Michał: Niech wasze modlitwy przeznaczone będą dla wszystkich

530031_486841514715306_1755840971_n

 

Dziś chcielibyśmy porozmawiać o niechęci osób będących na pozycjach władzy do zrezygnowania z tych pozycji nawet w konfrontacji z wolą mas ludzi, którymi w swej opinii rządzą.

Dowiadujecie się o tych protestach ze swych źródeł społecznościowych i serwisów alternatywnych nawet wtedy, gdy na ten temat wciąż niewiarygodnie mało pojawia się w waszych gazetach czy w telewizji. Zachęcamy was, abyście na swój użytek łączyli wszelkie tego rodzaju doniesienia, aby dzięki temu ujrzeć tak pełny obraz tej sytuacji, jak to tylko możliwe. Uświadomicie sobie wtedy, że jest to naprawdę olbrzymi ruch, i że nie umknęło to uwagi tych, którzy chcieliby was kontrolować spoza zamkniętych drzwi.

Nasza dzisiejsza wiadomość jest dwuczęściowa. Po pierwsze chcielibyśmy zwrócić uwagę ludziom poza tą kurtyną, że jest to tak dalece narastająca siła, że nie mogą oni w ogóle jej kontrolować. Zatamowanie przypływu w jednym miejscu nie powstrzyma samego przypływu.

Po drugie, tym z was, którzy popierają to, co się dzieje i modlą się o sukces tych wydarzeń, chcielibyśmy powiedzieć co następuje: mimo że należycie do przeważającej większości, możecie sprowadzić na siebie efekty oddziaływania tych ogromnych zasobów i środków, jakie daliście swoim rządom. Nie jest to wcale pożądane. Możecie i osiągniecie swe cele metodami pokojowymi, o ile tak zdecydujecie. Wasze pokojowe działania z całą pewnością ukażą w jak najgorszym świetle jakiekolwiek naruszenie tego pokojowego zachowania przez tych, którzy stoją wam na drodze. Oni też są tego świadomi.

Jest to powód, dla którego czasami umieszczają oni w waszych szeregach agentów, aby podburzali do przemocy. Bądźcie świadomi tej taktyki i ujawniajcie ich kiedykolwiek ich ujrzycie. Ci z was, którzy nie są w to bezpośrednio zamieszani – a pragnęlibyśmy, aby dotyczyło to was wszystkich – każde z was prosimy o wspieranie każdym uderzeniem swego serca pokojowego i pełnego miłości sukcesu tych spraw. Zaręczamy wam, że jeśli nawet miałoby to być wszystkim, co się wydarzy, wystarczy to aby zapewnić właściwy rezultat. Niemniej jednak wysyłajcie bezwarunkową miłość wszystkim w to zaangażowanym.

Podkreślamy tu sformułowania “bezwarunkową” i “wszystkim zaangażowanym”. Nie ma takiej osoby po żadnej ze stron tych sytuacji, która nie byłaby boskim dzieckiem wszechświata, niezależnie od swoich poglądów czy działań. Dlatego niech wasze modlitwy przeznaczone będą dla wszystkich. Może niech wasze modlitwy będą za cudowny nowy świat, jaki wy i oni budujecie.

Wzywajcie wsparcia kogokolwiek z nas  – czy też wszystkich, a z całą pewnością je otrzymacie. Żywimy w swych sercach miłość i podziw dla każdej kochanej duszy, która w tym czasie wcieliła się na Ziemi. Wy jesteście Nową Ziemią. Bądźcie zdrowi, bezpieczni i spokojni.

Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.

 

 

Przekazał Ron Head, 3 lipca 2013

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/07/03/let-your-prayers-be-for-all-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

źródło:krystal28

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: