Znaleziono Atlantis – piramidy w Trójkącie Bermudzkim

„Atlantis Znaleziono”: Giant sfinksy, piramidy w Trójkącie Bermudzkim

Wysłane przez : Steve Beckow na 03 marca 2013
Poniższy e-mail zawiera dużą liczbę linków o Atlantydzie. Biorąc to co zostało powiedziane, nie mogę ręczyć, że linki albo historia zapewni całkowicie wiarygodną informację. Wierzę ,że cabal nie chce bardzo by było wiadome o Atlantydzie ,chcą uniknąć zaproszenie do dochodzenia w sprawie prawdy o naszej rzeczywistości, a to może być powodem, dla którego naukowcy prowadzący śledztwo zostali zatrzymani ,zamiast kryzysu kubańskiego. Więc zróbcie rozeznanie w sprawie korzystania z tych informacji.
Ja osobiście lubię czytać na ten temat, także za korzystanie z niego i przekazuję te adresy razem w tym duchu. Wierzę, film jest w języku rosyjskim z napisami.

Atlantis Znaleziono: Giant Sfinksy, piramidy w Trójkącie Bermudzkim

 

 

Email przekazane przez Galinę Sanderson, 03 marca 2013
Dwóch naukowców, Paul Weinzweig i Pauline Zalitzki, pracujący u wybrzeży Kuby i za pomocą robotów podwodnych, potwierdzili, że istnieje olbrzymie miasto na dnie oceanu.  Stare miasto –  zawiera kilka sfinksów i co najmniej cztery gigantyczne piramidy plus inne budowle – zadziwiająco siedzi wewnątrz granic legendarnego Trójkąta Bermudzkiego.
Według raportu arclein Terra Plastycznej Terra, kubański Subsea Pyramid Complex, dowody wskazują, że miasta zostały zalane wodami jednocześnie opadając i zatonięcia gruntów do morza. To koreluje dokładnie z legendą Atlantis.
Do Katastrofy mogło dojść pod koniec ostatniej epoki lodowcowej. W Arctic pokrywy lodowej katastrofalnie topiąc się spowodował podniesienie się poziomu mórz szybko na całym świecie, zwłaszcza wpływających na półkuli północnej. Linie brzegowe uległy zmianie; ziemia została utracona; wyspy (nawet kontynenty wyspy) zniknęły.
Arclein zauważa: „W czasie, wyniesionej części Mid Atlantic Ridge ustąpiły tym także Lyonese i wyspy domu i masy ziemi wokół Azorów. Nawet jeśli tak się nie stało, to osiadanie było wystarczająco duże, bogate
W ten sposób powstałoby ortogonalne ciśnienie zmuszając osiadanie albo do Wschodu lub Zachodu. Ponieważ grzbiet między Kubą i Yucatan to naturalny punkt słabości między basenem osiadania Zatoki i basenem zapadania Karaibów, naturalnie opadły głęboko. Sterownikiem dla wszystkich były to hydrostatyczne zmiany spowodowane zarówno przez zmiany pierwotnej skorupy z 12.900 lat temu, że nazwałem w plejstocenie Niezgodność oraz powolne wznoszenie Hudson Bay Zagłębia spowodowane zakończeniem epoki lodowcowej „.
Kryzys kubański zatrzymuje badania
Według dziennikarza Luis Mariano Fernandez miasto zostało odkryte kilkadziesiąt lat temu, ale cały dostęp do tego został zatrzymany w trakcie i po kryzysie kubańskim. (http://www.luismarianofernandez.com/AtlantidaEnCuba4.html ) Aby zobaczyć w innych językach, należy użyć paska narzędzi Google Translate.
Rząd USA odkrył domniemane miejsce podczas kryzysu kubańskiego w latach sześćdziesiątych, atomowe okręty podwodne cruising w Zatoce (na pełnym morzu) spotkały struktury piramidy. Natychmiast wyłączyli witrynę i przejęli kontrolę nad nimi i obiektami, w celu, że nie przejdzie w ręce Rosjan. „
Zespół naukowy Deep Ocean ekspertów, archeologów i oceanografów znalazł ruiny starożytnych budowli 600 stóp poniżej oceanu. Mówią miasto Atlantis.
Przyjrzyj się uważnie, w muky wody gigant piramida jest widoczna (http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_02.jpg )
Piramidy i sfinksy większe niż w Egipcie
Dowody, że wyspa Kuba jest pozostałością kultury oraz potężna jest omawiana przez odkrycia Zalitzki jest na wyspie bardzo starożytnych symboli i piktogramów identycznych do tych obserwowanych na podwodnych strukturach.
Pierwsza piramida gigant fotografowana przez ROV (http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_01.jpg )
Korzystając z podwodnych poszukiwań, odkryli niezwykle ogromne struktury piramidy podobne do (ale większe niż) piramid w Gizie w Egipcie. Szacują oni ,że piramidy Atlantis są zbudowane z kamieni ważących setki ton.
Przemawia do naukowców możliwość, że ruiny są rzeczywiście Atlantis, Fernandez ekspert informując powiedział: „… w kulturach Yucatan dziś jest możliwe, że to, co jeszcze pozostało z autochtonów tych miejsc chyba Olmekowie lub niektóre bardzo prymitywne cywilizacje Yucatan, północna część Ameryki Środkowej, pochodzi według nich z wyspy, która zatonęła przez kataklizm. Ta wyspa nazywa Atlanticú. „To też pasuje do opowieści o nagłym upadku cudownej Atlantydy.
Atlanticú. Atlantis. Tubylczy mieszkańcy nadal nazywają to w ich historii.
Podczas wywiadu na temat eksploracji mega-miasta, Fernandez zapytał głównego naukowca Pauline Zalitzki o civilizację  ktora zbudowała go.
„Kiedy opublikowano pierwsze wieści o tej obserwacji,” powiedziała, „University of Veracruz był zainteresowany  pracą i mieliśmy nagrane obrazy tych struktur na dnie morskim. Konkretnie, Instytut Antropologii wykopalisk Uniwersytetu mnie zaprosił.  Robili [studia] na części i ruiny cywilizacji Olmeków.
Olmekowie i inni tubylcy mają podstawową morfologię oznakowane odejście tego kontynentu. To znaczy, tak od strony Kuby, i miało wystąpić bardzo duże trzęsienie ziemi, gdzie ich ziemia zatonęła. Morfologia wskazuje, że należą do trzech rodzin, które zostały zapisane. Jedna z tych rodzin przyszła do wybrzeża Veracruz, którzy są rzekomo Olmekowie. Inni przyjechali z Ameryki Środkowej i wyjazd do wybrzeża Pacyfiku, a te rodziny stworzyły cywilizację Ameryk, jak znamy ją dzisiaj, bo rozłożona wszystkie ich wiedze.
Kiedy ci antropologowie zobaczyli podwodne zdjęcia  tego miasta, i zobaczyli  kilka monolitów kamiennych, jakiś symbol, i napisy, są identyfikowane z motywami Olmeków .Byli bardzo zaskoczeni. „(http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_06.jpg )
Olmekowie pochodzą z ocalałych z Atlantis, znacznie lepsza kultura zniszczona aft koniec powodzi Ice Age.
Świat został przekształcony i super-cywilizacja zniszczona przez tysiąclecia pamiętali tylko w legendzie i przechodzącej referncji przez filozofa Platona.
Ale Atlantis była prawdziwa, jest prawdziwa: naukowcy Paul Weinzweig i Pauline Zalitzki ją znaleźli.
Zdjęć Sonaru  mega-struktury na dnie morza (http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Mega_structure.jpg )
Kolejny wizerunek Atlantydy mega-struktury (http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/inverted22.jpg )
http://beforeitsnews.com/alternative/2012/06/giant-crystal-pyramid-discovered-in-bermuda-triangle-2301051.html
Kryształowa Piramida odkryta w Trójkącie Bermudzkim w  2012 roku HD:http://www.youtube.com/watch?v=fMK8TRKzT84
Podwodne miasta OFF CZĘŚCI KUBY 1:http://www.disclose.tv/action/viewvideo/113007/Underwater_City_Off_of_Cuba_Part_1_The_Discovery/
Podwodnego miasta OFF CZĘŚCI KUBY 2:http://www.disclose.tv/action/viewvideo/113008/Underwater_City_Off_of_Cuba_Part_2_An_Update/
Przed Google  i usunięte Atlantis z Google Earth: http://www.youtube.com/watch?v=qtkyTxs_EE0
Google usunięte Atlantis z Google Earth: http://www.youtube.com/watch?v=2VSldnaSOUk
Dlaczego ukryte? Wypróbuj ją sam i zobacz.
Czytaj więcej: http://www.riseearth.com/2012/10/atlantis-found-giant-sphinxes-pyramids.html
http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?54701-Atlantis-Found-Giant-Sphinxes-Pyramids-In-Bermuda-Triangle
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread920705/pg1
http://www.realistnews.net/Thread-atlantis-found-pyramids-more-in-bermuda-triangle-update
http://www.secretsofthefed.com/atlantis-found-giant-sphinxes-pyramids-in-bermuda-triangle/
Dailymail, brytyjska Atlantis
Dołącz do nas na: Umysł Unleashed
Galina Sanderson admin@deepfieldrelaxation.com 
www.DeepFieldRelaxation.com Y
outube channel: DeepFieldRelaxatio
źródło: http://goldenageofgaia.com/2013/03/atlantis-found-giant-sphinxes-pyramids-in-bermuda-triangle/#more-167247
źródło tłumaczenia:http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/03/atlantis-znaleziono-giant-sfinksy.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: