Marcowa równonoc 2013

17.3 happy

 

Wiadomość od Rady Światła

Ludzie Ziemi, Świetlni ludzie Gai, wysłuchajcie naszych słów.

W falujących energiach obecnej chwili do was należy podjęcie decydujących działań i wyznaczenie intencji. Co najważniejsze: czy jesteście zdolni stwierdzić, z przejrzystością i w prawdzie, że jesteście w nowym wieku Światła na planecie Ziemia? Ten nowy wiek nie rodzi się teraz – on już się narodził, i dla tych, którzy uznają to w swoich sercach, w swoich słowach i swoich czynach, jest on już ich rzeczywistością.

Pomiędzy wami są tacy, którzy są tego niepewni; którzy myślą i wypowiadają słowa zawierające wątpliwości i być może rozczarowanie na temat stanu, jaki osiągnęła wasza planeta. Wy jesteście tymi-co-są-pomiędzy, którzy stoją jedną nogą na jednym brzegu rzeki, a drugą na drugim, i wciąż nie podejmują decyzji. Ale czy nie rozumiecie, jaki wpływ wywieracie na całość, kiedy wahacie się co do swych przekonań?

Rozumiecie koncepcję “uzgodnionej rzeczywistości” – rzeczywistości, która istnieje jako efekt wyboru pewnych przekonań na temat ich świata przez grupę istot. Ta grupa poprzez swój wspólny “sen” powołuje do istnienia świat, który działa i wygląda w pewien sposób, zgodnie z ich poglądami. Na waszej planecie istnieje teraz równocześnie wiele rzeczywistości. Ta, której doświadcza większość ludzi, jest tą, która odzwierciedla przekonania mas.

Stworzenie pozytywnej rzeczywistości, bardziej pokojowej, dostatniej i wypełnionej Miłością i Światłem, nie bierze się z pragnienia – bierze się ono z wybrania jej, całym swym sercem, umysłem i duszą. Wybierzcie swą rzeczywistość, kochani – zdecydujcie się na nią, a potem działajcie tak, jakby już się ona zamanifestowała. Doświadczycie wtedy tego, że ujrzycie Miłość i Światło w otaczających was ludziach i okolicznościach, przyciągając tym samym więcej pokoju i dobrobytu do swego osobistego życia.

To, co wybieracie dla samych siebie, wybieracie i dla ludzkości. To, w co wierzycie, i działania jakie podejmujecie w oparciu o te przekonania, wywołują “kręgi na wodzie” uzgodnionej rzeczywistości waszej planety.

Nie lekceważcie swej mocy, kochani, swej możliwości zamanifestowania na Ziemi wybranej przez was rzeczywistości. Zostawcie za sobą swój “kompleks zbawiciela”, który sprawił, że tak wielu z was oczekiwało dnia, kiedy zostaniecie uratowani przez jakieś zewnętrzne bóstwo czy też grupę kosmitów. Pozostawcie za sobą swój “kompleks ofiary”, który sprawił, że tylu z was pogrążyło się w poczuciu bezradności i beznadziei. Życie wam się nie przydarza – to wy je stwarzacie, gdy idziecie swą drogą.

Wszędzie wokół was ludzie budzą się, pojmując tę prawdę i przejmując kontrolę nad swym życiem. Wszędzie wokół was grupy świetlnych pracowników sprzymierzają się, aby się wspierać, rosnąć w siłę i pomagać sobie wzajemnie w swej podróży przebudzenia. We wszystkich zakątkach globu formują się wspólnoty, które wybierają nową drogę życia w harmonii z planetą i sobą nawzajem.

W Wieku Światła Światło ujawnia i rozpuszcza ciemność. Codziennie ujawniane są kłamstwa i manipulacje. W przeszłości zgadzano się na oszustwo jako na “zło konieczne” w waszym społeczeństwie, ale nowi ludzie, młodzi ludzie, nie zezwolą aby to trwało dalej. Teraz oni podnoszą głos, lekceważąc konsekwencje, i będą mówić dalej i uosabiać prawdę aż do momentu, gdy mechanizm kontroli będzie pośród ludzi tylko odległym wspomnieniem.

Nasza wiadomość jest dla tych z was, którzy mają wątpliwości co do przemian i procesu przejścia – dla tych, którzy uważają, że brak decyzji jest sprawą dopuszczalną. Prosimy was, abyście wybrali teraz – abyście wybrali wiarę w to, że Wiek Światła już nadszedł, i abyście poparli to swymi działaniami, tak aby wasze intencje, wasze słowa i wasze działania były wszystkie dostrojone i pozytywnie nastawione wobec świata opartego na Miłości i pokoju. Wasz wkład się liczy – wasze przekonania są częścią uzgodnionej rzeczywistości. Żywienie wątpliwości i ociąganie się z osiągnięciem poprawy swego własnego życia wpływa na wszystkie inne istoty na waszej planecie.

Nie pozbawiajcie się swej sposobności wpłynięcia na bieg wydarzeń – z tego przecież powodu jesteście na tej planecie w tym czasie. Właśnie tu, właśnie teraz, pochwyćcie swą chwilę, kochani. Ten Czas Jest Teraz!

Przekazała Solara An-Ra, 20 marca 2013

http://lightworkers.org/channeling/179013/message-councils-light-march-equinox-2013

Przetłumaczyła wika

źródło:http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: