Ta przemiana rozpoczyna się w każdym sercu i następnie rozpala serca wszystkich naokoło

Jesteście jak piękne pąki róży, miękko rozwijające się i otwierające swoje płatki do Słońca nowego dnia, nowego świtu, nowego początku

 

Hilarion: Cotygodniowa wiadomość – 30 czerwca-6 lipca 2013 

Ukochani, zaczynacie teraz ruch ku przypomnieniu sobie o swym prawdziwym celu i pracy tu na tej planecie. Zasłony stały się jeszcze cieńsze, a różnica pomiędzy wymiarami nie jest już tak wielka.
Ten okres będzie wypełniony cudownymi i niewiarygodnymi wydarzeniami, zarówno na planach osobistych jak i zbiorowych. Rewelacje będą się pojawiać szybko i gęsto, gdyż stare metody utrzymywania spraw w sekrecie i działania za sceną już dłużej nie będą wspierane. Kosmiczne energie miłości oraz te, które sprzyjają przebudzeniu całej ludzkości, zwiększyły swą intensywność i skalę. Mogą one stać się wielkim katalizatorem dla przemian i transformacji, a my z wielkim zainteresowaniem obserwujemy efekty oddziaływania każdej takiej fali.

Jest nieodzowne, aby każda osoba, która niesie Światło, była ugruntowana i stabilnie utrzymywała się w swoim polu światła oraz codziennie je zakotwiczała w krystalicznym diamentowym sercu Matki Ziemi. Widzimy, że każde z was robi to codziennie z wielką determinacją i wytrwałością, i że wpływa to na rdzeń planety. Gdy to światło rozrasta się w rdzeniu, rozchodzi się ono w coraz większych koncentrycznych sferach ku powierzchni planety i wszędzie przenika wszelkie życie na niej istniejące. Jej mieszkańcy odpowiadają na ten zew i wszelkie żywe istoty odczuwają przyspieszenie i oczekują na nadchodzące wydarzenia, które przetransformują świat, jaki znają. Ta przemiana zaczyna się w każdym sercu i następnie rozpłomienia serca wszystkich wokoło.

Nieuchronnie nadchodząca zmiana w zbiorowej świadomości była obwieszczana od tysiącleci i teraz rozpoczyna się na dobre. Oczywiście będzie towarzyszył jej zwykły w takich sytuacjach chaos, ponieważ gdy przemiany te zachodzą, równocześnie stare paradygmaty i sposoby myślenia walczą by utrzymać się na swych pozycjach, ale dłużej jest to już niemożliwe i rozsypią się one w pył. Na ich miejsce powstaje to, co wy, jako współ-stwórcy, ujrzycie w swych wizjach i wyobrażeniach, i zbudujecie. Wzorzec jest już gotowy do wykonania i jest on z tych, które nie mogą zostać wypaczone ani zmanipulowane w nieuczciwy sposób. Tylko to, co przyczynia się do najwyższego dobra całości może odbić swój odcisk na tej nowej formie. Jest to coś, co ludzie zbudują z energii, które wyłaniają się w ich świętych sercach w miarę jak powraca ich pamięć.

Budując ten nowy wzorzec, zaczniecie zauważać, że uczucie lekkości i radości przenika całe wasze pole energii. Chwile wewnętrznego spokoju będą coraz częstsze, a każda dusza będzie mieć teraz możliwość połączyć się ze swą wewnętrzną prawdą. Będziecie czuli się oddzieleni od jakichkolwiek wydarzeń, które mają na celu rozproszenie impetu transformacji. Innymi słowy, cokolwiek się wydarza, nie będzie brane osobiście przez każdą jednostkę, lecz pojmowane będzie jako część procesu przemiany, a wdzięczność, a nie strach, będzie emocją odczuwaną w każdym sercu.

Każda dusza wcielona na Ziemi zacznie przejawiać właściwości swej boskiej esencji istnienia. W wyniku tego nastąpi zmiana we wszystkich systemach operacyjnych na planecie, które będą odzwierciedlać boską wolę pokoju, harmonii, jedności i współpracy. Wszystkie dusze będą brać aktywny udział w tym procesie, gdyż zrozumieją one, że ich wkład i działanie jest niezbędne, aby dokonały się te zmiany. Wy, Niosący Światło, wspieracie energetycznie ten ruch, który wydarza się na waszym świecie, gdyż jest on właśnie waszą wizją, która zaczyna się manifestować. Wszystko jest dobrze i wszystko jest doskonałe.

Do następnego razu…
JAM JEST Hilarion

 

 

Przekazała Marlene Swetlishoff

http://www.therainbowscribe.com/hilarion2013.htm

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace
Przetłumaczyła wika

źródło:krystal28

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: