Ratuj Zwierzęta – do Ludzi z okolic Warszawy prosze POMÓŻCIE

Są koty, które przychodzą tylko na chwilę, tylko po to by godnie spędzić ostatnie chwile swojego życia…

Nero. Zgłoszony przez karmicielkę jako wolno żyjący kot. Dokarmiany od zawsze… od zawsze będący w stadzie, od zawsze tylko na ulicy. Nigdy nie miał domu.
Zgłoszony bo katar, bo kichał, bo ostatnio wygląda gorzej.
Gdy trafił do lecznicy okazało się, że katar to najmniejszy problem. Bo Nero wygląda bardzo źle. Badania krwi tylko potwierdziły to, czego spodziewaliśmy się od początku. Nero ma zaawansowaną mocznicę. Niewydolność nerek nie pozostawia złudzeń, że mimo wielu lat tułaczki ma przed sobą jeszcze wiele lat szczęśliwego życia w PRAWDZIWYM domu. Bo nie wiemy ile życia ma przed sobą ten cudowny kot. Może miesiąc, może dwa, może pół roku.

Ale lecznica to nie miejsce na spędzenie ostatnich dni, niezależnie od tego ile ich jeszcze zostało. Nero potrzebuje DOMU. Domu, który otoczy go miłością i opieką, bo chociaż teraz mógł być szczęśliwy.

Nero jest cudownym kotem, wdzięcznym za to co dostał już teraz… miseczkę, ciepłe i miękkie posłanko, ręce do głaskania. Mimo bardzo złych wyników badań czuje się naprawdę nieźle, ma apetyt. Wystarczy zajrzeć do jego klatki, a mruczy już na sam widok człowieka.
Jest oczywiście odpchlony, odrobaczony, niestety testy FIV ma dodatnie. Bez większego problemu przyjmuje leki, daje sobie robić kroplówki.

Nasze domy tymczasowe wciąż są bardzo przepełnione, a to utrudnia opiekę i funkcjonowanie takiemu kotu. Dlatego szukamy my domu, który zaopiekuje się nim już na zawsze, z pełną świadomością tego, że tych wspólnych dni może być już niewiele…

Udało się znaleźć taki dom Fasolce, musi się udać i tym razem!
Szukamy kotu domu w Warszawie lub jej okolicach, zapewniamy całkowite utrzymanie zwierzaka, pokrywamy w pełni koszta opieki weterynaryjnej.

Kontakt: 505 736 046, 505 736 044, dtkocialapka@gmail.com. Jeżeli nie możemy odebrać prosimy o sms.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: