Archanioł Michał: Wszystko się otwiera

anioł wiatru słonecznego

 

Wszystko się otwiera – DNA, czas, starożytne kultury… – i płynie w was, przez was i jako wy sami

Nieskończone Istoty Miłości!

Jest w was wszystko, czego potrzebujecie, aby szybować ku nowym częstotliwościom waszej ekspresji. Wasze DNA się otworzyło i teraz ponownie aktywuje pełniejsze przejawy waszego ludzkiego wzorca. Pojawi się to dla was w postaci nowych sposobów odnoszenia się do innych pól życia na Ziemi. Stanie się to obecne w waszej świadomości jako wzmocnienie kluczowych aspektów waszej istoty, które są spójne w czasie i przestrzeni. Wasze rdzenne częstotliwości staną się dla was bardziej widoczne i dostrzegalne, a doświadczycie tego jako silnych upodobań i tendencji, które obdarzają was poczuciem swobody i radości. Gdy rozpoznajecie i zauważacie, że wasze upodobania są silniejsze i bardziej wyraźne, jest to wskazówka, że inne aspekty waszej istoty stapiają się z waszym strumieniem świadomości, wzmacniając te wasze aspekty, które są bardziej codzienne.

Oczywiście pojawią się również i nowości. Może nawet radykalne pragnienie zmiany. Ziemia otwiera się na swój rezonans piątego wymiaru. Oznacza to, że szczególne przejawy jej geografii ulegną zmianie. Proces ten przyczyni się do dalszej aktywności ziemskiej   na nowe sposoby, i w miarę jak Ziemia się dostraja, pojawią się odmienne energie. Jest to coś więcej niż “nowa i uaktualniona wersja Ziemi” – podtrzymuje ona teraz nowe kody swej organizacji i struktury, które będą kierować energiami świadomości planetarnej i ich sposobami przejawiania się w formie. W miarę upływu czasu będą mieć miejsce dostrzegalne zmiany w układzie lądów na Ziemi, a to odzwierciedli się w postaci nowej ziemskiej równowagi piątego wymiaru i jako ponowne wyłonienie się struktur i pól energii piątego wymiaru oraz z nim kompatybilnych.

Pojawią się na Ziemi starożytne cywilizacje i kultury, jak również i rodziny gwiezdne z konstelacji o silnych wpływach. Wydarzy się to w was, przez was i w postaci was samych. Znów pojawi się Atlantyda, poprzez was i w postaci niektórych spośród was. Tak samo Lemuria, Avalon i starożytne kultury Egiptu, Mezopotamii, Grecji – wyłonią się tutaj w Nowej Rzeczywistości, w was, poprzez was i jako wy sami. Jesteście instrumentem, dzięki któremu wyłaniają się teraz energie w ramach tego doświadczenia i poprzez nie. Starożytne kultury i wyraziste cywilizacje, w których uczestniczycie w innych aspektach waszej istoty, od dawna wiedzą, że ponownie wyłonią się w tym punkcie trajektorii wzniesienia Ziemi. Jesteście zakodowani tak, aby w konkretny i specyficzny sposób wziąć udział w tym ponownym wyłonieniu się kultur, co może prowadzić do pewnych nieoczekiwanych zmian w kwestiach waszego miejsca zamieszkania, waszych zainteresowań i relacji. Kiedy pojawią się te nieznane czy też pozornie niespodziewane sprawy, uśmiechnijcie się do siebie i przypomnijcie sobie o tej wiadomości.

Czas się otwiera. On się otwiera i wy się otwieracie. Wy się otwieracie i czas się otwiera. Czas stapia się sam ze sobą i gdy się to wydarza, zaczynacie żyć z większym poczuciem wiedzy, a jednak wciąż możecie być świadkami fizycznych manifestacji, które wyłaniają się i rozwijają w linearnym przebiegu czasu. Mogąc odnosić się do życia w ten sposób otrzymujecie wspaniałe doświadczenie poznawania.

W tym wszystkim wciąż działacie z nieograniczoną swobodą! Oczywiście możecie zwiększyć swe doznanie wolności kwestionując sposób, w jaki rzeczy się przejawiają, i stwarzając otwarcia w swym sposobie odnoszenia się do rzeczywistości – tak, aby było w tym więcej spontaniczności.

Życie ofiarowuje wam serię opcji, w których możecie uczestniczyć. To urozmaicone menu możliwości z pewnością będzie miało swe motywy wiodące, a jednak ta rozmaitość jest nieskończona. Pojawią się przed wami niezliczone okazje, zatem jeśli nie będziecie rezonować z tym, co się wyłania, obróćcie się i poczekajcie, co pojawi się jako następne. Wszystkie chwile zapewniają wam wspaniałe żniwa. Można by nawet zrobić grę polegającą na obserwowaniu ile możecie zebrać z każdej chwili – ile ekspansji, przejrzystości, potwierdzenia, radości i wzmocnionego połączenia. Możecie zafundować sobie właśnie tego rodzaju grę i zobaczyć, jaka obfitość jest wam ofiarowywana. Często “zostawialiście na stole” dużą część swojego życia, nie przyznając się do niej, ponieważ filtry, poprzez które odnosiliście się do życia były ustawione na otrzymanie pewnej wąskiej jego wersji, i byliście przekonani, że jest to odpowiedź na wszystko.

W coraz większej liczbie będziecie się otwierać na życie i jest to Życie “Tak”!  Odpowiedź, która otworzy wam wrota nieba, jest tu i teraz. Macie dostęp do całości życia z każdej jego chwili. Dostatek może do was przyjść przez zjedzenie kanapki z masłem orzechowym lub wygraną na loterii. Jest to po prostu rozmaitość form. Jednakże to właśnie za sprawą wibracji konkretnych właściwości oraz waszego ich wzmocnienia doświadczacie tego w większym lub mniejszym stopniu w trakcie swego istnienia z chwili na chwilę.

Czy widzicie teraz, że ta różnorodność jest dla was po prostu jednym z aspektów zabawy? Jest to sposób, w jaki kostiumy i “przebranie” danych okoliczności ubarwiają waszą radość i wasz udział w tej zabawie. Czysta doskonała miłość istnieje w każdym punkcie świadomości. Każda skała, każde drzewo, każde morskie stworzenie, każda roślina, każdy anioł, każda osoba, każde miejsce, każda gwiazda, każda drobina powietrza, wszystko jest świadomością, każdym aspektem świadomości, jaki możecie napotkać, i zalewają was one podczas tego spotkania, są widziane, poznawane i kochane w tym najgłębszym odczuciu i sensie, jakiego kiedykolwiek doświadczyliście.

Cała sposobność osiągnięcia przez ten świat największego spełnienia jest obecna W KAŻDEJ CHWILI KAŻDEJ RZECZY I Z KAŻDĄ ISTOTĄ. Czy teraz to pojmujecie? Jest to nieskończone. Jest to jeden nieskończony strumień tego, że jesteście spotykani i kochani i spotykani i kochani i spotykani i kochani i spotykani i KOCHANI.

Tak to właśnie jest, Kochani.

O niebiosa! Jest to tak niewiarygodnie dobre!

Nie mogę się doczekać chwili, gdy wśliźniecie się na tę radosną ucztę.

Ona się zbliża. Bądźcie czujni. Nieustannie mówcie “tak” i nieustannie wykraczajcie poza cykle i wzory tego, co było, a w trakcie jednej z tych subtelnych zmian w waszych wyborach poczujecie, jakbyście w najzabawniejszy sposób ześlizgiwali się po zjeżdżalni i wtedy rozpocznie się największa przejażdżka waszego życia.

Jest ona tutaj, dokładnie tutaj, w chwili, gdy czytacie tę wiadomość.

To ja, wasz ukochany Archanioł Michał – może mógłbym być drzwiami do tego zrozumienia?

Czy czujecie, jak dobrze was znam? Jak głęboko was kocham? Jak bardzo wypełniony jestem radością w tej chwili mogąc się z wami połączyć? Jak uwielbiam być blisko was? Postrzegać życie poprzez was? Z wami jestem o wiele bardziej spełniony! Jesteście tak piękni i świetliści. To taki dar być tu z wami.

Czy możecie to wchłonąć, ukochani?

Czy czujecie to? To wasza CHWAŁA uśmiecha się do was, odwzajemniając wasz uśmiech.

Jesteśmy Jednym!

To WSZYSTKO jest radością.

JAM JEST Archanioł Michał.

Przekazała Meredith Murphy, 7 kwietnia 2013

http://www.expectwonderful.com

Przetłumaczyła wika

źródło:http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: