Zieleń przyrody i zieleń serca są dla was odpowiedzią

http://krystal28.files.wordpress.com/2013/05/103_1017-35555.jpg

 

Kochani, dostałam wczoraj świeżutkie wiadomości przez mojego zaprzyjaźnionego “anielskiego kontakta”, i są one w dużej mierze kontynuacją poprzedniego przekazu o Gai:
“Kiedy tylko możecie, przebywajcie w przyrodzie. Każdą wolną chwilę spędzajcie wśród zieleni, i tak daleko od miasta, jak to możliwe. Niektóre przekazy, jakie dostaliście o ‘opuszczaniu miast’, tego w istocie dotyczyły. Ziemia jest już w 5w wraz z całą przyrodą, tylko ludzie są jeszcze w 4w. Korzystajcie z dobrodziejstwa naturalnych energii. Na weekend zamiast wybierać się z rodziną do marketu, wyjedźcie z miasta, gdzieś w mało uczęszczane spokojne okolice. Weźcie dzieci, weźcie dla nich proste zabawki, rowerki, piłkę, badminton, coś co wymaga ruchu, ale nie zabawki z silniczkami, które robią hałas. Chodźcie boso po ziemi. Usiądźcie przy drzewie i oprzyjcie się o nie plecami. W ten sposób szybko podwyższycie swoje wibracje.

Jest to bardzo ważny czas, energie są niezwykle potężne. Najważniejszy jest teraz spokój i ześrodkowanie w sercu, tak jak wam często opisywaliśmy. To poprzez ześrodkowanie energii i serce wchodzicie w 5w, nie inaczej. Wasze serca rozszerzają się teraz na inne czakry. Zaczynacie wtedy żyć w energii akceptacji, przepływu i bezwarunkowej miłości. Wszelkie skrajności nie są dla was korzystne, jeśli pragniecie wzniesienia. Zieleń przyrody i zieleń serca są dla was odpowiedzią. Bezwarunkowa miłość jest spokojem, bo jej pasmo jest bardzo szerokie, jest akceptacją.

Dzięki ześrodkowaniu wszystkie wasze energie łączą się i stapiają w sercu, żyjecie wtedy w spokoju, radości i szerokim paśmie możliwości, a nie w dramatach i wychyleniach energetycznych, które was ograniczają. Niektórzy nie chcą wejść do serca, nie chcą ześrodkować swoich energii, bo boją się utraty kontroli. A ześrodkowania nie da się kontrolować, jest akceptacją, jest przepływem.

Gdy odczuwacie silne i skrajne energie, przepuszczajcie je przez serce i wysyłajcie do Gai, a jeszcze lepiej do waszej wspólnej siatki miłości. Ludzkość najbardziej potrzebuje wysokowibracyjnych energii. Każdy nadmiar energii możecie tak wykorzystać. Gdy ktoś na was krzyczy czy mówi ostrym tonem, zróbcie to samo: energię, jaką was zasypuje czy zalewa, przepuśćcie przez serce, żeby podwyższyć jej wibracje, i wyślijcie do siatki. Gdy wasze serca się rozszerzą, tego rodzaju zewnętrzne wpływy nie będą przez was odbierane jako nieprzyjemne, bo wszystko będziecie akceptować i czuć bezwarunkową miłość w każdych okolicznościach.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: