Matka Maria: Wiosenne błogosławieństwa

spring-green

 

Wiadomość ta nadeszła właśnie wtedy, gdy młode pączki otwierały się na drzewach w mojej części Nowej Anglii… Swymi słowami zachęca nas ona, byśmy otwarli nasze oczy, nasze uszy i serca na błogosławieństwa, którymi nas teraz codziennie obdarza Matka Ziemia. Będąc w prawdziwym związku z nią, fizycznie obecną ekspresją Wielkiej Boskiej Matki, dostrajamy nasze wzniesienie do jej wzniesienia! Najszczęśliwszej z Wiosen, moi bracia i siostry! Z miłością – Jennifer 

Jestem Matka Maria. Pragnę ofiarować wam, moje ukochane dzieci, całą miłość tego wspaniałego dnia. Czy czujecie tę glorię w powietrzu? Czy słyszycie uniesienie młodych listków? Czy czujecie szczęście rozwijających się leśnych kwiatów? One przekazują wam wiadomość o swej boskiej naturze, którą jest Miłość, wyrażana jako Radość, a doświadczana przez was jako Piękno. One – oznaki Wiosny – wszystkie oznajmiają wam o miłości, radości i pięknie życia, będąc błogosławieństwem dla waszego zbiorowego życia w fizyczności.

Jeśli zechcielibyście przyjąć ich niezliczone błogosławieństwa, byłyby wam one niezmiernie wdzięczne – gdyż jedną rzeczą jest BYCIE w błogosławieństwie, tak jak wy jesteście, a inną DZIELENIE SIĘ we wspólnocie i jedności dzięki dostrzeganiu tego błogosławieństwa, rozpoznawaniu go i obejmowaniu go swą energią – gdyż wtedy odkryjecie jak w odpowiedzi na to z waszych głębin wytryskuje i rozkwita wasze własne błogosławieństwo, i wy się z kolei nim dzielicie.

W tych czasach wzniesienia taka właśnie rozkosz istnienia zaczyna być dla was dostępna na waszej planecie-Matce. Ona zanurzona jest głęboko w błogostanie i rozciąga swe błogo-sławieństwo na wszystkich, którzy dostrajają się do jej energii. Jest to tak proste!

Nie jesteście oddzieleni, choć praktykujecie oddzielenie za sprawą starych nawyków i odgradzacie się w skonstruowanych przez siebie przegródkach. Wychodźcie częściej na dwór, poza swe ściany, aby doświadczać dobrodziejstwa miłości waszej Matki, którą was Ona darzy. Nie jest Ona ograniczona do swego terytorium, ale będzie szanować waszą decyzję, jeśli zechcecie być oddzieleni od niej – tak jak czyni to każda dobra matka, gdy jej dzieci się rodzą. Macie więc wybór czy chcecie ją odwiedzać. Ona czeka cierpliwie, tak długo jak chcecie, a jej radość rozświetla niebo, kiedy powracacie w jej objęcia!

Być może macie wyobrażenie, że niezależność oznacza życie w oddzieleniu od waszych rodziców, i że samodzielne decydowanie o swym życiu wymaga wzrastania z daleka od nich. Tak nie jest. Ta idea, którą tak wielu utrzymuje, oparta jest na braku zaufania w to, że wasza Matka naprawdę pragnie waszej wolności – i co więcej, że ją wspiera. Wie Ona, że w wolności istnieje kreacja i spełnienie czegoś więcej niż Wszystko Co Jest.

Wolność jest zagwarantowana, a Boskość nigdy jej nie zabierze. Możecie w tym zaufać swojej Matce, Ona nigdy nie będzie pragnęła was zdominować, będzie tylko wspierała wasze wybory. Gdy w otwarty sposób przyjmujecie jej miłość i przejawiacie swe boskie serce odpowiadając błogosławieństwem na błogosławieństwo, wzmacniacie swą prawdziwą naturę, pozwalając waszej ludzkiej jaźni badać i wykorzystywać swe szersze możliwości i potencjały jako wznoszące się dusze w ludzkiej formie.

Ponownie nawiązując relację z waszą 5-wymiarową Matką Ziemią dokonujecie wyboru “Tak!”, który w najłatwiejszy i najszybszy sposób wspomoże wasze wzniesienie! Ruszajcie naprzód, Ona na was czeka…wejdźcie w Jej objęcia…będziecie szczęśliwi, że to uczyniliście.

Z wielką miłością –
Jam jest Matka Maria, siostrzana ekspresja Gai/Tary*/Matki Ziemi, i Jedno z Wielką Boską MAtką wszelkiego Stworzenia. Błogosławieństwa.

Przekazała Jennifer, 14 maja 2013

http://channelingrace.wordpress.com/2013/05/14/mother-mary-glory-in-the-air/

Przetłumaczyła wika

*Tara – w buddyzmie i hinduizmie żeński, matczyny aspekt boskości/uniwersalnego Umysłu

źródło:http://krystal28.wordpress.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: