów, którzy już pozbył się Papieża, knuł pozbyć się królowej podczas jej wizyty w Rzymie jako część swojego planu utworzenia „jedna religia świata”. Kolvenbach teraz ukrywa się w Libanie, gdzie został i pomaga Organizować wsparcie  dla Bractwa Muzułmańskiego  które prowadzi „Rewolucję”, na Bliskim Wschodzie.
On ma być złapany i przewieziony na przesłuchanie wkrótce.
Kolvenbacha uprzednio nagrano chwalenie się przez telefon, że był mózgiem ataku jądrowego i 3/11 tsunami terroru przeciwko Japonii, według CIA i MI5 źródeł.
On również został nagrany grożąc otruć Adolfo Nicolas, obecny Przełożony Generalny Towarzystwa Jezusowego, te same źródła mówią.
Nicolas i królowa są zarówno we współpracy z azjatyckimi grupami i White Dragon Society naciskające  na ogromną kampanię do końca ubóstwa i zatrzymać zniszczenie środowiska.
W każdym przypadku, jeśli okaże się, królowa Elżbieta II jest kontynuacją królowej Beatrix z Holandii, a papież odszedł z urzędu, potem następny w kolejce do usunięcia będzie prezydent USA Obama, według gnostyckiej frakcji Iluminatów.
Gnostyczne illuminati twierdzą ,że zaczęli francuskie, amerykańskie i rosyjskie rewolucje, a teraz naciskają  na wolną Europę i USA od kabalistów linii krwi z reguły zgodnie z jednym z ich „grand-mistrzami.”
Zgodnie z oryginałem, a teraz rozwikłanie, działki do tworzenia „New World Order”, Barak Obama* miał być przywódcą rządu światowego, który by nadzorował połączenie islamu i chrześcijaństwa w jedną światową religię.
<!-More-> Jednak zamiast przewodniczenia narodzinom faszystowskiego rządu światowego, Obama  przewodniczy  w bankructwie Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Cabalists  kontrolująca Waszyngtonu rząd korporacji, wciąż próbują trzymać się uparcie  starej powierzchni.
Sekretarz stanu USA John Kerry doprowadził z powrotem na właściwe tory., tych co są częścią Watykanu homoseksualnych Czaszki i Kości tajne stowarzyszenie, odwiedzili Bliski Wschód w ubiegłym tygodniu, po bezowocnej próbie uzyskania  NWO  – New World Order.
Jednak światowy kryzys finansowy i gospodarczy bojkotujący DC cabal oznaczało ,że USA nie mogą sobie pozwolić, aby utrzymać większość swojej floty lotniskowców, dlatego Pentagon ogłosił, a Kerry był na Bliskim Wschodzie, że jeden z dwóch lotniskowców  w Zatoce Perskiej zostanie usunięty z powodu cięć budżetowych.
W każdym razie, tylko najbardziej prawdziwi Robiący pranie mózgu idioci wciąż mogą wierzyć kabalistów roszczeniom, że mogą oni podejmować nieustannie od ponad 20 lat (od 1992), że „Iran miał miesiące od wyprodukowania bomby atomowej i tak może zacząć wojnę światową 3 „.
Starszy członek Watykańskiego mason loży P2 faszystowskiej ostrzegł P2 przed „łączącymi się cabalists” w walce o utrzymanie status quo, dodając, że są „tak zdesperowani i gotowi do użycia wszelkich opcji.”
Biorąc pod uwagę ich przeszłość i skłonność do przeprowadzania ludobójstwa i masowych morderstw, aby osiągnąć cele polityczne (np. Hitler, Stalin, 911, 311) mogą  spiskować w celu wysadzenia obiektów w Rzymie, próbując zrzucić winę, a tym samym skompromitować, pokój kochającą antyterrorystyczną grupę taką jak Towarzystwo Białego Smoka.
Cabalists zaczęły  również przy użyciu agenta o imieniu Adnan Sacly dochodzenia praw spadkowych historycznego Asian skarbu, który został użyty do założenia początkowej Cabal znanej jako BIS. Sacly fałszywie twierdzi, że odziedziczyła te prawa od Madame Chiang Kai Shek  która była dziedziczką  wspaniałej dynastii Sung skarbu, zgodnie z CIA.
W każdym przypadku, w cabalists stoją teraz pod bardzo realną groźbą rewolucji w Europie. Włoskie wybory spowodowały zawieszony  parlament z grupy wiekowej 20-40 internet głosowania generacji masowo wsparli anty-establishment Ruch 5 Gwiazd. Partia ta domaga się renegocjacji długu i powrotu do lira. Jeśli jest reelekcja, oczekuje, aby wygrać, a wynikiem byłby koniec euro i późniejsze załamanie niemieckiego systemu finansowego (ponieważ Włochy są największym wierzycielem).
W Wielkiej Brytanii, jak również, anty-UE Partia Niepodległości wygrała Bi-wybory tylko żeby ukraść to za pomocą  „wielkigo głosowania pocztowego,” zgodnie i MI5 oficjalnie. Oczekuje się obecnie, że Wielka Brytania będzie zmierzała do wyborów w maju, że doprowadzi do koalicji  z anty-UE  tych przy władzy, urzędnik mówi.
Objawy, takie jak te, wraz z przerażającymi danymi gospodarczymi pojawiającymi się na Zachodzie, jasno zarówno UE, jak i USA  wyraźnie zmierzają do bankructwa.
 Rzeczywistość to coś, że nie ilością propagandy – intrygi cabal  nie może pokrywać wiecznie, musi  mieć sposób na nadrobienie zaległości i zwyciężać.
W Azji, w międzyczasie, nowy chiński reżim formalnie przejął władzę w tym tygodniu i jest chętny, aby pokazać jej zapał. Co musi najpierw udowodnić, to czy są myszy czy mężczyźni. Jeśli są myszy, będą manipulowani  przez cabal do wojny z Japonią, która daje bolesne wspomnienia zarówno w Chinach i Japonii, jak również może zniszczyć azjatycką jedność. Jeśli są ludzie, którzy będą całkowicie zreorganizować świat architektury władzy od wsobnej elity europejskiej i oddadzą do rąk ludzi na całym świecie. Konkretnie, co oznacza, że ​​całkowicie do remontu ONZ (mogą zacząć, by przenieść swoją siedzibę do Azji), BIS, Bank Światowy, MFW, NATO itd.
Azjatyckie tajne stowarzyszenia zrobiły świętą obietnicę, że jeśli Asia(AZJA) po raz kolejny znajdzie się w centrum władzy światowej, to oni zakończą ubóstwa i zatrzymają zniszczenie środowiska. Ciężkie zanieczyszczenia zadławiące Chiny i przyspieszające niszczenie globalnej ekologii oznacza, że ​​nie dotrzymają ich świętej obietnicy Stwórcy.  Jeśli oni nie dotrzymają tej obietnicy, mandat niebios zostanie im zabrany.
www.benjaminfulford.net / link do oryginalnego artykułu
*Obama ma teraz niesamowicie dogodną sytuację prawną.. by realizować  plan zmian.
Republikanie  w Senacie  utworzyli masę przepisów i postanowień ,by Prezydent USA  miał mocne uprawnienia  , właściwie można by powiedzieć ,że na dziś Prezydent USA jest dyktatorem.. Może wszystko! Oczywiście Illuminaci szykowali to pod swojego kandydata .. by dalej realizować program NWO..
 Teraz mają problem .. Bo Obama  wykorzysta wiele ich i przez nich utworzonych ustaw przeciwko nim..
Choćby aresztowanie ,bez podania powodu aresztowania.
Czyli teraz nie ma w kraju zwanym USA człowieka który nie może ,na mocy  ustaw być aresztowany  ,wystarczy ,że Obama wyrazi taką wolę……nawet imunitet nie chroni
Obozy FEMA mogą służyć do odizolowania Banksterów od społeczeństwa
Nawet są zamówione dla tej instytucji :GILOTYNY- sztuk 30 000.!??
Przerażające jest  – co szykowali Illuminaci  obywatelom USA.. teraz karta się odwraca ..
Przygotowali to wszystko NA SIEBIE i swoich sympatyków.
 Według ich planu miało zostać żywych tylko około 5 milionów ludzi  na terenie kontynentu Ameryki Północnej ..
 Nam szykowano atomowe atrakcje ,głód ,epidemie w ramach 3 wojny światowej i skutki  tej wojny..  czyli plan by na ziemi było nie więcej jak 500 milionów ludzi .. no oczywiście ICH LUDZI – wybrańców i posłusznych sług.
Możemy o tym mówić teraz bez obaw.. świat się obudził ..Ciemni już nie mają nic do powiedzenia ….to co im pozostało to UDAWAĆ ,ŻE WSZYSTKO JEST PO ICH MYŚLI ..mają jeszcze media ..więc grają tą starą melodię ..ich finanse –są zablokowane,  ich źródła atomowej zagłady neutralizowane na bieżąco ..

  DYKTATOR Obama jest z Drużyny Światła.

źródło:http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/03/benjamin-fulford-pena-aktualizacja.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: