Otwórzcie swe serca na oścież

hilarion2

 

Wiadomość od Mistrza Hilariona   2-9.06.2013

Ukochani,
Wy, jako nasze Latarnie Światła, rozświetlacie samą atmosferę, która was otacza, realizując swoje codzienne zadania. Każde z was jest potężne na swój własny sposób i przyczynia się bardzo do stabilizacji waszej planety. Coraz więcej z was wychodzi teraz z gęstych obszarów ekspresji w kierunku wyższych uczuć  radości i szczęścia, pokoju i harmonii, a to z kolei powiększa zbiorowe pole ludzkości.  Jesteście świadomi, że wasze myśli, słowa i czyny mają donioślejszy wpływ na wszystkich wokół was niż uznalibyście kiedyś za możliwe, i że w coraz większym stopniu jesteście świadomi sposobów, na jakie wchodzicie w relacje z waszymi siostrami i braćmi, zawsze biorąc pod uwagę, aby wpływ na ich pola  energii był błogosławieństwem i wsparciem, dla ich najwyższego dobra.

Nie znaczy to, że nie możecie wyrazić swoich ludzkich emocji w takim stopniu, w jakim stare tematy pojawiają się i wymagają ponownego przyjrzenia im się; gdyż w rzeczy samej wszystko to jest częścią procesu puszczania wolno oraz centralizowania i harmonizowania się coraz bardziej ze swoją prawdziwą boską istotą. Wszystko to, co nie jest zgodne z wyższymi aspektami waszego prawdziwego ja, nadal będzie wyłaniać się na powierzchnię, by być rozpoznane i uznane jako część waszej  pełnej istoty, ludzkiej i boskiej. Kiedy pracujecie sami ze sobą w ten sposób, wtedy po uwolnieniu wszystkich aspektów was samych, które już wam nie służą w waszej podróży wznoszenia się ku wyższej świadomości i ekspresji, zaczynacie doceniać i kochać siebie bardziej, a kiedy kochacie siebie bezwarunkowo, bez osądów ani usprawiedliwiania, zaczynacie w ten sam sposób kochać innych.

Tylko to może pomóc w dalszym stopniu oczyścić i zredukować silne, gęste energie, a ta praca każdego z was nad sobą ostatecznie pomoże wszystkim, dlatego że WSZYSTKO jest energią, częstotliwością i wibracją. Abyście mogli być świadomi wpływu na tych, którzy was otaczają, zawsze jest korzystne, abyście pamiętali o waszej prawdziwej naturze, czyli oczywiście o tym, że jesteście Istotami Miłości. Miłość jest podstawą wszystkich rzeczy i  wszystkich sytuacji; czasem jednak potrzebujecie głębszej introspekcji i wejrzenia w siebie, aby połączyć się ze swoim sercem i poczuć tę miłość. Wielu z was, w różnych momentach życia, było zranionych lub doznało krzywdy w relacjach z innymi i to spowodowało, że uczyniliście tarcze ochronne wokół swego serca, które mogą wam teraz utrudniać doświadczanie wszystkiego, co jest dobre w waszym życiu. Teraz jest czas, aby to uwolnić, Kochani.

Odważcie się być czułymi i wrażliwymi, i otwórzcie swoje serca na oścież. Wasze wewnętrzne światło ma błyszczeć i lśnić, i ważne jest, abyście w tym celu wykonywali codziennie swe rytuały i praktyki, takie jak medytacja, joga, ćwiczenia w oddychaniu, wizualizacje, mantry, dekrety, słuchanie muzyki, która was uskrzydla i inspiruje, czy też nawet śpiewanie. Są to liczne narzędzia służące do tego, by wasze światło wciąż jasno lśniło i promieniowało, i jesteśmy pewni, że jest dużo więcej takich sposobów niż te, które wymieniliśmy, a które wy sami znacie i stosujecie. Chcemy podkreślić tutaj, że zabawa w udawanie kogoś małego w waszym świecie, po to by dostosować się do przestarzałych paradygmatów, dobiegła końca. Teraz jest nowy czas, nowy początek, gdy wszystkie dusze mają to samo prawo podążyć za swoimi pasjami, które przyniosą radość ich wewnętrznej i zewnętrznej istocie. Pomyślcie o takich działaniach, które dają wam radość, i dajcie im pierwszeństwo w swym codziennym życiu. Każdego dnia spędzajcie jakiś czas robiąc te rzeczy dla najwyższego dobra swojej duszy.

Nie jest to istotne, jeśli pasje, które dają wam szczęście i radość nie przyniosą wam sławy, bogactwa czy uznania w otaczającym was świecie. Jedyne co się liczy, to abyście zaczęli czuć się dobrze z samymi sobą, i dzięki temu abyście zaczęli wydobywać z siebie talenty, które mają być błogosławieństwem dla tego świata.  Każde z was ma dary, które przyniosło na ten świat, i teraz jest czas aby je odnaleźć i z nimi się połączyć. Świat jest bardzo bogaty i pełen obfitości dla wszystkich. Połączcie się ze swoim  wewnętrznym światem i pozwólcie sobie błyszczeć!

Do następnego tygodnia…

Jestem HILARION

Przekazała Marlene Swetlishoff
http://www.therainbowscribe.com  http://www.escuelaclaridad.com.ar
Przetłumaczyła Ludmiła

źródło: krystal28

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: