Arkturianie – Uwalnianie, wybaczanie, rezonans.

 

 

Channeler: Marilyn Raffaele,
30 czerwca 2013 r.,
http://www.onenessofall.com/newest.html

Pozdrawiamy raz jeszcze, Drodzy,

Obserwujemy jak się wyrywacie mając więcej i więcej światła, jak budzicie się do prawdy i zaczynacie nią żyć w waszym codziennym życiu. Nie obserwujemy żadnej reakcji na wiele problemów, które wcześniej musiałyby was zdenerwować – zaczynacie doświadczać braku rezonansu ze wszystkim, co jesteście gotowi zostawić za sobą.

Wszystko jest energią, i kiedy twój związek z czymś lub kimś pracuje, to oznacza, że jesteś wibrujący na tym samym poziomie. Gdy poziom energii jednostki zmienia się, często już nie rezonuje z tymi samymi ludźmi, żywnością, rozrywką, wiadomościami, itd. i nie jest już w tej samej „fali”, że tak powiemy. Duchowy wzrost jest procesem rozwoju spod gęstych i ciężkich energii separacji i świadomości dualizmu i do wyższych, lżejszych częstotliwości prawdy.

Niektórzy, w niewiedzy, tego, co się dzieje, walczą o przywrócenie tego, z czym już nie rezonują, myśląc, że musi być problem wewnątrz powodujący, że oni już nie cieszą się lub nie wierzą tak jak kiedyś. To nie jest problem, ale zakończenie nauki, drodzy, i po prostu odzwierciedla przesunięcie energii z tego, do czego jesteście przyzwyczajeni (koncepcje i przekonania 3D) do tego, co jest teraz przebudzeniem (prawda, kim i czym jesteście).

To jest tym, o co prosiliście, drodzy, więc nie bójcie się puścić wszystko i wszystkich, to, co już nie rezonuje z wami, bez względu na to, jak bardzo to było częścią waszego życia do tej pory.

Słyszymy wielu mówi, „Co, moje małżeństwo, moja rodzina, po prostu pozwolić im odejść” Nie, puszczanie (uwalnianie) oznacza puszczanie swoich pojęć o tych rzeczach. Oznacza to, świadomy wybór, aby usunąć wszelkie przewody energetyczne, które wciąż trzymają was w niewoli koncepcji, osób, miejsc i sytuacji – to jest duchowa świadomość, a potem żyć z tej świadomości.

To może lub nie doprowadzić do zakończenia niektórych relacji, ponieważ świadomość niesie ze sobą poczucie oderwania, nawet w obrębie jednej rodziny. Problemy, które wydawały się bardzo ważne po prostu już nie rezonują, i to jest często trudne do zaakceptowania dla tych, którzy zawsze znali was w pewien sposób.

Kiedy nie ma już złości lub problemów związanych z ego w odniesieniu do jakiejś osoby lub sytuacji, ale po prostu zrozumienie, że cała sprawa jest już stara i została zakończona przez prawdę i miłość, to bez względu na wszystko można puścić i pozostawić.

Jednak, gdy jesteście wciąż uwikłani i cierpicie z powodu ludzkich pojęć i przekonań na temat sytuacji i po prostu szukacie ucieczki przez „puszczanie”, lekcja będzie się powtarzać, niezależnie od tego, gdzie osoba może uciec. Lekcje po prostu unikane, muszą być nauczane ponownie i ponownie, aż do rozwiązania w powyższy sposób.

Bolesne sytuacje życiowe wskazują, u duchowego ucznia potrzebę i gotowość do głębszej pracy – poszukania wewnątrz, aby odkryć duchową lekcję prezentowaną jako sytuacja. Potem z kolei musi nastąpić integracja i praktyka, czy prawda została nauczona i towarzyszy jej przebaczenie sobie i innym.

Kiedy znajdziecie się w trudnych sytuacjach, nauczcie się iść do wewnątrz i zapytać, „w co ja wierzę, co jest przyczyną, że czuję się w ten sposób? W świetle prawdy Ja wiem, czy to prawda? „W ten sposób można odkryć, z jakimi starymi koncepcjami i przekonaniami jesteście jeszcze w rezonansie, i gdy zaczniecie pozwalać tym przekonaniom odchodzić i żyć z prawdą okaże się, że zewnętrzne doświadczenia zaczną manifestować się odpowiednio.

Jest „wiedza”, gdy coś jest zakończone i nadszedł czas, aby przejść dalej – wiedza, która płynie z wewnątrz jako pierwsze intuicyjne poczucie, która cicho przewodzi i uczy – Zaufajcie tej wiedzy, bo ona pochodzi z prawdziwego Ciebie. Każdy człowiek ma tę zdolność, ten wewnętrzny głos, ale wolna wola pozwala wszystkim na wybór słuchać, albo nie.

Światło wyżej wymiarowych energii przynosi wszystkie stare i nadal niedokończone sprawy, na które należy spojrzeć i zobaczyć je w nowym świetle, a to często rodzi potrzebę przebaczenia sobie jak i innym. Wiele nierozwiązanych kwestii wynika z poprzednich wcieleń, w którym traumatyczne wydarzenia miały miejsce i nadal są przenoszone w waszym polu energetycznym.

Wszyscy chcący się rozwijać teraz czyszczą te energie i to oczyszczanie będzie miało różnorodne formy ekspresji w zależności od osoby. Niektórzy rzeczywiście ponownie doświadczają sytuacji lub mają kłucia lub bóle, które nie mogą być zidentyfikowane. Niektórzy przypominają sobie wydarzenie, które miało miejsce lata temu w tym życiu i zaczynają przeżywać wszystkie towarzyszące temu złości czy frustracje. U wielu występują intensywne emocje, często płacze i śmiech w tym samym czasie. To wszystko jest częścią oczyszczania, otwarcia i integracji nowych energii przychodzących w tym czasie.

Nie kochanie siebie jest linią dna większości z problemów. Nie byliście uczeni, kim naprawdę jesteście. Wszyscy starali się doświadczyć miłości (bo to jest tym, czym jesteście), więc w nieświadomości rozumienia tego ludzie próbują naśladować bogatych i sławnych, którzy wydają się mieć to wszystko.

Inni mogą spędzić całe swoje życie szukając urzeczywistnienia tych rzeczy uważanych za przynoszące szczęście i akceptację (miłość) – odzież, ciało, posiadłości, partnerzy, edukacja, stanowiska, itd., itp. Ci nieświadomi te są podatni na każdą fałszywą koncepcję przedstawioną przez świat określony obecną ‚zdolnością kochania’ i sukcesu w wyniku posiadania więcej, więcej, więcej. Nigdy nie pozwólcie sobie być zatwierdzanym przez nikogo i nic na zewnątrz was. Cała prawda, odpowiedzi, i Miłość leżą wewnątrz tego, kim i czym jesteście.

Uwalnianie jest powodem, dla którego widzicie puste kościoły i protesty na całym świecie. To dlatego tak wielu zaczyna kwestionować status quo, i tak wiele osób przeżywa głębokie niezadowolenie z życia. Trzeciowymiarowe pojęcia i przekonania są jak historie w książce bajek, które jako dziecko uważałeś, że były prawdziwe. Jako duchowo dorośli uczycie się usiąść i powiedzieć, „Dobrze, to ciekawa historia” widząc poprzez okazanie się i zauważenie, że niebo nie spadło, kiedy zrobiliście to inaczej niż zawsze robiliście.

Uwolnijcie winy z powodu działań podejmowanych w przeszłości, bo jest to ważne, aby uświadomić sobie, że każdy czyn, każde słowo i każda myśl była uważana za odpowiednie w danym czasie. Każdy działał w jego najwyższym poczuciu prawa stosownie do jego stanu świadomości i to świadczy, gdzie byliście wewnątrz podczas wykonywania tych czynności.

To nie znaczy, że każde z egoistycznych działań ze swojej strony i innych ma być usprawiedliwione, ale to znaczy, że w nieobudzonym (nieświadomym) stanie dużo zostało powiedziane i zrobione, co może powodować ból i żal później, po indywidualnym przebudzeniu.

Doświadczenie ogromnego poczucia winy, a nawet wstrętu do siebie za podjęte działania lub wypowiedziane słowa w przeszłości po prostu muszą być postrzegane przez świadomość, że to było wtedy, kim byłeś wtedy, ale już nie jesteś. Tylko wtedy, gdy dana osoba miałaby podjąć te same przerośnięte działania teraz, po osiągnięciu głębszej świadomości, takie działania będą szybko odbite.
Duchowo-obudzona osoba musi żyć z jej najwyższego stanu świadomości, gdyż kontynuowanie nadal wiary i życie w sposób, dualności i separacji po tym, gdy ktoś jest świadomy prawdy przyniesie „przebudzenie” – zwykle nie przyjemne.

Nauczcie się żyć swoją prawdą, drodzy – żyć, wiedzieć, myśleć nią w każdej chwili. Zacznijcie rozpoznawać kiedy ślizgacie się do starych nawyków i poświęćcie chwilę na zrównoważenie się. Możecie biegać do łazienki, gdy czujecie, że pogrążacie się w iluzji i po prostu poświęć chwilę na odpoczynek wewnątrz i wiedz;. „Ja i Ojciec jedno jesteśmy”.Gdy odpoczywacie w tej świadomości, medytowaliście i przywróciliście wasze świadome Połączenie z Jaźnią.
Od teraz to dotyczy świadomego chodzenia, a nie tylko gadania, żeby mówić.

Wysyłamy Miłość i Światło dla wszystkich.

Jesteśmy Grupą Arkturian

źródło:http://2012allabout.blogspot.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: