Wiadomość z Szambali: Kształtuje was nowa tonalność

 

 

Gdy słuchacie swego serca, usłyszycie, że rozbrzmiewa w nim teraz głębszy on.

Jest to ton waszego rezonansu z Nową Ziemią.

Podąża on za wami w ciągu dnia, budząc was i uwrażliwiając na subtelne, lecz bardzo realne możliwości, na nowe otwarcia i na wasze duchowe dostrojenie, gdyż kiedy się z niego ‘wysuwacie’, odczuwacie to bardziej dotkliwie.

Ten nowy fundamentalny ton wywołuje coraz większy oddźwięk. Przenika on również wszelkie życie na Ziemi i dostraja je do swych harmonicznych właściwości. Odzwierciedla się to w nowych ideach istnienia, jako inspiracja i impuls wewnątrz każdej formy życia. Impuls ten zainicjuje wyłonienie się nowych roślin i innych form życia. Ludzkość pozna nowe sposoby życia i nowe drogi współpracy z wszelkim życiem – na waszej planecie i poza nią.

Jest to pełen mocy czas, kochani. Wasza wewnętrzna wiedza służy wam do odnalezienia nowej drogi, i wzmacniana jest ona przez ten nowy ton, nowy fundament. Ten głęboki, basowy dźwięk Nowej Rzeczywistości ma w sobie cudowną właściwość – rozluźnia was. Wibruje on w taki sposób, że stwarza w was więcej przestrzeni. Ten wzrost waszej wewnętrznej przestrzeni, wewnętrznego pola, pozwala wam wnieść tam proporcjonalnie więcej wibracji Jednolitego Pola. To sprawia, że wasza intuicja i wewnętrzna wiedza stają się silniejsze, przejrzystsze i bardziej dostrzegalne w waszej świadomości.

Odkryjecie, że życie otwiera się dla was i dla wszystkich w sposób bardzo znaczący, i jest to rezultatem tego nowego bazowego tonu Nowej Ziemi.

Będąc częścią Nowej Ziemi przenosicie ten ton w swojej strukturze energetycznej, i kształtuje on również waszą strukturę od środka. Coraz silniej utożsamiacie się z Ziemią. Odkryjecie, że jesteście bardziej zainteresowani swym ziemskim życiem, natomiast, co zaskakujące, mniej zainteresowani sprawami eterycznymi czy duchowymi. Zezwólcie sobie na uśmiech dowiadując się o tym, i wiedzcie, że dzieje się to dlatego, że rozszerzacie się energetycznie i identyfikujecie z większymi polami światła – jest to ekspansja, a nie pomniejszenie waszej prawdziwej boskiej natury.

Całość życia wzbudza tę ekspansję w swym własnym strumieniu świadomości i na swój własny sposób. Na Ziemi uczycie się na nowo, dlaczego ‘kiedyś’ uznaliście, że zabawienie się tutaj będzie rozrywką, i na nowo witacie swe stare marzenia i życzenia. Żywimy nadzieję, że odnajdziecie swe sposoby ujrzenia ich nowymi oczami. Wasze stare oczy są tak znużone. Stwarzają one tyle bólu waszemu sposobowi odczuwania. Pozwólcie sobie na nowy sposób patrzenia. Zaproście ten fundamentalny ton Nowej Rzeczywistości, aby przekształcił wasz sposób widzenia. Pozwólcie innym cywilizacjom i kulturom, żyjącym wewnątrz Ziemi – ukrytym kulturom Szambali i Telos – pozwólcie i im udzielić sobie wsparcia w stworzeniu waszego nowego wzroku, waszych nowych oczu.

To poprzez swe oczy – mamy tu na myśli wasz sposób postrzegania – rozpoznawana jest miłość. Jest ona wszędzie. Póki się tego nie dowiecie, pracujcie nad swoimi oczami.

Kochamy was.

Jestem Nehru i jestem częścią Szambali. Mówię do was wraz z Archaniołem Michałem i Radą Światła. Jestem bardzo szczęśliwy, mogąc połączyć się teraz z wami.

Przekazała Meredith Murphy, 20 lutego 2013

http://lightworkers.org/channeling/177441/msg-shambhala-there-new-tonality-shaping-you

Przetłumaczyła wika

źródło:http://krystal28.wordpress.com/2013/03/06/wiadomosc-z-szambali-ksztaltuje-was-nowa-tonalnosc/

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: