Wiadomość od Arkturian: Powrót

ourascension
Drodzy Wznoszący się, gdy kontynuujecie swój proces powrotu do waszego Wielowymiarowego JA, będziecie uwalniać takie elementy siebie samych, które nie są już wam potrzebne.
Na przykład jako dziecko potrzebowaliście, aby ktoś z zewnątrz mówił wam, co macie robić. Jednak teraz, gdy jesteście dorośli, umiecie słuchać swojego własnego wewnętrznego głosu.
Ponieważ powracacie teraz do swojego Wielowymiarowego JA, wybory i działania waszego ego nie są już dłużej niezbędne czy też przyjemne. Dlatego będziecie skupiać coraz więcej swej uwagi i intencji na tym JA, do którego powracacie. Ta zmiana  sposobu zogniskowania uwagi tak dalece poszerza waszą świadomość, że zaczynacie sobie przypominać swój wrodzony wielowymiarowy sposób myślenia i poszerzonego postrzegania.
W trakcie tej przemiany głosik waszego Boskiego Dziecka woła do was: “Zabierz mnie ze sobą”. Przypominamy wam, abyście powitali swe Boskie Dziecko i uświadomili sobie, że ono zawsze istniało w waszym Wysokim Sercu. Wasze Boskie Dziecko stało się tym, z kim się utożsamiliście, kogo rozpoznaliście jako samych siebie zanim rozpoczęliście proces wznoszenia się. Teraz to “Dziecko” może poprowadzić was do waszej JAŹNI.
Wasze Boskie Dziecko reprezentuje wasze pierwsze osiem komórek, które przechowywane są w ATMIE Troistego Płomienia waszego Wysokiego Serca. W tych ośmiu pierwszych komórkach znajduje się wszystko, czego nauczyliście się w swych wielu wcieleniach na fizycznej Ziemi. Te osiem komórek zawiera również wzory życia, w trakcie których dokonaliście wzniesienia (powróciliście do swej JAŹNI) w innych wcieleniach.
Kiedy umieraliście, powracaliście do Koła Życia i Śmierci w aurze czwartego wymiaru planety Ziemi. Z drugiej strony, kiedy wznosiliście się, powracaliście do swojego Ciała Świetlnego w piątym wymiarze. To właśnie wasze Ciało Świetlne niesie was przez Wielką Pustkę pomiędzy czwartym wymiarem a wyższymi światami wymiaru piątego i kolejnych.
W tej erze planetarnej transformacji wiele wznoszących się istot będzie rozpoznawać i uznawać w sobie istnienie Boskiego Dziecka, które pamięta wszystkie swe poprzednie wzniesienia. Coraz więcej wznoszących się istot decyduje się połączyć ze światem progu piątego wymiaru, chociaż mogliby wejść w rzeczywistości wyższych wymiarów. Dokonują oni tego wyboru po to, by wziąć udział i pomóc w tworzeniu Nowej Ziemi, co jest wielkim zaszczytem.
Pamiętajcie proszę, że w każdej wersji piątego wymiaru i następnych czas nie istnieje. Powracacie zatem do rzeczywistości, która zawsze istniała, a równocześnie jest w procesie stwarzania. W rzeczy samej kiedykolwiek podróżujecie międzywymiarowo, wchodzicie w nową rzeczywistość dzięki przestrojeniu swej świadomości i dostosowaniu jej do rezonansu danego świata. I gdy wtedy stapiacie swą wielką wielowymiarową esencję z tym światem, resetuje ona całą tę rzeczywistość. Ten reset stwarza nowe opcje i możliwości, które nie istniały przed waszym wejściem tam.
W ten sposób wasze wkroczenie w daną rzeczywistość, która istniała poza czasem, jest przez waszą obecność ponownie stwarzane. Czy widzicie, drodzy Wznoszący się, jak wielką macie w sobie moc? Dar, jaki wniosła wasza esencja, ma zdolność przemienienia całego sposobu życia. Tak naprawdę nawet w waszym uzależnionym od czasu ziemskim pojeździe/naczyniu wpływacie na Zbiorową i Planetarną Świadomość Ziemi każdym swoim wydechem. I odwrotnie, Zbiorowa i Planetarna Świadomość Ziemi są pod wpływem każdego waszego wydechu.(1)
Wasz oddech ma wielką moc. Wasz pierwszy oddech w momencie narodzin oznacza, że żyjecie (jesteście zalogowani do Gry 3W), a wasz ostatni oddech oznacza, że nie żyjecie (wylogowujecie się z Gry 3W). Innymi słowy, Duchowa Esencja waszego oddechu wchodzi w waszą formę przy narodzinach i opuszcza waszą formę w chwili śmierci. Jednakże, ponieważ jesteście swoją duchową esencją, nie rodzicie się i nie umieracie.
To wasza forma rodzi się i umiera. Pamiętajcie, że aby wejść w rzeczywistość opartą na formach, musicie najpierw stworzyć ciało, oparte na molekularnym rezonansie i konfiguracji tej rzeczywistości. I kiedy wasze ciało jest w pełni ukształtowane, wasz Duch wchodzi w tę formę.
Nowa Ziemia współbrzmi z progiem piątego wymiaru po Wielkiej Pustce pomiędzy niższymi światami – w których posiadanie formy oznacza, że żyjecie – oraz wyższymi światami, w których posiadanie formy jest wyborem. W przygotowaniu do waszej podróży przez tę Pustkę wasza fizyczna forma przechodzi proces transmutacji w Ciało Świetlne, które poniesie was przez tę Pustkę.
Jednakże ponieważ planeta Ziemia również się wznosi, kiedy wasza forma przekształca się w wyższą częstotliwość, to samo dzieje się z całą waszą rzeczywistością. Dlatego zarazem ludzie, jak i planeta, równocześnie rekalibrują i dostrajają swą formę do coraz to wyższych częstotliwości. Ponieważ wasza cielesna forma składa się z elementów rzeczywistości, której doświadczacie, kiedy wasza rzeczywistość ulega transmutacji w wyższe częstotliwości, musicie dopasować się do tej zmiany częstotliwości, aby pozostać w tej rzeczywistości.
Dlatego wasza świadomość nieustannie dostraja się do coraz to wyższych częstotliwości światła, i wasze ciało również musi się do tego dostroić. Gdy wasz stan świadomości staje się o wiele wyższy niż wasze ciało, wtedy “umieracie”, gdyż wasza świadomość ma wtedy rezonans, którego nie da się zawrzeć w naczyniu o niższej częstotliwości.
Wasze fizyczne ziemskie naczynie składa się z żywiołów trzeciego wymiaru: ziemi, powietrza, ognia, wody i eteru. Żywioły te (jako elementale)(2) przekształcają się w swoją wersję 4W:
* Elementale Ziemi nazywane są Krasnoludkami
* Elementale Powietrza nazywane są Sylfami
* Elementale Ognia nazywane są Salamandrami
* Elementale Wody nazywane są Rusałkami (Ondynami)
* zaś Elementale Eteru reprezentują wtopienie się ducha w materię
Elementale 4W niosą w sobie oddech Gai i rozdzielają wśród was Jej esencję poprzez wasz wdech. Z każdym waszym wdechem Elementale dostarczają wyższej częstotliwości czwartego wymiaru Ziemi:
* Elementale Ziemi – do waszego ciała
* Elementale Powietrza – do waszego oddechu
* Elementale Ognia – do waszego układu nerwowego
* Elementale Wody – do waszej krwi i płynu rdzeniowego
* Elementale Eteru – do waszej aury
Wasze ziemskie naczynie musi się następnie zaadaptować do tych częstotliwości energii. Często to dostosowanie zaczyna się za sprawą uwolnienia części tego ja, które udawaliście. Kiedy już uwolnicie te swoje aspekty, których rezonans stał się zbyt niski dla waszej przekształcającej się formy, będziecie w stanie wydychać waszą wyższą częstotliwość oddechu do świata Gai. Odtąd będziecie dzielić się swoją przemianą z Gają, tak samo jak Ona dzieli się swą przemianą z wami.
W ten sposób:
* Wasze przekształcające się ciało (żywioł Ziemi) dostraja się do przekształcającego się ciała Gai
* Wasz przekształcający się oddech (żywioł Powietrza) dostraja się do przekształcającej się atmosfery Gai
* Wasz przekształcający się układ nerwowy (żywioł Ognia) dostraja się do przekształcających się układów nerwowych innych istot stanowiących życie na Gai
* Przekształcające się płyny waszego ciała (żywioł Wody) dostrajają się do wyższych częstotliwości wód Gai
* Gdy wasza aura transmutuje się z postaci Eterycznej (4W) w Duchową (5W), wasza osobowa świadomość dostraja się do świadomości planety, która transmutuje się z poziomu 3 i 4W do 5W.
Fizyczną reprezentacją Gai jest 3 i 4-wymiarowa Ziemia, zaś reprezentacją Gai w 5W jest Nowa Ziemia. Kiedy wy, istoty wznoszące się, łączycie swą osobową świadomość z planetarną świadomością Gai i wszystkich jej mieszkańców, w wielkim stopniu przyczyniacie się do planetarnego wzniesienia.
Równocześnie wielka część wznoszącego się ciała Gai przyczynia się do waszego osobistego wzniesienia. Dodatkową korzyścią dla was jest spokojne przejście na Nową Ziemię, gdyż jesteście otoczeni i chronieni przez całą wznoszącą się planetę.
Wyzwanie związane z tą konfiguracją wzniesienia (gdyż istnieje wiele jego wersji) polega na tym, że łatwo wam popaść w wątpliwości, czy w ogóle się wznosicie, gdyż nic nie zostawiacie za sobą. Gdybyście się wznosili poza planetą, bylibyście odłączeni od tej rzeczywistości i mielibyście poczucie, że opuszczacie Ziemię. Wtedy otrzymalibyście fizyczny dowód waszego wzniesienia.
Jednakże poleganie na fizycznych dowodach nie jest zgodne z samym wzniesieniem. Zamiast tego najlepiej pozbyć się tej potrzeby waszego ego, chęci otrzymania dowodu, i zaufać waszej wewnętrznej wiedzy, że – ponieważ wy i Gaja jesteście JEDNOŚCIĄ – wznosicie się razem.
I w ten sposób POWRÓT obejmuje zarówno was, jak i planetę.
Przekazała Suzanne Lie, 5 marca 2013
Przetłumaczyła wika
(1) Tak było w oryginale, ale jak “odwrotnie”, to powinno być zapewne, że Świadomość Planetarna wpływa równocześnie i na nas, co jest zgodne z dalszym ciągiem tego tekstu
(2) Elementale – duchy żywiołów – istoty, których rozwój świadomości odbywa się poprzez rozwój formy  {przyp.tłum.}
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: