AA Michał – to jest czas, abyście zaczęli widzieć

https://ninhursag2012.files.wordpress.com/2013/03/archangelmichael-ron-head-244x3001.jpg

 

AA Michał 11,03 to jest czas, abyście zaczęli widzieć

Witam ponownie!
Dziś AA Michał uderza w jeszcze wyższe tony. Mówi wprawdzie o wielkich zmianach w energetyce i duchowości, mających też być widocznymi dla tych „co mają oczy”, ale nadmienia siewców strachu i paniki, ocierając się o wyrażenie „koniec świata”. Z mojej dedukcji wynika wprost, że okres „spokoju” będzie trwał do jutra, kiedy kometa zacznie być widoczna na półkuli północnej. Wiadomo od dawna, że ci „niebiańscy” goście sprowadzali zawsze sporo energetycznych zmian i zamieszania wśród populacji.

Dziś czytałem artykuł odnoszący się do Czelabińskiego meteorytu, że szybka analiza NASA była zbyt pochopna, określenia kierunków i kątów zbyt niedokładne, i że w rezultacie na podstawie głębszej analizy trajektorii lotu obiektu można go powiązać z nadlatującą właśnie kometą bodajże oznaczoną DA2011… W każdym razie Michael mówi o czymś dużym (może niebieska Kachina?). blueray21.

 

 

… to jest czas, abyście zaczęli widzieć pewne wyniki i potwierdzenia. – Michael

Dziś będziemy mówić o zbliżającej się olbrzymiej zmianie w waszym środowisku energetycznym.

Było wystarczająco dużo modyfikacji waszych pól energetycznych teraz, że prawie wszyscy z was będą wiedzieli, że coś niezwykle ważnego się stało, i tylko ci, którzy są zdeterminowani, aby to ignorować będą w stanie zaprzeczać, że do czegoś o dużym znaczeniu doszło. Jako że jesteśmy …, jestem … informującym was o tym teraz, tuż przed jego wystąpieniem, proszę być w stanie oczekiwania i wdzięcznego pozwolenia. Ale proszę nie oczekiwać, że się obudzicie w cudownie zmienionym świecie.

Jest to, w istocie, tym, co się stało, ale zmiana będzie o charakterze energetycznym i duchowym. My przypominamy Wam ponownie, że jest tym, co zaczyna wszystko. Kiedy zmiany tego rodzaju się manifestują, wynik w niższych wymiarach jest, jak to ujmujecie, „zrobiony deal”(umowa, układ, porozumienie). To dlatego czasami mówimy, że rzeczy dzieją się, a wy zastanawiacie się, dlaczego nie możecie ich zobaczyć.

Cóż, wspaniałe rzeczy zamierzają się pojawić, i wielu z was je zobaczy, ale jeszcze nie w waszym świecie fizycznym. Jednakże, jak to już zostało powiedziane, dla tych co mają oczy, aby widzieć, zmiany będą wykonane. Punkt zwrotny w energetycznej zupie, w której mieszkacie został osiągnięty, i raczej nie przez jakieś małe, niezauważalne przesunięcie. Tym razem, ci z was, którzy są w stanie wyczuć energie, o których mówimy, tak często, będą wiedzieli bez cienia wątpliwości, że coś ważnego się stało.

Tymczasem, mogą być bardzo dobrze widoczne oczywiste problemy wywołane przez towarzyszące częstotliwości, nieuniknione, ale krótkotrwałe. Nie pozwólcie sobie wpaść w panikę przez tych, którzy lubią wykorzystywać publiczność,grając na takich emocjach. Jeśli problemy wystąpią, oni będą pracowali, jak zawsze. Koniec świata nie jest pod ręką, nawet jeśli mogliby sprzedać produkt i przynieść wam więcej zależności od tych, którzy posiadają wasze główne instytucje.

Zamiast tego obserwujcie, badajcie, i dziękujcie za wewnętrzne zmiany, które znajdziecie aktywowane w sobie. Niektórzy już widzą przebłyski takich rzeczy. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy widzą, bądź przygotowany, aby pomóc ludziom wokół Ciebie, aby zrozumieli to, do czego być może nie są oni zupełnie przygotowani. A dla zmian, których będziecie doświadczać dla siebie, przyjmijcie nasze gratulacje.

Pracowaliście długo i ciężko, na jawie i w godzinach snu, i to jest czas, abyście zaczęli widzieć pewne wyniki i potwierdzenia.

Jest nieznaczny spokój, cisza, jeśli chcecie, aby wasze ciała się przygotowały.
Mamy zamiar wznowić podróż, moi drodzy.
Jak zawsze trzymamy was w miłości i świetle.
Dobrego dnia.
11 marca 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
tłumaczenie: 

1 komentarz (+add yours?)

  1. castleville hints
    Wrz 12, 2013 @ 07:37:39

    Thank you for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and
    I am waiting for your ffurther write ups thanks once again.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: