Największy Spektakl. JESUS SANANDA

Jesus Sananda

 

11.01.2014 Największy Spektakl. JESUS SANANDA

 

ROZMOWA:

JJK:
Ukochany SANANDA,
Wydaje się iż rozładowują się niesamowite Energie Strachu. Widzę to na ulicach i widzę na twarzach Ludzi. Dostrzegam to w listach od Czytelników które czytam. Całkowity Przewrót na tym Poziomie Bytu jest w toku i wszyscy Ludzie – niezależnie na jakim Poziomie – wydają się to przeczuwać.

SANANDA:
Dobry wieczór, ukochany Jahn, dobry wieczór ukochane Dzieci Ludzkie, które teraz będziecie brać udział w największym Spektaklu jakikolwiek widział ten Świat. Ta Wiedza zapisana jest w Świadomości Komórkowej każdego Człowieka. Nawet jeśli Człowiek nie jest tego świadom to nosi on wewnętrzny ślad dla tej Linii Czasu i ślad wszystkich Wydarzeń które mają miejsce na tym Poziomie. Teraz nadszedł na to czas. „Wylądowały” zwiastuny którymi są:
a) magnetyczne przebiegunowania które są zakończone lub w toku na różnych Poziomach 4D
b) Uniwersalna Federacja Światła która dotarła na miejsce i dotarła na pozycje.

Dla nadchodzącego Czasu oznacza to jeszcze więcej wyładowań wzorców kolektywnego Strachu u Ludzi albowiem do dziś Ludzie nadal jeszcze mogli gdzieś w swojej Istocie – nawet w niewidoczny sposób – ukrywać swoje nierozwiązane Tematy. Od teraz jest to wykluczone. Kosmiczny, duchowy dopływ Światła jest taki że każdemu Człowiekowi który nie jest na to przygotowany zostanie wyciągnięty grunt spod nóg – jeszcze zanim znajdzie się na Poziomie który dla siebie wybrał. I fakt w jaki sposób wyciągany jest grunt spod nóg przeżywasz na ulicach miasta i Twoje obserwacje są wyjątkowo trafne.

JJK:
My już wiemy że przebiegunowanie zostało już wywołane na naszej Linii Czasu która jest jedynie o jeden włos oddalona od 5D. Teraz oznacza to że stoimy bardzo, bardzo blisko finałowych Wyładowań.

SANANDA:
Tak, bardzo blisko! Niewierzący zostaną teraz skonfrontowani ze swoją niewiarą, Ci pochłonięci strachem z ich lękami, Ci wypełnieni nienawiścią z ich własną nienawiścią. To jest łańcuchowa reakcja Ciemności, jeszcze zanim stanie się jasno i zanim Wy dojdziecie do Światła. Większa część Ludzkości wyrzeka się Nieba, wyrzeka się Boga, wyrzeka się własnego pochodzenia. To jest otrzeźwiający Obraz który się nam tutaj prezentuje.
Patrząc z innej strony Wojownicy Światła Pierwszej i ostatniej Godziny świecą jasno, tak jasno, że nigdy nie braliśmy tego za możliwe. To jest powód do nieskończonej radości w całym Tworzeniu. Droga Rozpoznania na tym Poziomie jest zaprawdę dla tych Ludzi ukończona i Niebo przez tych Świętych jest zaprawdę nabyte.

JJK:
To znaczy że przepaść między tymi którzy się podnoszą i tymi którzy „schodzą” z dnia na dzień będzie większa i to ma swoje energetyczne skutki.

SANANDA:
Dokładnie opisane. Należy jeszcze przejść to pole napięcia. Wtedy wszyscy Mistrzowie dotarli do Światła, wszyscy Mistrzowie przeszli przez ostatnią mgłę i wkroczyli w inny Świat.

JJK:
Czyli w inny Świat „Agarthanów”?

SANANDA:
Tak, również ale nie tylko. Innych Światów jest wiele. Aghartanie wkrótce przyjmą swoją znaczącą rolę w Przemianie i pojawią się jako przejściowi Regenci tego Świata. Cieszcie się z tego powodu albowiem bliskość takich wspaniałych, oświeconych Istot będzie dla każdego z Was zachętą do uczynienia prawdziwie milowych kroków w indywidualnym Rozwoju. Z lekkością, w Pokoju, w zrozumieniu, we współczuciu, z Mądrością, z nieskończoną cierpliwością i Miłością dostaniecie to co jest konieczne by ten Nowy Świat przebudzić do Życia i go oświecić. I to po tym jak ten Świat przejdzie przez kanał porodowy w Nowe Tworzenie. I jeszcze jedno: dziś bardziej niż kiedykolwiek strzeżcie się wszystkich Energii Ciemności i Istot które występują jako „pasażerowie na gapę” Podniesienia.

To są Ludzie którzy do dziś w sztywny sposób utrzymali swoje zwykłe Życie i po tym właśnie możecie ich rozpoznać. Strzeżcie się również przed wpadką w Wasze własne, jeszcze istniejące Wzorce które możliwe że przejawiają się jeszcze w nieznaczny sposób.

Absolutnie, konsekwentnie i bezkompromisowo
macie unikać to wszystko co odczuwacie jako nieprawidłowe!

Wchodźcie zawsze w swoje Serce i sprawdzajcie co czynicie, wszystko co mówicie i wszystko co myślicie. Jeśli gdzieś brakuje zgodności z Waszą wszystko-wiedzącą Istotą to sprawdźcie ponownie i zwolnijcie ten Stan z Waszej Duszy. Zasadą tych Dni jest: konsekwentnie unikać wszystkiego co odczuwacie jako nieprawidłowe.

Tymi Słowami błogosławię Ludzkość i błogosławię wszystkich którzy docierają do Światła. Jest ich coraz więcej i Czas Cudów, tak, ten czas rozszerza się na tym Świecie niczym wszechmocny i wszechobecny Boski Czar.

Ja Jestem z Wami

SANANDA

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

Zródło: http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/01/11/11-01-2014-najwiekszy-spektakl-jesus-sananda/

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: