O strukturze wszechświata

DJ Ani

 

 

Dziś trzeci odcinek z serii “Między nami archaniołami” czyli ciąg dalszy doniesień od mojego ‘anielskiego kontakta’ :)

“Podział na wymiary czy ‘poziomy wszechświata’ jest wytworem umysłu. To wszystko jest płynne. Żeby doświadczać, świadomość odszczepia część siebie, która staje się tym, czego doświadczamy, po to, żeby móc to z pozornego dystansu obserwować. Wszystko to zawsze dzieje się w Źródle, nigdy poza nie nie wychodzimy. To są nasze wewnętrzne światy, nie ma innych. I to my decydujemy, w jaki sposób chcemy je postrzegać.

Ludzki intelekt przez długi czas zajmował się głównie oddzielaniem, skupiał się na pojedynczych rzeczach i je porównywał. Dlatego w waszej metafizyce i nauce jest tyle podziałów. Jesteście nauczeni, by pojmować świat w klatkach, sekwencjach, pakietach. Wcześniej wasz umysł działał bardziej syntetycznie, płynnie. Dusza jest ‘ciągła’, ogarnia wszystko całościowo. Wasz umysł też możecie tak wytrenować, pozwolić mu rozszerzyć się, rozszerzając świadomość.

Dobrym ćwiczeniem może być obserwowanie kilku ‘obiektów’ na raz – najpierw dwóch, potem więcej. Chodzi o to, żeby umysł nie skupiał się tylko na jednej rzeczy. Skupienie umysłu potrzebne jest do wyrażania intencji czyli do stwarzania, a nie do obserwacji świata. Obserwacja w istocie też jest stwarzaniem, ale gdy kawałkujecie świat, żeby go pojąć, wasza świadomość się zawęża.

Możecie na przykład obserwować dwie osoby równocześnie, a potem trzy i więcej, dostrzegając również szczegóły, od razu dotyczące ich wszystkich. W ten sposób wasz umysł się rozszerzy, jego świadomość istnienia różnych aspektów będzie większa, i będzie miał on dostęp do paru wymiarów na raz.

Wymiary w istocie też są czymś płynnym, i gdy mówicie, że oddziela się piąty wymiar od trzeciego i czwartego, w ten sposób decydujecie, że chcecie to tak postrzegać. Wcale nie jest to niezbędne. To jest jedno kontinuum, a świadomość możecie traktować jak suwak, płynnie przechodząc przez różne częstotliwości, bądź też po nich skacząc. To jest kwestia waszego wyboru, a nie ‘porządku wszechświata’. Sami tworzycie te reguły, żeby móc świat zrozumieć. Jeśli wierzycie, że wasz wszechświat się teraz dzieli na osiemdziesiąt czy ileś poziomów, to w takim świecie będziecie żyć, takiego rodzaju gry będziecie doświadczać. To wy wybieracie.”

Zapytałam ich o “siedem promieni kosmicznych”, na które podobno rozszczepia się pierwotne białe światło, i które często są uznawane w ezoteryce za fundamentalne wibracje, z których wszystko inne powstaje. “To wy rozszczepiacie, ‘bawicie się kolorami’, dzielicie rzeczywistość na kilka fragmentów, które ‘konkurują’ między sobą.”

Spytałam, na czym w takim razie polegają zabawy archaniołów…i usłyszałam: “To my sami do siebie teraz mówimy. Wy jesteście nami, tylko wydaje wam się, że jesteście ludźmi i przeżywacie to wszystko. Jest wiele planów wszechświata, wiele różnych gier; my jesteśmy i ‘tu’ i ‘tam’, przenosimy się swoją świadomością, i na przykład obserwujemy dwóch bokserów na ringu i dopingującą ich publiczność – oni wszyscy myślą, że jest dwóch bokserów i wszystkie poszczególne osoby z publiczności, a w rzeczywistości są jednością, i są również nami, to naprawdę świetna zabawa.”

Czego i nam wszystkim życzę… :D :D :D   wika

Obraz Ani Ślusarskiej – ‘DJ’ :D

żródło:krystal28

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: