Moc Słów

12.03.2013 Moc Słów. Matka MARIA

Nieprzemyślane Słowo może uczynić głębokie rany na Duszy,
jest niczym trucizna która zabrudza Duszę i zmniejsza jej Siłę.

Ukochane Dzieci Ludzkie,

Nazwać Rzeczy po Imieniu – to jedno, jednak czymś zupełnie innym jest wymawianie Słów bez przemyślenia, bez bycia tego świadomym bo podlega się Starym i nieuwolnionym Wzorcom.
Dziś mówię o małych codziennych zwrotach, o małych używanych Wzorcach Słownych które wciąż używane są przez wielu Ludzi aby sobie coś przekazać, aby się wysłowić, mówić, tam gdzie lepiej w ogóle nic nie mówić.Mowa jest tutaj o wypowiadanych dodatkowo Słowach które odznaczają się niedoborem szacunku i uprzejmości, niedoborem respektu i akceptacji względem bliźnich. Między Rodzicami a Dziećmi, Dziećmi a Rodzicami, Mężczyzną a Kobietą, Kobietą a Mężczyzną, na wskroś przez wszystkie hierarchie zawodowe ciągnie się czerwona nić niewiedzy.
I Wasza Komunikacja na szerokim polu jest nieprzemyślana i pełna niedoborów, pomimo tego że przypuszczacie iż najmniej dotyczy to Was samych.

Bardzo często stawiacie się ponad potrzebami Waszych najbliższych, następnie ponownie ustępujecie gdy zostaniecie dotknięci jednym z Waszych Tematów. Często popadacie w banały tylko po to abyście dalej mogli pozostać w Waszych przyzwyczajeniach. Następnie solidaryzujecie się z Waszym zdaniem które wewnętrznie odrzucacie gdy tylko – nawet przez moment – mielibyście nad tym się zastanowić. Często robicie dobrą minę do gry tylko dlatego aby nie musieć się zdeklarować i wtedy znów kaleczycie nic o tym nie wiedząc. Bardzo często jesteście rześcy lecz jednak nie obudzeni.

Proszę poddajcie ponownej obserwacji Waszą Komunikację, Wasz dobór Słów i Wasze Wzorce które zawsze się pojawiają a praktycznie nie są Wam świadome. Albowiem często są to małe rzeczy, małe Wzorce, drobnostki które uniemożliwiają to Wielkie i które Was odciągają od świecenia w Waszej faktycznej Wielkości.

Zacznijcie milczeć jeśli jesteście niepewni, zacznijcie obserwować jeśli w zaufanym otoczeniu Waszej Rodziny i Waszych Przyjaciół sięgacie po stare szyki zdań – i zatrzymajcie ten Proces który może skaleczyć bliźnich a który jest potwierdzony Starymi Wzorcami Komunikacji i zawsze mąci Waszą Świadomość.To Słowo, to świadomie wypowiedziane Słowo w Sile Rozróżniania jest odpowiednie do Nowej Energii. I dlatego wypowiedziane Frazy Słów nie są Was więcej godne, chyba że chcecie pozostać oddaleni od Wzrostu Waszej Duszy, chyba że nie chcecie ani się stać ani być.

Dziś należy postawić pod znakiem zapytania to co jest zgodne z Przyzwyczajeniem. Wielu Ludzi myśli Starymi Pętlami Przyzwyczajeń, wielu Ludzi mówi – nadal – Starymi Wzorcami Mówienia, wielu Ludzi żyje nadal ich Przyzwyczajeniami i oni wierzą że dzięki temu zbliżają się ku Niebu.

Ja, Boska Matka mówię Wam: zobaczyć Stwórcy nie może nikt,
kto jest kierowany nierozpoznanym Wzorcem Zachowań.

Przyzwyczajenia są źródłem każdej Pomyłki i trzymają Rozpoznanie z daleka. Przyzwyczajenia w mówieniu świadczą o tym że Człowiek nie jest jeszcze świadom, ani siebie samego ani otoczenia.

Te głęboko wyryte możecie uwolnić przez to że cały czas będziecie się obserwować i po każdym spotkaniu, po każdym wypowiedzianym Słowie będziecie refleksyjni w stosunku do siebie samych. Po każdym Słowie!
Obserwujcie co Wasze Słowa powodują u bliźnich.Jeśli znajdziecie ślad choćby jednego przestarzałego Wzorca – proście Duchowe Poziomy by go od Was zabrały, by go rozpuściły, a tak się stanie.
Nie wykonujecie tej pracy sami – jednak samego Rozpoznania nie może Wam odebrać nikt.

A więc czyńcie jak się Wam radzi, ten Czas obchodzi się z niewieloma Słowami i dajcie Słowu jego pierwotną Siłę Czystości, Znaczenia i Klarowności.

Kierujcie się tym a wtedy będziecie rozpoznawani po Waszej Mądrości
i ostatecznie zrzucicie z siebie Głupotę.Ludzkość i Matka Ziemia zdrowieją na podstawie czujności
którą przynoszą Ludzie w stosunku do siebie.

Poświęćcie sobie wzajemnie tą uwagę,
Dajcie sobie wzajemnie ten szacunek (*uznanie),
dziś i na Wieczność.Matka MARIA

//Patrz również: 10.11.2012 Ogłoście Ludziom. PARAMAHANSA YOGANANDA – kliknij tutaj//

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: