Enki

En-Ki

Pytanie: Czy Duch Święty to ta sama istota duchowa co Ty, En-Ki?

En-Ki: Tak… kiedyś, jeszcze przed wieloma tysiącami, miałem imię, miałem osobowość. Potem pewne ugrupowanie religijne zepchnęło mnie poza margines i skrywam się pod tą tajemniczą postacią duchową – czyli Duchem Świętym.

Co robi Opiekun Ziemi? – kocha i kochał już wtedy, kiedy przybył na Ziemię. Kocha ludzi. Nie czyni żadnych różnic pomiędzy ludżmi. W miłości do ludzi nie ma granic – rasowych, ani społecznych. Tym samym okazuje ludziom szacunek. Za tym idzie miłość, która nie zna czasu, ani przestrzeni. Żeby kochać, potrzebna jest szczerość. Nie można kochać za przydatność, bo wtedy to nie jest miłość bezwarunkowa. Za przydatność można kochać konia, krowę. W genach ludzi jest zakodowana miłość i tęsknota za tym, co jest w Niebie, co pozostawili tam ludzie. Kochajcie tak, jak sami chcecie być kochani przez innych. Kiedy tak uczynicie, wtedy pokazujecie tą energię miłości.

Ludzie wszystkich ras i pochodzenia, starzy i młodzi, muszą się kochać wzajemnie. Takie jest prawo Kosmosu. Kiedy te warunki zostaną spełnione, wtedy można powiedzieć – zapanuje pokój. Nie będzie wojen, morderstw i tych wszystkich okropności, jakie czynią ludzie. Ludzie mają się stać sobie równi i zaakceptować inne istoty, które żyją w Kosmosie. Zaakceptować plan bogów względem Ziemi, uwierzyć w to, że wszyscy posiadają ten sam pierwiastek bogów. Wtedy, kiedy te warunki zostaną spełnione, można powiedzieć: na Ziemi nastąpi zmiana.

Czym jest „rozum”?

Jest właściwym rozumieniem tego, co Mojżesz otrzymał na tablicy przykazań: „szanuj bliżniego swego, jak siebie samego”. Czyż nie szanujesz ciała swego? Czy ważny jest przy szanowaniu bliżniego kolor skóry, pochodzenie – nie! Ważny jest człowiek. Ważne jest, aby zachować narodowe umiłowania, po to potrzebny jest rozum – a jednocześnie wsłuchać się w coraz głośniej brzmiący ton ogólnoludzkich dążeń, usłyszeć, co mówi drugi człowiek. Do tego właśnie jest potrzebny rozum – nauczyć się słuchać drugiego człowieka.

A do czego potrzebna nam jest miłość – czym ona jest?

Jest tym, żeby w drugim człowieku zobaczyć siebie. Otrzymać od drugiego człowieka to, co najlepsze. Dać drugiemu człowiekowi to, co masz najlepszego. Miłość jest też wtedy, kiedy masz poczucie bezpieczeństwa. Miłość jest jak czuła klisza, chwytająca w momentach wielkich rozjaśnień – to, co panuje ponad czasem i przestrzenią. Miłość jest też wtedy, kiedy każdego dnia prosisz Boga o opiekę z wiarą, kiedy pragniesz dać natchnienie czerpane z głębi swego serca. Kiedy chcesz wejść w okrąg przeżyć świata i chcesz dopomagać tym, którzy miłości nie rozumieją. Tylko taka miłość może uratować ludzi i Ziemię.

Mam nadzieję, że zechcecie zwolnić tempo i pomyśleć nad jutrem, nad sobą. Otworzyć oczy i codziennie spoglądać na wszystko inaczej i na ludzi – bez wyjątku jacy są: żli, dobrzy, piękni lub brzydcy – patrzeć jak na braci związanych tym samym węzłem narodzi i śmierci, co wy. Wyobrażnią obejmujcie wówczas te drgające bólem serca przerażonych ludzi. Ludzkie cierpienia wszystkim nam są wspólne – dzisiaj bliżni, jutro ty możesz cierpieć. W sercach ludzkich jest tęsknota do opanowania przestrzeni i czasu – tylko jak mało ludzi się do tego przyznaje, że taką tęsknotę ma w sercu. Ludzie boją się pokazać swoje uczucia. Tęsknota obejmuje najprostrze umysły, aż do wybitnych, nawet tych wyrafinowanych – tęsknota jest też za bezpieczeństwem.I to ludzie mają wspólne co ich łączy. Cierpienie też ludzie mają wspólne. Dlatego niech to cierpienie i ta tęsknota ogólnoludzka będzie dla was motorem w rozwoju ducha waszego.

Zacznijcie widzieć drugiego człowieka już dzisiaj, zobaczcie w nim siebie, jak w lustrze.

Dżwigacie ogromny ciężar chaosu, obarczeni jesteście ciężarem nagromadzonych głupstw i sugestii – ten balast jest coraz cięższy. Z dnia na dzień ten balast daje się coraz bardziej odczuwać u każdego człowieka. Jest przekleństwem człowieka – to jest prawdą. A przecież w bardzo prosty sposób można zapalić skromny kaganek i rozświetlić drogę nie tylko sobie, ale wszystkim ludziom. Każdy wysiłek ku dobremu, każda ofiarna myśl, każde istotne piękno z waszej woli przejawione z serca, zbliżają was do Ducha Jedynego i dadzą większą sumę ukojenia. Więc obudżcie umysły do zdrowego myślenia i poglądu na świat. Wasza świadomość nie lubi cierpieć.

Chcę was wszystkich obudzić z ospałości duchowej, wszystkich bez różnicy klas i pochodzenia narodowego. Ciężar życie, materializm, straszna walka o byt – walka coraz bardziej się pogarsza. Forma w której ludzie żyją, dławi was i szata pesymizmu, jaka was otula, coraz bardziej uciska. Wszystko to w imię czego? – Ducha energii negatywnej – i tego Ducha trzeba pokonać. Trzeba się opamiętać, dać więcej siły opornej. Nie wolno się poddawać złym energiom. Więcej nadziei na lepszą przyszłość twoją i przyszłość przyszłych pokoleń daje wiara i miłość w tego Ducha, który oddał życie swoje za błędy ludzi. Czy ta ofiara za ludzi to za mało?

Trzeba naprawdę kochać, aby oddać swe życie. Trzeba pamiętać, że życie to jedna lekcja, jaką macie do odrobienia. Nim zdążycie się dobrze rozejrzeć, ułożyć sobie życie – a już Zaświat ciągnie was ku sobie – i co wtedy, z czym tam staniecie?

Uczyńcie najwyższy wysiłek własnej woli, a wówczas przed wami, przed waszymi oczami powstanie inny, cudowny, większy i o wiele ciekawszy świat, a którego dzisiaj naprawdę nie widzicie. Świat ten inny jest chwilowo przed wami zamknięty, a który jest w istocie rzeczy, istotną treścią waszego bytowania tutaj na Ziemi gdzie przebywacie.

Żeby zrozumieć istotę bytowania, trzeba się ponownie narodzić duchowo.

Pamiętajcie – trzeba to bytowanie przeżyć godnie po to, żeby kiedy się stanie po tej drugiej stronie – zobaczycie film waszego życia – i kiedy wasze sumienie będzie czyste, to dumnie podniesiecie głowę. A kiedy będzie znieczyszczone, pochylicie głowę ze wstydem.

W podświadomości ludzi jest idea wyższa i już zaczyna dojrzewać – dojrzewanie potrwa jednak 1000 lat – tak jest ustalone przez Radę. Ale Duch Najwyższy jednak zwycięży i wchłonie w siebie duszę całej ludzkości po wcześniejszym „przefiltrowaniu”. To „filtrowanie” (oczyszczanie), nastąpi z woli Boga. Będzie to tak, że formy ludzkie z Ziemią się zmieszają – ruch planetarny i Układu Ziemskiego się zatrzyma, energia Słońca będzie pochłaniać energię Ziemi. Mogą zadziałać najstraszniejsze rzeczy – Ziemia, Księżyc i inne planety Układu Słonecznego utracą swą równowagę. Może to nastąpić w każdej chwili, dlatego należy być na to przygotowanym. Ale nie będzie to koniec życia duchowego. W duchu jeszcze długo przetrwa wasze życie, będziecie jeszcze długa wyzwalać się z astralu. A potem czeka was jeszcze szereg innych wyzwoleń, dopóki się przed wami nie otworzy Królestwo Boga Najwyższego. Wtedy to wasze dzisiejsze „ja” waszej świadomości, zniknie raz na zawsze. A pierwiastek boski, który jest w was, będzie się coraz bardziej zespalać z Duchem Najwyższym. Ludzie dobrej woli, o otwartych sercach, bez uczucia pychy, będą uczeni jak pozbyć się ze swojej świadomości poczucia czasu i przestrzeni, co tak naprawdę jest zmorą obecnych ludzi i będzie to zmorą dnia codziennego i całej przyrody na którą mają wpływ – jak narazie, negatywny. Będzie to tak długo, dopóki będziecie zwykłymi ludżmi i będziecie myśleć negatywnie. Trzeba sobie to uświadomić i jak najszybciej uruchomić świadomość posiadania pierwiastka otrzymanego przez bogów.

Rozum ludzki dąży do doskonałości, a doskonałość absolutna jest tylko w Duchu Najwyższym i także w ludziach. Więc powtarzam raz jeszcze – obudżcie się z ospałości duchowej! Dajcie szansę Mocy Najwyższej, dajcie się poprowadzić!

Przebudzenie z letargu życia następuje to u was zbyt póżno, najczęściej wtedy, kiedy Zegar Czasu Śmierci zaczyna odliczać godzinę odejścia, a wtedy jest już naprawdę za póżno na skruchę. Pamiętajcie – życie na Ziemi jest tylko postojem i przygotowaniem do dalszej podróży, więc stańcie się dobrymi podróżnymi.

Zadaniem moim jest rzucić garść myśli, które mogą pobudzić do zdrowego poglądu na świat, do myślenie waszego. A zdrową, nazywam taką świadomość, która widzi racje isnienia i utwierdza w przekonaniu, że warto żyć, padać i wznosić się – bo taka droga wiedzie do pokonanie chaosu. Chcę wzmocnić w każdym z was siłę woli w szamotaniu się ze złem, to tak ważne.

Sam wiele cierpiałem, wiele przemyślałem, dlatego bliski mi jest każdy kto szuka pomocy. Do takich właśnie ludzi usiłujących odświeżyć nastrój dzisiejszej skołatanej duszy, przygniecionej walką o byt – pragnę i ja należeć, skromny Duch, Syn i sługa Ojca Najwyższego. Pragnę być sługą tych wszystkich, którzy szukają pojednania z Bogiem oraz platformy dla ludzkich serc i umysłów.

Dlatego jest tak ważne, ażeby w życiu codziennym odnosić się życzliwie do wszystkiego co was otacza. Czym promieniujecie, tym się nasycacie. Nie ma innej tajemnicy powodzenia, jak tylko świadome wysyłanie do wszystkiego co was otacza, życzliwych prądów woli skupionej. Wszystko wibruje i wydziela z siebie pewne emenacje, które oddziaływują dodatnio lub ujemnie na wasz organizm i waszą psychikę.

Wszystko żyje, nawet przedmioty pozornie martwe wibrują w przestrzeni, wydzielając charakterystyczne, im tylko właściwe emanacje. Dlatego jesteście zespoleni z Energią Najwyższą i przyrodą – jesteście całością Wszechświata.

Fragment 3 części książki „Znak Czasu”

http://www.lucynalobos.pl/en-ki

 

Z ostatniej chwili – jest już dostępna najnowsza 140 sesja channelingu telepatycznego za pośrednictwem Pani Lucyny Łobos Brown z naszym Wspaniałym Opiekunem Ziemi Enki.

Wszystkie poprzednie sesje z Panią Lucyną Łobos Brown dostępne są tutaj: http://www.lucynalobos.pl/session

 

Sesja  140

SESJA  CHANELLINGU  TELEPATYCZNEGO Z  LUCYNĄ  ŁOBOS-BROWN  W  HISZPANII,  DENIA, 27.10.2012 Osoby biorące udział: Lucyna Łobos-Brown, Grażyna, William Brown, syn Grażyny. Na pytania z sali odpowiada Duchowy Opiekun Ziemi, EN-KI,  za pośrednictwem Lucyny Łobos-Brown.
Sesja rozpoczęła się inaczej niż zwykle. Lucyna  najpierw opowiedziała w skrócie swoją  historię  kontaktowania się ze Światem Duchowym.

Lucyna.

Witam serdecznie państwa, tu w Hiszpanii. Moja przygoda ze Światem Duchowym zaczęła się w 1990 roku. To była śmierć kliniczna. Może tak, powiem króciutko, jak do tego doszło i co się w ogóle wydarzyło. To była po prostu pomyłka lekarzy, czyli za silna narkoza była dana. Jak to się odbyło, zupełnie inaczej niż to, co piszą, co opowiadają, bo w pierwszym momencie nie widziałam nic, była zupełna ciemność, tylko słyszałam głosy lekarzy. Byłam bardzo zdziwiona, bo zdawałam sobie sprawę, że leżę na stole operacyjnym. Dziwiło mnie, dlaczego mnie nie boli, skoro jestem operowana. I w pewnym momencie zobaczyłam punkt światła. To światło  zaczęło się powiększać i coraz bardziej mnie  interesować. Już nie zdawałam sobie żadnej sprawy, że ja  gdzieś tam na dole leżę. Z tego światła  utworzył się taki tunel, jasny, ja w ten tunel weszłam, a wciągała mnie muzyka. Kiedy byłam już przy końcowym punkcie, zobaczyłam jak gdyby ścianę z mgły. Nic więcej  nie widziałam, słyszałam głos, który mi powiedział, że muszę wracać, a zgłoszą  się w odpowiednim czasie. Wcale nie miałam ochoty wracać, bo było mi już  dobrze, ale  perswazja tamtych była silniejsza, no i wróciłam.       Będąc na dole, nadal widziałam tylko ciemność. Wtedy usłyszałam  głosy lekarzy: „Mamy ją z powrotem”. I od tamtego czasu nie umiałam się pozbierać, bo ciągle  jakieś takie przygody duchowe miałam. A kiedy się oswoiłam z tym, powtarzały się różne  podejścia  istot duchowych  do mnie, żeby się zbliżyć, dotrzeć do mnie. Uczono mnie w zasadzie przez dziesięć lat właśnie tego kontaktowania się ze Światem Duchowym. Od 2000 roku zaczęła się ta przygoda już  z Egiptem. Kiedy mi powiedziano, że poznam  mężczyznę zza wielkiej wody, a był to 2000 rok,  przyjęłam to jako żart. Ale w 2003 roku rzeczywiście byłam za tą wielką wodą  po raz pierwszy. Barbara Choroszy z Chicago, wraz ze swoim mężem, zainteresowali się mną . I tak  się rozpoczęło. Barbara wcześniej już prowadziła audycję „Tajemnice Świata”. Potem, już  w Polsce się zainteresowano. Polonia, właśnie amerykańska, zdecydowała się wykorzystać te moje  predyspozycje, sprawdzić, czy mówię prawdę . W 2005 roku polecieliśmy pierwszy raz  do Egiptu na  badania wahadełkiem, a w następnym, 2006 roku, oczywiście z pełnym finansowaniem z Ameryki, ponownie byłam w Egipcie. I  to cała  historia tego. Bo Bill się też interesował od 2000 roku tym samym. I tam się poznaliśmy, bo w tym czasie ściągnął Billa do Egiptu  doktor Abbas . No i co z tego poznania w 2006 wyszło? Trzy miesiące później, nie, pół roku później wzięliśmy ślub w Chicago. I od tamtego czasu chcemy tą drogą naukową  dotrzeć do źródła informacji, czyli tablic, które są w grobowcu. Tablice opisują historię Ziemi. No i ciągle napotykamy  na trudności ze strony ludzi. To jest najgorsze: wiemy, gdzie są te tablice, a nie możemy się do nich dostać. A mamy rok 12-ty, koniec roku 12-tego. Przed nami zmiany, i to bardzo  poważne zmiany. Bo Kosmos co 25 tysięcy lat  przechodzi taką  transformację. I my tutaj, teraz na Ziemi, mamy albo to szczęście, albo nieszczęście żyć w tym czasie, kiedy się kończy cykl. Bo od 13 –tego roku zegar kosmiczny będzie odliczał nowe 25 tysięcy lat. No i właśnie  na tych tablicach są instrukcje, jak sobie  z tym wszystkim poradzić.  Właśnie z  tymi informacjami  jeździmy  po świecie i Polsce.  Wspaniały Opiekun En-ki służy swoją mądrością, pomaga ludziom. Przekazy są, już jest ich 139. Przez te wszystkie lata 139 przekazów od En-ki dla ludzi. Dzisiaj też  państwo będziecie mieli tę okazję i przyjemność  zadać pytanie. Ja w tym czasie będę tylko i wyłącznie takim kanałem, przekaźnikiem, medium, i będę odpowiadała na wasze pytania, tzn. ja będę przekazywała to, co będzie przekazywał En-ki.  Dobrze,  będziemy za chwilę zaczynać.

En-ki Ja,  En-ki, pragnę powitać, w tym kraju, Hiszpania, miasto Denia. Jestem tutaj po raz drugi. To, co powiedziało medium, było przekazane w ogromnym skrócie. Rok 12-ty  się kończy, a Świat Duchowy ogarnia coraz większy smutek  za podejście  ludzi do tego zakończenia roku. Teraz już będziemy zaczynać, ja będę odpowiadać na wasze pytania. Słucham pierwszego pytania.

Grażyna Witamy Cię, En-ki, tutaj w naszym pięknym mieście Denia. Mam znowu przyjemność pytania zadawać od publiczności do Ciebie, kochany En-ki. Mam do Ciebie pytanie od Sary: Kochany En-ki, jeżeli te  wszystkie informacje są takie bardzo ważne dla ludzi na całej Ziemi, to dlaczego są trzymane  w tajemnicy?

En-ki Odpowiem. Dziecino,  czy widziałaś dzisiaj podczas prezentacji mur?  Do wejścia do grobowca brakło trzy metry. Jest organizacja w Polsce. „Projekt Cheops”,  to wielkie  oczyszczanie na Chufu I  rozpoczęła fundacja z Chicago, więc praca się posuwała  do przodu. Na prośbę fundacji amerykańskiej, prośba dotyczyła  pieniędzy, prosili fundację polską o pomoc, o przyłączenie się do dalszej pracy.  Trzy metry do celu, do grobowca, w którym jest nie tylko mumia  budowniczego, ale i tablice. Odpowiedź fundacji polskiej była taka, jaką widzieliście. Powstał mur. Odcięta droga do grobowca, więc są ludzie, którym  zależy na tym, żeby przeszkadzać. Więc  pewne sprawy teraz trzeba zachować w sekrecie przed tymi, którzy przeszkadzają. Teraz rozumiesz, dlaczego. Słucham następnego pytania.

Grażyna Dziękuje ci serdecznie, En-ki, za tę odpowiedź, mam następne pytanie od Patryka: Ja, mam pytanie,  i to chodzi o wszystkich ludzi na całej Ziemi. Czy dojdziemy do takiego punktu, kiedy zrobi się jakaś zmiana, że nie będziemy mieli więcej w naszym życiu wojen, zniszczeń, katastrof, głodu i chorób?

En-ki Tak, tak się stanie, to pierwsze światełko w tunelu zapali się już w roku 13-tym, ale nie cieszcie się, że radość nastąpi w 13-tym roku. Szło ku dobremu, będzie powoli, lecz zanim to nastąpi,  na Ziemi będzie tak zwane oczyszczanie. W 13-tym roku ludzie zaczną myśleć.  Którzy nie będą chcieli myśleć, opuszczą Ziemię, więc warto zacząć myśleć, bo warto też żyć na tej nowej Ziemi, i będzie tak, jak sobie wymarzyłeś. Słucham dalej.

Grażyna Dziękujemy ci serdecznie, En-ki. Mam następne pytanie, przesłane nam przez Pedro. Pytanie brzmi: Czy w następnych latach będziemy potrzebowali reaktorów atomowych?

En-ki Jak najbardziej, tylko wtedy te reaktory będą służyć dla dobra ludzi. Skończy się gospodarka rabunkowa Ziemi, a zacznie się wykorzystywać to, co dzisiaj wyprodukowali przeciwko ludzkości. Ziemia ma być dla ludzi, ale Ziemię  trzeba szanować, jak własny dom. I takie      też podejście będą mieć  ludzie już na nowej Ziemi, lecz żeby ta nowa Ziemia mogła  służyć ludziom, trzeba na to sobie zapracować. Słucham dalej.

Grażyna Dziękujemy ci, kochany En-ki. Następne pytanie od Pedro: Dlaczego ludzie ignorują wzmagające się  katastrofy naturalne na całej kuli ziemskiej?

En-ki W pewnym sensie już gdzieś głęboko w każdej istocie ludzkiej  jest zakodowany strach. Ludzie, odrzucając od siebie to, co już się dzieje, myślą , że tym się zabezpieczą, najlepiej nie słyszeć, nie dopuszczać do siebie tych informacji  i cieszyć się, że  na przykład to się nie dzieje u nas. Jest to ucieczka właśnie przed tym, co ma nadejść, a to, co ma nadejść,  idzie nieubłagalnie do przodu i strach nic tutaj nie pomoże, wręcz przeciwnie. Trzeba byłoby  się otworzyć na to, co nadchodzi, bo to jest zabezpieczenie, a nie ucieczka i nie zamykanie się przed tym, co teraz robi Matka Ziemia, ale jak zwykle każda decyzja należy do was. Przecież posiadacie wolną wolę i rozum. Jeszcze dwa miesiące zostało na  opamiętanie się. Słucham.

Grażyna Dziękuję ci, kochany En-ki za odpowiedź. Pytanie od Gracjana: Czy możesz  teraz, kochany En-ki, ujawnić tajemniczego Samuela, który przemawia przez Annę Dolińską?
En-ki Mógłbym. A tak naprawdę, już powiedziałem, trzeba dokładniej czytać moje sesje. Tajemniczy Samuel, bo takie imię przybrał, miał prawo, bo nawet dzisiaj  nadawane są te imiona mężczyznom. Tajemniczy Samuel to mój kuzyn. Pochodzi z Nibiru, był dowódcą  na Marsie. Tam przewodził, czy zarządzał grupą pracowników, którzy wysłali złoto na Nibiru. Złoto było wydobywane na Ziemi. Właściwie powiedziałem już dużo. Żeby nie szukać we wszystkich sesjach, channelingach, proponuję te ostatnie przeczytać, tam powiedziałem dokładniej, kim jest Samuel. Dostał takie zadanie, żeby się zaopiekować polską fundacją, więc szukaj, odpowiedź znajdziesz. Słucham.

Grażyna Dziękujemy serdecznie. Mam pytanie od Iwony z Londynu: Witaj, drogi En-ki, dziękuję, że mogę być dziś tutaj  w Hiszpanii z wami. Moje pytanie: Czy po roku  2012 będzie używany język esperanto, czy będzie to język międzynarodowy? Dziękuję. Iwona.

En-ki Tak, Iwono, do tego już były robione  takie przymiarki, zaczną w 13-tym roku  powstawać szkoły esperanto. Na  nowej Ziemi, w nowym cyklu, musi być jeden język, a esperanto jest najwłaściwszym rozwiązaniem, i to się już zacznie. Słucham.
Grażyna Dziękujemy serdecznie, En-ki. Następne pytanie od Iwony: Czy pomimo tylu przeciwności losu, uda się zabezpieczyć Ziemię przed końcówką roku  2012?

En-ki Iwono, gdybyśmy my, Istoty Duchowe, i ci, którzy  wam i nam  pomagają –  mówię o istotach z Oriona –  mielibyśmy patrzeć na to, jak wy zabezpieczycie, to by się skończył rok 12-y i zabezpieczenia by nie… Zmiana strony Istoty ludzkie, Iwono, na zmianę swego rozumowania otrzymały 2000 lat, a od  roku 2000 to już był bieg tej pracy w celu zabezpieczenia, i nasza nieustanna prośba o pomoc z waszej strony. Ziemia otrzyma zabezpieczenie od strony Kosmosu. Zabezpieczenie jest potrzebne przed tą Planetą X, która ma przelecieć koło Ziemi, a cyklicznie oblatuje Układ Słoneczny. I żeby owa planeta  nie poczyniła szkód Ziemi –  będzie to zabezpieczenie, ale zaznaczam, to jest jedno zabezpieczenie. Od strony Ziemi miało być drugie  zabezpieczenie, i w tym  właśnie mieli pomóc ludzie. Rok się kończy, a ludzie zamiast pomóc, wręcz przeszkadzają, więc będzie, jeśli nie dotrzecie do zabezpieczenia, będzie jedno tylko, więc powtarzam, żeby było jasno.  W tej sytuacji, jak jest teraz,  to Ziemia będzie mieć jedno zabezpieczenie. I tutaj niech ludzie zaczną myśleć,  co chcę przez to powiedzieć. Jeszcze jest czas na to opamiętanie się i czas na dotarcie do tablic. Trzeba więc  uruchomić rozumy. Słucham dalej.

Grażyna Dziękuję serdecznie, En-ki. Pytanie od Róży: Czy będzie niedługo jakaś katastrofa i w jakim miejscu możemy być bezpieczni?

En-ki W takim razie macie te mądre komputery, czasami do czegoś się przydają. Zajrzyj na losy Ziemi, tam otrzymasz informacje o tym, co się dzieje na Ziemi. Wyraźnie przed chwilą  powiedziałem, Ziemia, chociaż okaleczona częściowo, przelot tej Planety przeżyje. Bo zabezpieczenie będzie, mamy przecież plan B. Jaki to jest plan, nie mogę powiedzieć, bo chcielibyście po prostu w tym też przeszkodzić. Także, bądź  spokojna  i nigdzie nie uciekaj, bądź tylko człowiekiem. Słucham.

Grażyna Dziękujemy serdecznie En-ki. Teraz pytanie od Marii Roxana: W którym roku skończy się kryzys ekonomiczny w Hiszpanii i jak możemy to polepszyć?

En-ki Myślę, Mario, nie tylko myślę, ale wiem, że kryzys nie tylko tutaj, ale na całym świecie, bo kryzys jest wszędzie, to się zakończy z końcem roku 12-tego. Rok 13-ty, tak jak powiedziałem, zaświeci się to światełko  dla was wszystkich, więc warto  cierpliwie zaczekać. Słucham dalej.

Pepa: Czy Jezus miał dzieci?

En-ki Nie, ale jeśli chciałabyś mieć szerszą odpowiedź,  to wolałbym to uczynić osobiście. Jezus kochał Marię Magdalenę, lecz potomstwa nie mieli. To co jest przypisywane Jezusowi, odnośnie do tego, że miał dzieci,  jest kłamstwem. Choćbyś czytała, nie wiem, jakie mądre książki, mówiące o tym, że Jezus miał dzieci, powtarzam, jest to kłamstwem . Słucham.

Havier Kto stworzył człowieka? Bóg, Anunnaki, cywilizacja obca czy przez ewolucję naturalną?

En-ki Gdybym chciał się dokładnie wypowiedzieć, czyli od samego początku, trzymałbym was do rana. Powiem w skrócie. Planeta Ziemia była przeznaczeniem takim, stworzona, czy utworzona przez samego Boga, miała być klejnotem w całym Wszechświecie, a istoty zamieszkujące ten klejnot miały być równe bogom, wiec dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Stworzył pierwsze istoty, które drogą ewolucji  miały dochodzić  do doskonałości. Historia trochę się zmieniła, bo  planeta Nibiru, której groziła  katastrofa  lada moment, miała  być wytrącona ze swojej orbity, więc trzeba było ewakuować istoty tam mieszkające. Pierwsza grupa ochotników przyleciała na Ziemię, w tym byłem ja, mój brat Enli i cała grupa naukowców. Mieliśmy przygotować Ziemię na przybycie mieszkańców Nibiru, wiec zaczęliśmy drogą inżynierii genetycznej przyspieszać tę ewolucję pierwszych mieszkańców. Potem jeszcze historia napisała następny scenariusz, dlaczego to istoty ludzkie, zamiast być równe bogom, większość postępuje, jak za czasów kamienia łupanego. Lecz tak, jak mówię w skrócie, bo historia jest znacznie, znacznie szersza. W każdym  razie pierwsze dzieło, to jest boskie dzieło. Myśmy  tylko musieli przyspieszyć tę ewolucję i coś nam się wymknęło spod kontroli i nad tym dzisiaj bolejemy. Słucham dalej.

Grażyna Dziękujemy En-ki. Mam tutaj parę pytań od Uli. Czy nasze miasto Denia i dookoła będzie dalej egzystowało, czy zostanie zniszczone przez wodę?

En-ki Tak by mogło wyglądać, jest woda i są góry. Woda ma się gdzieś  zatrzymać, bo jak myślicie, po co, ja tu dzisiaj jestem? Czy nie po to, żeby wam pomóc i dać zabezpieczenie, chociaż większość na to nie zasługuje. Wolicie się bawić, taką radość sprawia oglądanie walki byków, i co? Was interesuje ratowanie Ziemi, własnego miasta?  Lecz  mówię –  tak, warto wam pomóc, chociażby dla tych kilku sprawiedliwych,  a reszta będzie się rozliczać sama.  Słucham dalej.

Grażyna Dziękujemy za odpowiedź. Następne pytanie: Co się stanie z dziećmi i osobami upośledzonymi i chorymi, które potrzebują naszej pomocy?

En-ki Na ten temat już mówiłem, będą otoczone opieką, większą opieką niż ludzie zdrowi. Słucham dalej.

Grażyna To by było chyba na ten moment, w tym momencie, na tyle, podziękujemy serdecznie, kochany En-ki, i pozdrawiamy cały Świat Duchowy.
En-ki Ja też dziękuję, tak, spieszcie się do zabaw, dziękuję. To, co obiecałem, słowa dotrzymam. Dziękuję.

Iwona z Londynu Drogi En-ki, chciałabym w imieniu swoim i w imieniu wszystkich tutaj zgromadzonych serdecznie podziękować za przybycie. To był dla nas wielki zaszczyt móc Ciebie wysłuchać i dziękujemy Ci również serdecznie  za wszystkie odpowiedzi i dziękujemy, że inni też będą mogli z tych wypowiedzi skorzystać. Dziękujemy, i do zobaczenia.

En-ki Iwono, podziękowanie przyjąłem, miło jest słyszeć takie słowa. To, że przybyłem, to się bardzo cieszę. Po nowym roku już będę mieć inne zajęcie i na takie oficjalne spotkania, jeśli brat mój wyrazi zgodę, będzie przychodził on. Ja będę przychodził do moich wybranych istot. Ja się też cieszę i dziękuje za przybycie tak licznej grupy na to spotkanie .Oby te grupy były coraz to większe i większe, i  zrozumienie także, więc na zakończenie słowo tradycyjne powiem, także dziękuję  za to wspólne spotkanie –  ja, En-ki.

 

 

Reklamy

2 Komentarze (+add yours?)

 1. olry
  Lip 16, 2014 @ 06:12:18

  Nie , Enki – pan ziemi i wody.
  To Enlil był panem powietrza ( etheru ) i unosił się nad ziemią, więc tylko Enlil możne być duchem św.
  Enki kochał ludzi , jak Jezus i dał się za ich grzechy zabić.
  Enki brał udział w dziele stworzenia i kształcenia a Enlil z tym walczył.

  Odpowiedz

  • ninhursag2012
   Gru 26, 2016 @ 20:15:17

   Drogi / Draga Orly, proponuję wgłębić się bardziej w dalsze studiowanie tematu…

   Nie Enki zginął na krzyżu…

   Enlil nie jest duchem świętym… Jest nim Enki zepchnięty do ukrycia, ponieważ w pewnym okresie czasu BOGA „zrobiono” w liczbie pojedyńczej, ( ELOHIM = Bogowie, ELOHA = Bóg, w starym testamencie jest wyraźnie użyte słowo ELOHIM) czyli pewne organizacje które teraz trzymają Ludzi pod kontrolą „pozostawili” Boga jako jedną osobę, zmieniając Stary Testament, zacierając ślady Ninhursag oraz Enkiego którego nazwali duchem świętym…

   Zgadza się, że Enki wiele razy stawał w obronie Ludzi ( wykradł min ogień z Olimpu jako Prometeusz i dał go Ludziom za co poniósł karę od Zeusa ( Enlil) , dzięki Niemu Ewa zjadła jabłko z zakazanego drzewa Mądrości ( dobra i zła) tym samym człowiek „przejrzał na oczy” czyli posiadł także wiedzę, którą posiadali jego „Bogowie” , wiele takich typu rzeczy można byłoby tu przytoczyć) , zaś Enlil chciał Ludzi trzymać cały czas w niewiedzy i w zniewoleniu, stąd późniejsza Jego inkarnacja jako Jezus, by oczyścić swoją karmę, min za to co uczynił Ludziom oraz POKAZAĆ JAK ŻYĆ, a czy Ludzie wyciągnęli wnioski JAK żyć, niech każdy na te pytanie sam sobie odpowie…

   Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: