Hilarion: Odkryjecie, że jesteście zdolni dokończyć stare projekty i rozpocząć nowe

 

Cotygodniowa wiadomość: 10-17 marca 2013

Ukochani, wielu z was odkrywa, że znajdujecie się w okresie cichej kontemplacji i chwil wypoczynku. Asymilacja ostatnich doładowań energetycznych odbywa się w miarę, jak zajmujecie się swoim życiem codziennym. Nad wieloma rzeczami trwa praca, choć może nie być to dla was natychmiast oczywiste. Transformacja waszej istoty wydarza się na wielu poziomach, a zmiany sięgają głęboko. Wynoszą one na powierzchnię wiele wzorców myśli i zachowań, które mogą być dla was dość zaskakujące i zagadkowe, gdyż zdają się nie przystawać do waszego charakteru. Ten proces ustanie w miarę, jak wasze komórki się udoskonalają.

Tempo życia zacznie znów przyspieszać, i odkryjecie, że jesteście w stanie dokończyć stare projekty i zacząć nowe. Strumień kreatywności zostanie wzmocniony, a wiele wspaniałych spraw zamanifestuje się w sferze fizycznej. Przyniesie wam to wielką radość i poczucie uwieńczonych sukcesem dokonań. Cieszcie się nimi, gdyż pochodzą z głębszych części was samych, i wiedzcie, że pojawi się tego więcej. Źródło jest pełne i można z niego czerpać na życzenie.

Gdy zajmujecie się swoim życiem codziennym, pamiętajcie, że wasze pole energetyczne sięga dalej, niż się wydaje, zatem utrzymujcie spokój i równowagę wewnętrzną, gdyż wasza energia wpływa na atmosferę wokół was. Wasza pełna miłości obecność może natchnąć otuchą ludzi w całym budynku, a gdy dołączycie do tego świadomą intencję, możecie w głębszy sposób wpłynąć na tych ludzi i odmienić ich życie na lepsze. Błogosławcie wszystkich ludzi gdziekolwiek idziecie, czy wchodzicie z nimi w osobisty kontakt, czy tylko znajdujecie się w ich obecności.

W tych czasach dobrze jest podążać za wskazówkami swego wewnętrznego przewodnictwa oraz fizycznymi podpowiedziami od elementala waszego ciała.* Cokolwiek wydarza się wewnątrz was, potrzebuje waszej uwagi we wskazany wam sposób, być może chodzi o większą ilość snu i odpoczynku, jedzenie innego rodzaju pożywienia czy picie większych ilości czystej wody. Czasami ważne jest, abyście nie zapuszczali się w miejsca, w których znaleźlibyście się pośród tłumu ludzi, abyście nie wchłaniali energii tam obecnych w aktualnym czasie. Słuchajcie swego wewnętrznego prowadzenia, a wszystko będzie dobrze. Jeśli czujecie wielką niechęć przed zrobieniem czegoś, albo przez znalezieniem się w jakimś miejscu, najlepiej będzie podążyć za tym odczuciem.

Połączcie się z głębszymi uczuciami radości, które spontanicznie się w was pojawiają. Piszcie poezję, malujcie piękne obrazy, śpiewajcie, czytajcie inspirujące i podnoszące na duchu książki, sadźcie kwiaty, pracujcie w swym ogrodzie, róbcie cokolwiek, co napełnia was radością – i róbcie to często. Wynagradzajcie siebie tymi pozytywnymi i zwiększającymi waszą witalność aktywnościami tak często jak możecie, gdyż pomagają wam one utrzymywać się w harmonijnym przepływie kosmicznych energii, które zalewają waszą atmosferę. Niech światło w waszych sercach rozpromienia się coraz bardziej, a wy często sobie to wyobrażajcie. Złote jaśniejące serce w waszej przestrzeni serca może wchłonąć więcej Światła, którym potem może się dzielić z osobami w waszym otoczeniu. Bądźcie w radości, Kochani, i żyjcie w pokoju.

Do następnego tygodnia…

JAM JEST Hilarion

Przekazała Marlene Swetlishoff
©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace
http://www.therainbowscribe.com

Przetłumaczyła wika

* Elemental ciała to istota związana z Pięcioma Świętymi Żywiołami, która opiekuje się ciałem fizycznym każdej istoty posiadającej takie ciało. {przyp. tłum.}

źródło:http://krystal28.wordpress.com/2013/03/17/hilarion-odkryjecie-ze-jestescie-zdolni-dokonczyc-stare-projekty-i-zaczac-nowe/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: