Kobra, aktualizacja sytuacji 12 lutego 2017

Apeluję o oficjalne zorganizowanie jednej konkretnej polskiej grupy „Prepare for Change” [Przygotuj się na Zmiany], którą można zgłosić, tak jak zrobili to już m.in. Czesi i Węgrzy – kr

Ostatnio nastąpiła wielka poprawa sytuacji w naszym Układzie Słonecznym Siłom Światła udało się usunąć większość plazmowej anomalii z Układu Słonecznego i poza nim i zdecydowana większość plazmowej anomalii z  pozostałymi bombami Toplet jest teraz zgromadzona w pobliżu Ziemi w okręgu 3 promieni Ziemi od środka Ziemi.

Jest to obszar z „głową” istoty Yaldabaoth i rejon kwantowej anomalii w obrębie kwarantanny Ziemi.  Krawędź tego pola anomalnej plazmy jest opisany jako plazmowa tarcza w tym artykule:

Grupa Chimery utrzymuje te nieprawidłowości plazmy z pozycją pola skalarnego znajbardziej prominentnymi częstotliwościami rezonansowymi – 11,76 Hz (odpowiadającymi falom mózgowym alfa) i 15,68 Hz (odpowiadającymi falom mózgowym beta). Te dwie częstotliwości są podstawowymi częstotliwościamiZasłony. Możecie przeciwdziałać niektórym szkodliwym działaniom tego polaskalarnego Zasłony za pomocą dźwięków binaural o tej samej częstotliwości:
 .
 .
 .
.
Tak zwanemackiistoty Yaldabaoth naprawdę nie są mackami, ale faktycznieplazmowymi filamentami, które ciągle się przesuwają i zmieniają i nie są oneusuwane jeden po drugim, ale stopniowo rozpuszczane w miarę postępu Światła.  Musicie zrozumieć, że istota Yaldabaoth jest plazmowym pasożytem karmiącą się zdrową, słoneczną plazmą, która emanuje cały czas ze Słońca, i która jest rozprowadzana po całym Układzie Słonecznym przez wiatr słoneczny:
Gęstość filamentów anomalnej plazmy istoty Yaldabaoth wraz z bombami Toplet w całym Układzie Słonecznym obecnie szybko sie zmniejsza do punktu, gdzie jestniemal całkowicie rozpuszczona i teraz w zasadzie tylko pozostała „głowa”  Yaladabaoth.  Ta „głowa” składa się z wielu warstw anomalnej plazmy, które została wprowadzona do Układu Słonecznego w ciągu ostatnich 26.000 lat.

Zdecydowana większa część Układu Słonecznego, poza orbitą Ziemia-Księżyc,znajduje się obecnie w rękach sił Światła i ich floty.

W tym samym czasie, walka o sieć energetyczną bliżej powierzchni planety jest wpełnej mocy, a to niestety obejmuje także brutalne, skalarne ataki na  kluczowychpracowników Światła i wojowników Światła:

.
Gdy głowa istoty Yaldabaoth z jej bombami Toplet zostanie usunięta, Wydarzenie zacznie przyspieszać wykładniczo w kierunku głównego Przełomu:
.
.
Tymczasem na powierzchni planety, siły za prezydentem Trumpem są wkonsolidacji.
Po pierwsze, jest Erik Prince jako tajny doradca Donalda Trumpa i stojący za nim Zakon Maltański:
 .
.
.
.
Zakon Maltański jest kontrolowany przez jezuitów:
 .
.

Główne siły bezpośrednio kontrolujące Zakon Maltański to stare Europejskie, archontowe rodziny czarnej szlachty, takie jak Pallavicini i Ortolani i były królHiszpanii, Juan Carlos.

Drugą siłą, która stoi  za Trumpem jest Goldman Sachs:

.
.
Jezuici używają Trumpa jako narzędzie do polaryzacji populacji w USA na „lewicę” i „prawicę”, sztucznie tworząc narodowy konflikt.  Nie trzeba dodawać, że nie będą skuteczni.
.
Gdy jesteśmy coraz bliżej Wydarzenia, jest bardzo ważne, aby ożywić grupy Prepare for Change [przygotuj się na zmianyna całym świecie.  Oto doskonałewskazówki od czeskiej grupy, Prepare for Change,  jak rozszerzyć i przygotować wasze grupy:
 .
 .
Zapraszamy również do przyłączenia sie do nas na naszej nowej Konferencji Wzniesienia w Taipei w Tajwanie 11-12 marca:


Wiele nowego
Intela o procesie Wzniesienia będzie wtedy ujawnione, ponieważbędzie na to właściwy moment.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal
 .
Źródło:
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: