Oczyszczanie Aury i Czakr

Paramedycyna   Psychotronika   Alchemia   Medycyna   Naturalna   Ezoteryka

 

OMAR TA SATT

OMAR TA SATT

NINHURSAG – KI

“… Ci, co naprawdę przybyli z Kosmosu, niczym się nie wyróżniają, wręcz przeciwnie. Są to bardzo skromni ludzie, nie rzucający się w oczy, wręcz odpychani od innych, bo nie trzymają się tego samego poziomu, co ludzie. A oni są właśnie z Kosmosu i ich rola, ich zadanie dopiero się rozpocznie…”

Enki

TEEASEXOLARISGESHA

AM’ THE AM’ ON

AN KANA TE

SEKHEM

TEEAS EXOLARIS GESHA

MONA’OHA

MONA'OHA

Ciągle jestes zmęczona/y? Smutna/y?

Czujesz jakby uchodziła z Ciebie energia życiowa?

Brakuje Ci energii na cieszenie się zyciem?

Często lub chronicznie chorujesz?

Może od lat masz problemy i kłopoty finansowe?

Twojeżycie uczuciowe jest pasmem łez i porażek lub legło w gruzach?

Mimo ciągłych starań wciąż bezskutecznie poszukujesz pracy?

Szczęśliwe życie rodzinne zamieniło się w ciągłe kłótnie i koszmar?

Wciąż trafaiasz na nieszczerych i raniących Cie partnerów?

Gwałtownie zmieniają się Twoje nastroje?

Stałes/aś się nagatywnie nastawiony/a do ludzi i świata?

Chcesz uwolnic sie od blokad? Usunąć negatywne energie?

Marzysz o relaksie i spokoju wewnętrznym?

Jesli choć jedna odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca oznacza to że jesteś pod działaniem negatywnej energii…

KOMPLETNE OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

AURY I CZAKR

Aura – czyli energia która wypływa z wnętrza Twojego ciała i otula go jak anioł…

Czysta, niczym nie “skażona” aura zawsze jest bardzo ważnym aspektem naszego życia. Jednak w roku 2012 czysta aura oraz czakry jest czymś co jest ogromnie ważne i każda Istota Ludzka powinna zadbać o czystość włansego biopola.

Czym jest aura?

Każdy człowiek posiada swoistą subtelną energię nazywaną Aurą, która wielobarwną wstęgą oplata jego ciało. Aura nie jest żadną osobliwością posiada ją cała materia. Aura jest subtelną, barwną poświatą.Otacza nas jak mgła, chroni jak anioły. Przenika ciało fizyczne i sięga wysoko poza nie. A barwa i świecenie ma bezpośredni związek ze stanem energetycznym, ze stanem zdrowia. Pod wpływem pozytywnych uczuć, myśli, miłości i piękna – aura staje się jaśniejsza, świetlista, bardziej kolorowa. Składa się z wielu warstw: subtelnych ciał, a także czakr, czyli bram, przez które energia kosmosu napływa do naszych organizmów. w aurze odbijają się jak w energetycznym lustrze kompletnie wszystkie procesy zachodzące w naszym organizmie Odczytując aurę, możemy w niej wykryć przyczynę i przebieg choroby, jeszcze zanim rozwinie się w ciele. Naturalnie nasze niedobre samopoczucie widać w aurze. W bardzo wielu przypadkach negatywne myśli, agresja, zazdrość, ukrywana nienawiść, niezdrowe żywienie, brak miłości i wiele innych czynników wpływa na stan naszej aury. Gdy ona się osłabia, i zaczyna wyglądać jak „przybrudzona”, chwilę później zaczyna chorować ciało. Zbliżającą się chorobę możemy zdiagnozować na podstawie zmiany barwy – w tym czasie badanie lekarskie jeszcze wykaże, że pacjent jest zdrowy, chociaż choroba za moment ujawni się w ciele. Ale chorobom oraz wszelkim negatywnym wydatzeniom w naszym zyciu możemy zapobiec regularnie dabajac o czystosc naszej aury. Ludzie często lekceważą sygnały płynące z organizmu. Jesli boli – biorą tabletkę, a ból wlasnie przypomina nam o kończących się rezerwach energetycznych, o tym, że nadszedl czas na zmiany. Gdy już pojawia się konkretna choroba, to znaczy, że człowiek o sobie zapomniał, że zamiast ugasić pożar, przykrył go tylko grubym kocem. Aura nie tylko jest subtelnym promieniowaniem wewnętrznej energii żywych organizmów, ale dla wyższych poziomów rozwoju człowieka jest także swoistym polem ochronnym, barierą oddzielającą nas od negatywnych wpływów otoczenia i ludzi, byśmy nie musieli podlegać zbędnym wpływą

Podobne przyciąga podobne

Aura jest cudownym mechanizmem do otwartej komunikacji z otaczającymi nas światem i ludźmi, odzwierciedla całą naszą życiową energię w najmniejszych nawet szczegółach. Posiadanie własnego biopola energetycznego, pozwala nam oddziaływać energetycznie na całą otaczającą nas przestrzeń a poprzez zwiększanie swojej świadomości możemy wpływać na wartości innych pól, zmieniając ich oddziaływanie, a przez to i ich właściwości, musimy też wiedzieć, że one oddają nam tyle samo energii(mocy), co my do nich wysyłamy, a te subtelne energie współbrzmią tą samą wartością tzn. dobra przyciąga dobrą, zła-złą

Aura ma jeszcze wiele innych istotnych zadań, napewno, włancza nas do większego biopola, jakim jest nasza Matka Ziemia, pozwala sięgnąć jeszcze dalej do świadomości kosmicznej i jeszcze dalej.Aura wiąże również ciało z duszą gdyż jest formą pośrednią pomiędzy materią a duszą niezbędną zasadą wiążącą dusze. Muszę wyraźnie zaznaczyć, że Aura wszystkich istot oraz wszelkiej materii jest podstawową zasadą organizującą strukturę życia organizmów od początku wszechświata aż po teraz, i porządkuje oraz zapisuje całą strukturę biologiczną, rozwój biologiczny oraz zachowanie wszelkiego rodzaju materii – zarówno żywej, jak i nieożywionej. człowiek w swojej podstawowej postaci składa się z ciała, aury oraz duszy zbierającej doświadczenia w formie głębokiego odczuwania…..Po śmierci człowieka aura zanika, z tego wynika, że aura jest tylko swoistym organizatorem i rejestratorem tego, co się dzieje w ciele za życia, zachowującym dokładny zapis naszej przeszłości i teraźniejszości a nawet wskazującej nasze możliwości przyszłego rozwoju.

W wielu przypadkach to co wydarza się w tym życiu, jest kontynuacją większej całości, bo niejednokrotnie źródło zdarzeń tkwi w poprzednich wcieleniach. W przypadkach takich stosuję metodę podobną do hipnozy – wpłynięcie w kod aury, majace na celu wyczyszczenie zdarzeń jakie miały miejsce w poprzednim czasie życia, przypominający wstęgę łączącą każdego ze Stwórcą.

Co to jest aura?

Aura to niewidzialna emanacja lub pole energetyczne, które otacza wszystko, co żyje. A ponieważ istnieje ono wokół wszystkiego, również skała czy stół kuchenny mają aurę. W rzeczywistości aura, otaczając całe ciało, stanowi również część każdej komórki i odzwierciedla całą życiową energię w jej nawet najmniej uchwytnych przejawach. Można więc ją uznać raczej za przedłużenie ciała niż za coś, co je otacza.Energia przepływająca przez nią odzwierciedla naszą osobowość, tryb życia, myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim jest nasz umysł, ciało i dusza. aura jest odbiciem nas samych, zachowującym dokładny zapis naszej przeszłości i teraźniejszości, a nawet przyszłości.Jeśli ludzie uświadamiają to sobie, mogą poczynić kroki mające na celu odzyskanie zdrowia i witalności, zanim zdarzy się nieszczęście.

Aura składa się z pól energii, które stykają się ze sobą pod kątem prostym. Pierwsze z nich porusza się pionowo w górę i w dół ciała. Prostopadle do niego energia przepływa wokół ciała poziomo. Na koniec inne fale energii emanują z kręgosłupa i głowy ku zewnętrznym częściom aury. Wszystkie one krzyżują się i tworzą gęstą sieć energii magnetycznej.

Nasza aura przez cały czas współdziała z aurą innych. Gdy spotykamy kogoś, kto jest nam miły, obie aury otwierają się i łączą ze sobą. Aura dwóch głęboko w sobie zakochanych osób tworzy jeden wspaniały, wibrujący obłok . Gdy widzimy kogoś, kogo nie lubimy, wtedy jedna aura odpycha drugą. Spotkałeś kogoś, kto wydał Ci się antypatyczny, pozornie bez żadnego powodu? Twoja aura została wtedy odrzucona przez aurę tego drugiego człowieka, ostrzegając Cię, byś się do niego nie zbliżał. Osoba przepełniona wyłącznie negatywnymi myślami, stopniowo wszystkich od siebie odepchnie.

Wampiry Energetyczne

Pewne osoby są psychicznymi wampirami, które wysysają energię z twojej aury, by wzbogacić swoją. Czy czułeś się kiedyś “wypompowany”, spędziwszy z kimś trochę czasu? Jest bardzo prawdopodobne, że był to właśnie psychiczny wampir. Tych nieszczęśników na ogół charakteryzuje sztywność w postawie, brak psychicznej świadomości i poczucia własnej wartości. Świadomie lub nie korzystają z energii innych ludzi, pozostawiając ich z poczuciem pustki i frustracji. Jeśli żyjesz z psychicznym wampirem, musisz się nauczyć chronić swoją aurę.

Każda myśl wpływa na aurę

Negatywne Myslenie także ma fatalne skutki wiedzie do smutnej, samotnej starości, do ubóstwa, chorób itd… Myśli mają większą moc, niż się nam czasem wydaje. Te negatywne gromadzą się niepostrzeżenie i po pewnym czasie wywołują np chorobę w fizycznym ciele człowieka, tozpad zwiazku, problemy finansowe itd… Dobrze jest od razu przestawiać negatywne myśli na pozytywne, gdy tylko zdasz sobie sprawę, co się dzieje, dlatego tak ważne są afirmacje, czyli pozytywne myśli, które specjalnie umieszcza się w umyśle.

Kiedy „powstaje Aura”?

Aury nie ma w momencie narodzin, ale pojawia się przy pierwszym hauście powietrza – dokladnie wtedy kiedy Dusza wchodzi w ciało fizyczne – stając sie tym samym Istotą Ludzką.

Kolory aury

Każda aura ma swój podstawowy kolor, który zawiera ważne informacje o człowieku, odkrywając jego emocjonalną, psychiczną i duchową naturę. Pokazując jego emocje, ale i problemy, niedoskonałości, niedokończone sprawy. Kolory podstawowe aury określają głębię osobowości. Pokazują, czy dana osoba jest skoncentrowana na świecie materii, czy też podąża ścieżką rozwoju duchowego. A nawet – dokonując dualistycznego uproszczenia – czy jest dobra czy też zła.

Podział aury na subtelne ciała (warstwy)

Aura ma kilka warstw,składa się z wielu części, jedne mają swoją strukturę bardziej świetlistą inne są bardziej mgliste jedne są blisko ciała inne emanują na większą odległość od ciała.

Warstwy aury:

– Sobowtor eteryczny – obejmuje od 3 – 7mm od ciała,
– Aura Mentalna – około 2 – 3 cm od ciała,
– Cialo Eteryczne – około 3-5 cm od ciała,
– Aura Emocjonalna – około 5 – 15 cm od ciała,
– Aura wewnetrzna – około 10- 20 cm od ciała,
– Aura Astralna – około 0,5 m od ciała,
– Aura Zdrowia – około 70cm i więcej od ciała,
– Aura zewnetrzna – okolo 1 m od ciała,
– Aura Duchowa – okolo 8 m od ciala i jest uzależniona od osobistego rozwoju duchowego,
– Aura Eteryczna – obejmuje swoim oddziaływaniem dużą odległość od ciała fizycznego występuje w formie mgły,
– Fluid mesmeryczny – widoczny jest u bioenergoterapeutow.

Czakry

Czakry są to główne centra energetyczne w organizmie człowieka, które są jednocześnie odbiornikami i przekaźnikami energii, odpowiadająz rózne sfery naszego zycia. Zablokowany, nieaktywny czakram przekłada się na problemy w odpowiadającej mu sferze. Prawidlowo działający czakram wiruje oraz pobiera Życiową Energię z Kosmosu.Energia w czakrach znajduje się w ruchu wirowym i następuje tu ciągła wymiana z energią kosmiczną.

Wyrózniamy 7 podstawowych czakr:

– Muladhara – czakra korzenia,
– Svadhisthana – czakra sakralna,
– Manipura – czakra splotu słonecznego,
– Anahata – czkra serca,
– Vishuddha – czakra gardła,
– Adżna – czakram trzeciego oka,
– Sahasrara – czakram lotosu.

Podczas sesji oczyszczania energetycznego oczyszczam, udrażaniam oraz energetyzuję 12 czakr:

– Czakry Stóp,

– Czakry Kolan,

– Czakry Dłoni,

– Czakrę Korzenia,

– Czakrę Sakralną – przednią i tylnią,

– Czakrę Splotu Słonecznego – przednią i tylnią

– Czakrę Serca – przednią i tylnią,

– Górną Czakrę Serca – Thymys czakra,

– Czakrę Gardła – przednią i tylnią,

– Czakrę Trzeciego Oka,

– Czakrę Potyliczną – Planetarna Czakra,

– Czakrę Korony.

Miejsce wykonania zabiegu – Cały Świat – czyli zabiegi wykonywane na odległość.

Energia nie jest ograniczona czasem ani przestrzenią, dlatego nie jest istotnym czy zabieg oczyszczania przeprowadzany jest bezpośrednio czy na odległość, bowiem odleglośc nie ma znaczenia. Podczas sesji pracuję z energią, która przepływa przez nasze ciało i wszystko dookoła. W takich przypadkach moja energia dociera do pacjenta za pomocą min. zdjęcia oraz Jego indywidualnego kodu energetycznego.Zabieg wykonywany bezpośrednio jak i na odległość przyności takie same efekty, dlatego tez miejscem wykonywania zabiegu jest:
Cały Świat bez ograniczeń odleglościowych.

Skuteczne i bezpieczne wykonanie zabiegu oczyszczenia energetycznego aury i czakr

ODBLOKOWANIE WSZYSTKICH CZAKR – MIN. CZAKR MIŁOŚCI, FINANSÓW, ZWIĄZKÓW

medytacja.jpg

HARMONIA    MIŁOŚĆ    RADOŚĆ   SPOKÓJ   SZCZĘŚCIE    OBFITOŚĆ    BOGACTWO

Jak wykonywana jest sesja oczyszczania?

Zabiegi wykonuję bezpośrednio ja i na odległosc. Wymaga to poswięcenia dużego nakladu pracy, czasu i skupienia.Przeprowadzany przeze mnie zabieh trwa 3 godziny. Jeśli chodzi o czas w ktorym wykonuję sesje oczyszczania – to nie ma konieczności Twojego świadomego uczestnictwa w zabiegu. W czasie wykonywania sesji oczyszczającej poproszę Cię tylko o to abyś mógł/ mogła spokojnie się zrelaksować i jesli to możliwe aby położyc się wygodnie na plecach. Po zalicytowaniu aukcji otrzymasz ode mnie także inne potrzebne informacje.

Oczyszczanie energetyczne składa się z takich częsci jak:

1. Egzorcyzm,

2. Oczyszczanie i doenergetyzowanie ciał subtelnych:

– emocjolnego,

– eterycznego,

-mentalnego,

– astralnego,

– karmicznego.

3. Oczyszczanie i doenergetyzowanie czakr.

4. Połączenie ze Żródłem – z Energią Boską.

5. Wygładzenie i uszczelnienie aury.

6. Zamknięcie otwartych czakr i portali energetycznych.

Jakie są efekty oczyszczania energetycznego aury i czakr?

– przede wszystkim zostaje oczyszczona i wzmocniona Twoja aura,
– zostają oczyszczone,odblokowane oraz doenergetyzowane Twoje czakry,
– zostają usuniete oraz zniwelowane działania czarnej magi,
– zostają usunięte oraz zniwelowane klątwy, uroki, przeklenstwa,
– zostają zdjęte blokady i węzły karmiczne,
– zostają przerwane kanały więzi od opetań i nawiedzen a Ty zostajesz od tego uwolniona, – zostają usunięte oraz zniwelowane myślokształty,
– zostają usuniete nagatywne skutki błednych praktyk duchowych,
– zostaje zdjęta blokada finansowa,
– zastają zdjęte oraz usunięte złożone śluby także z poprzednich inkarnacji (np: śluby ubóstwa, itp)
– zostają oczyszczane osłabienia od istot bezcielesnych i bytów astralnych,
– zostają przerwane oraz usunięte kanały podłaczeń od wampirów energetycznych,
– zostają usunięte oraz odcięte niewytłumaczalne dotąd problemy i przeszkody życiowe,
– zostajesz oczyszczona/y i uwolniona/y od ciążących, niechcianych juz związków ( połączenia energetyczne z poprzednimi partnerami)
– zostają oczyszczone oraz odcięte kanały związków toksycznychi uzależnień emocjonalnych – zostajesz oczyszczona/y oraz uwolniona/y od lęków, starchu, ciągłej niepewności, wzmożonej nerwowości,
– zostajesz uwolniona/y od nałogów i uzależnień,
– itd…

Co zyskasz dzięki oczyszczaniu aury i czakr?

– zyskasz spokój duszy, mysli i ciała,
– zyskasz uzdrowienie ciała fizycznego od chorób,
– zostana uruchomione samouzdrawiające energię w Twoim ciele fizycznym,
– zyskasz zwiększenie poczucia bezpieczenstwa i ochrone w okół Ciebie,
– zostanie oczyszczona negatywna pamięc z energii Twojej aury co da Ci czystą życiowa drogę do przyszlości,
– zostanie oczyszczona oraz odblokowana Droga Losu co da Ci możliwość pełnej realizacji planów i marzeń,
– zastaną zneutralizowane i usunięte problemy, które samoistnie znajdą rozwiązanie,
– zostaną zneutralizowane konflikty dzięki czemu pojawią się nowe sprzyjające okoliczności i pozytywnie nastawieni w obec Ciebie ludzie,
– zostaną przetransformowane wzorce oraz kody,
– na koniec sesji Twoja aura zostanie uzupełniona, załatana oraz doenergetyzowana czystą energią wysokich wibracji z Kosmosu.

Istoto Ludzka – jak często np. opierasz ubrania, sprzątasz swoje mieszkanie lub myjesz ręce?

A jak często oczyszczasz własną aurę…?

Termin sesji oczyszczania energetycznego

1.Po zaksięgowaniu płatności – zostaje rozpoczęty proces przygotowujący do sesji oczyszczania,zostają także uzgadniane dalsze indywidualne informacje dotyczące zabiegu.

2. Oczyszczenie energetyczne zostaje przeprowadzone w umówionym z Tobą terminie.

3. Po przeprowadzonej sesji oczyszczania otrzymasz ode mnie informacjie – rapotr podsumopwujący co zostało zauważone podczas zabiegu, co odczuwałam, a także co zostało usunięte i oczyszczone.

Co potrzebuje do wykonania zabiegu oczyszczenia aury i czakr?

Aby skorzystać z promocji proszę o przesłanie:

– swoje pierwsze imię oraz datę urodzenia,
– zdjęcie całej sylwetki, nie starsze niz rok wstecz,
– można dołączyć krótki opis problemów/ sytuacji.

Co tutaj otrzymujesz?

1. Pełne, kompletne oczyszczanie aury, wygładzienie/zabiezpieczenie aury oraz ponownie Połączenie ze Źródlem.

2. Pełne, kompletne, oczyszczenie, odblokowanie oraz doenergetyzowanie czakr. W trakcie sesji oczyszczania energetycznegozawsze oczyszczane są oraz identyfikowane wszystkie elementy krok po kroku.

3. Otrzymasz GRATIS informację jaka jest Twoja główa czakra przez którą pobierasz energię z Kosmosu. Jest to bardzo ważna czakra o którą powinno się dbać bardzo dokladnie. Każda Istota Ludzla ma swoja indywidualna czarkre główną przez którą zostaje pobierana energia życiowa – źle działająca lub zablokowana właśnie ta czakra – powoduje spustoszenie w całym zyciu danego czlowieka często doprowadzając do groźnych chorób ciala fizycznego.

4. Otrzymasz ode mnie indywidualnie dobrany dla Ciebie Zestaw Afirmacji do samodzielnego stosowania.

5. UZDROWIENIE PRZEKONAŃ – Sporządzę dla Ciebie indywidualny Plan Transformacji kodów i wzorców energetycznych poprzez specjalnie dobrany dla Ciebie DEKRET UWALNIAJĄCY.

6.  Modlitwe Bezwarunkowego Uzdrowienia i Łaski,

7. Po wykonanym zabiegu oczyszczana energetycznego otrzymasz ode mnie także podstawowe instrukcje do samodzielnego zabezpieczania aury i aktywacji czakr.

Ale to jeszcze nie wszystko

8. Otrzymasz także informację, jaki jest podstawowy (główny) kolor Twojej aury, kolor z którym przychodzisz na Ziemię.

Kiedy już znasz swój podstawowy kolor aury, w chwilach wyczerpania energetycznego, możesz wzmocnić się energetycznie, poprzez wykorzystanie tego koloru, choćby w postaci założonego ubrania właśnie w tym kolorze.

Tutaj także otrzymujesz wróżbę Tarot na zadane

przez Ciebie 1 pytanie. Wróżbę sporządzam po przeprowadzonej sesji

oczyszczania, bowiem po zmianie Twojej energii zmieni się także

Twoja przyszlość.

Otrzymujesz wszystko co powyżej oraz pewność, że pracujesz z doświadczonym profesjonalistą.

Koniec problemów

Już po pierwszym zabiegu oczyszczania aury i czakr zostaje usunietych oraz wyeliminowanych wiele problemów, a Ty zaczniesz odczuwać napływ życiowej energii oraz uwolnienie od tego co ciążyło, jednak w cięzszych przypadkach koniecznym jest zastosowanie większej ilości sesji oczyszczania, poniewaz człowiek powraca do swojej utartej linii postępowania, przyzwyczajony do swoich negatywnych zachowań i często jednak jednorazowe działanie moze jednak nie wystarczać.W takim przypadku zawsze indywidualnie o sytuacji takiej zostaniesz poinformowany.Każdy zabieg usuwa coraz więcej poważniejszych problemów, na głębszych poziomach. Przypadek prosty – niewiele komplikacji energetycznych – wystarczy 1 dniowe działanie. W przypadkach bardziej skomplikowanych, wymagających dłuższych procesów oczyszczania – często potrzebych jest 2 – 5 zabiegow, w wyjątkowych syatuacjach wiecej.

… AN KANA TE…

Zadaniem AN KANA TE jest pomoc w podwyższeniu Pulsu Ziemi do drgań 21 Hz.

Istoto Ludzka obudź Światło w swoim sercu..

Cena stała oczyszczania energetycznego aury i czakr to 120zł, teraz  usługę tę otrzymujesz z 50% rabatem.

ZAMAWIAM

Jeżeli na Ziemi byłaby tylko Energia Miłości, nie musiałoby dojść do oczyszczania…

POMÓŻMY MATCE ZIEMI osiągnąć wysoką częstotliwość, dbając o swoja energię.

Pomagając Tobie – pomagam naszej Matce Ziemi oraz przyszłości nas wszystkich…

Ty zyskujesz czystą energię – Matka Ziemia wyższe częstotliwości Hz…

Ty zyskujesz usunięcie problemów – Matka Ziemia mniej ciążącej, ciemnej negatywnej energii…

Jeżeli mogę wspomóc choć jedno Przebudzenie Istoty Ludzkiej – to warto…

Moje kwalifikacje oraz wiedza:

Moimi przewodnikami są Istoty Duchowe –  nie rozdęte EGO – dlatego jeżeli komuś potrzebne będą moje kwalifikacje, odczyta je na stronie o mnie, ja zaś skupiam się na życiu w pokorze i skromności oraz niesieniu pomocy Istotom Ludzkim…

 

Prace terapeutyczne – zabiegi oczyszczania, uzdrawiania, uwolnieni min. egipskie, wróżby tarot – wykonuję pod przewodnictwem i prowadzeniem Istot Światła.

Ważne

Skuteczne oczyszczenie aury i czakr wiąże się z posiadaną wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem w pracy z energiami. Bezpiecznie może tego dokonac tylko osoba posiadająca wymaganą wiedzę i doświadczenie. Nieumiejętne wykonanie zabiegu, lub nieumiejętne posługiwanie się np. wahadełkiem podczas zabiegu, może do życia czlowieka oczyszczanego wnieść wiele szkód i przynieść odwrotny skutek do oczekiwanego. Bardzo ważne są także intencje osoby przeprowadzajacej zabieg. Oczyszczania moze sie podjąć tylko osoba czysta duchowo i energetycznie. Poddanie sie oczyszczaniu osobie nie do końca czystej energetycznie i nie do konca mającej dobrych intencji moze wprowadzic do życia oczyszczanej osoby takową energię, ponieważ podczas wykonywania zabiegu oczyszczania zachodzi „połączenie się” energii energoterapeuty z energią pacjenta.

Alchemia Duszy

Ninhursag – Ki

 

Z Miłością i Błogosławieństwem
Ninhursag

ANA'LOTUSRUNAELEXIER

PRAWO AUTORSKIE

Copyright © 2006 – 2013 by Ninti

Tekst,grafika i design tej strony są objęte prawem autorskim. Kopiowanie tylko za pisemną zgodą autora. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie wzoru i treści tej aukcji w całości lub w części jest zabronione i stanowi naruszenie moich praw autorskich.

Informacja:

Oferta dotyczy indywidualnej, wypracowanej osobiście przeze mnie usługi oczyszczania, będącej efektem mojej indywidualnej pracy duchowej opracowanej indywidualnie na zlecenie zamawiającego.

20 komentarzy (+add yours?)

 1. Iwona
  List 02, 2012 @ 12:09:57

  Już po pierwszym oczyszczaniu zaszły pozytywne zmiany. Nie wiem jak inni ale ja miałam mocne odczucia podczas zabiegu oczyszczania aury i czakr do tego otrzymałam za darmo oczyszczenie mieszkania. Ninti z całego serca Ci dziękuję że wprowasziłaś tyle ciepła i światła w moje życie. Już się nie boję przyszłości bo wiem że to ja jestem kreatorem swojego losu dziękuję Ci za pomoc 🙂

  Odpowiedz

 2. Joanna
  List 18, 2012 @ 17:29:20

  Ninhursag dziekuje Ci za pomoc w powrocie do „normalności” wszystko mi sie już walio i byłam rozbita na kawałki, taraz na nowo uczę sie stawiać kroki jak małe dziecko wiem że zawsze są przy mnie Anioły, że pomagają mi i chronią mnie w każdym dniu. Dziękuję za oczyszczania aury i czakr to zmienilo moje życie na lepsze a ja ponownie wiem co to uśmiech…
  Joanna

  Odpowiedz

 3. anik
  List 28, 2012 @ 18:18:58

  Bardzo pani dziękuję za oczyszczanie dzisiaj jest drugi tydzień od zabiegu a ja dostałam pracę!!! Tak jak mi pani powiedziała we wróżbie tak się spełniło. Raz jeszcze bardzo dziękuję za oczyszczanie i aktywację sfery finansowej.

  Odpowiedz

 4. A.
  Gru 11, 2012 @ 17:16:04

  Pani Magdaleno bardzo dziękuję Pani za oczyszczanie i za wszystkie mądre wskazówki, na pewno dostosuję się do nich… Dziękuję,że jest ktoś taki,niech Pani nie przestaje pomagać ludziom i naszej planecie Ziemi…
  A.

  Odpowiedz

 5. anik
  Sty 06, 2013 @ 15:35:37

  Kochana Ninhursag dziękuję Ci za pomoc, dziękuję za wszystko, moje życie wygląda teraz zupełnie inaczej, nie sądziłam że będę mogła kiedyś żyć w spokoju i szczęściu, podczas tego zabiegu czułam jak to wszystko ze mnie schodzi a serce waliło mi jak dzwon, bardzo dziękuję Pani za pomoc, czuję się jakbym weszła w inny świat, dziękuję z całego serca…

  Odpowiedz

 6. Kasia
  Sty 23, 2013 @ 15:53:09

  Bardzo pani dziękuje za wszystko co pani dla mnie zrobiła, otrzymałam o wiele wiecej niż tylko oczyszczanie aury i czakr – dla wszystkich zagubionych dusz, szczerze polecam pomoc Ninhursag, oprócz oczyszczania pomogła mi w moich problemach i nie zostawiła mnie z tym, za darmo otrzymałam także oczyszczanie mieszkania, to jest osoba z powołania Anioł w ziemskiej postaci – bardzo Pani dziękuję, bardzo za wszystko!

  Odpowiedz

 7. adriana
  Sty 23, 2013 @ 16:05:52

  Może zacznę tak: korzystałam juz w przeszlości z usług oczyszczania i mam porównanie – Ninhursag ma wielką wiedzę, zaskoczyło mnie także to, że potrafiła mi wskazać Główna Czakrę, osoba dokładna i naprawdę dobrze znająca się na tym co robi, bardzo życzliwa i ciepła – ja na pewno będę powracać.
  Ada

  Odpowiedz

 8. Dorota
  Lu 14, 2013 @ 14:55:43

  Witam,

  jak mogę sie skontaktować ?

  Odpowiedz

 9. ninhursag2012
  Lu 18, 2013 @ 11:32:21

  Dzień dobry,
  e-mail jest podany na stronie głównej: ninhursag@onet.pl.

  W Miłości i Świetle
  Ninhursag

  Odpowiedz

 10. weight loss vacations
  Lu 26, 2013 @ 15:40:32

  excellent post, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not notice this. You should continue your writing. I’m confident, you have a great readers’ base already!

  Odpowiedz

 11. Aleksandra
  Mar 04, 2013 @ 12:31:20

  Wspaniała osoba, pełna ciepłej pozytywnej energii, 100% profesjonalizm, ogromna nieoceniona pomoc dla osób w potrzebie, dziękuję z całego serca, że mogłam Panią poznać, polecam wszystkim!!!!!

  Odpowiedz

 12. Avery Lacefield
  Kwi 05, 2013 @ 08:25:33

  I’m very happy to uncover this website. I wanted to thank you for ones time for this particularly fantastic read!! I definitely liked every little bit of it and I have you bookmarked to look at new information on your web site.

  Odpowiedz

 13. Aneta
  Lip 09, 2013 @ 19:45:56

  Kochna Nihursag nie martw się jadem i zazdrością osoby która wyrządziła Ci krzywdę – to świadczy tylko o niej i o tym kim i jaką osobą jest. Ludzie też nie są głupi i potrafią odróżnić dobro od zła. Osoby Ci wierne znajdą Cię takze poza allegro, w końcu allegro.p, to nie cały świat.
  Przesyłam Ci moc Energii prosto z serca.
  Twoja zawsze staała klientka – Aneta.
  Dziękuję Ci za wszytsko co do tej pory dla mnie zrobiłaś i niech Anioły Cię dalej prowadzą…

  Odpowiedz

 14. Lidia
  Lip 09, 2013 @ 21:50:08

  Pani Moniko przeczytałam Pani informację dotyczącą szykanowania Pani i „pozbycia się” Pan z allegro. Tak naprawdę to brak jest słów aby opisać to co Panią spotkało. Nie mam takze słów by określić ludzką podłość i zawiść. Jak widać „przebudzonym duchowo” jeszcze wiele brakuje aby być prawdziwie przebudzonymi, a co dopiero być Przewodnikami dla innych ludzi. Materializm niestety przesłonił oczy tej osobie która osiągnęła cel aby pozbyć się Pani z allegro.
  Z pozdrowieniami anielskimi
  Lidia

  Odpowiedz

 15. Ula
  Lip 10, 2013 @ 18:43:11

  Pani Moniko przykre to co Pani pisze. Tamta Pani z tego co wiem ma już od dawna kiepską opinię również pod względem, że eliminuje konkurencję. Proszę się nie przejmować i robić swoje :). Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz

 16. Ewelina
  Wrz 30, 2013 @ 17:44:50

  Moje życie nie można było nazwać już życiem lecz ruiną. Ninhursag dziękuję Ci z całego serca za wszystko co dla mnie zrobiłaś i za to jak wiele mnie nauczyłaś, dzięki Tobie mój świat stał się inny, a ja sama także widzę jak źle go postrzegałam. Dziękuję Ci raz jeszcze, to cudowne móc ponownie poczuć spokój i szczęście, dziękuję, że podniosłaś mnie z przepaści.
  Już stała klientka
  Ewela

  Odpowiedz

 17. dagmarenka
  Paźdź 24, 2013 @ 20:06:10

  Droga Ninti – bardzo zależy mi na Pani pomocy. Wiem, że bez oczyszczenia czakr i bez ich synchronizacji nadal będę borykać się w moim życiu.
  Mam ciągłe problemy finansowe, stały brak pracy i właśnie porzucił mnie partner.
  Bardzo chciałabym skorzystać z Pani pomocy, bo tak dalej nie mogę żyć.
  Bardzo proszę o kontakt i podanie nr konta, na które mogę wpłacić kwotę za Pani pomoc (nie znalazłam tu na stronie). I na jaki adres mogłabym wysłać moje zdjęcie?
  Bardzo chciałabym żyć wreszcie bez problemów finansowych i niepokoju, jak przeżyć kolejny dzień.
  Pozdrawiam Panią pięknie i ciepło jesiennie i kolorowo
  Dagmara Kraj Kwiecińska

  Odpowiedz

 18. mm
  Sty 22, 2015 @ 20:51:27

  witam,
  poszukuję kontaktu

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

AN KANA TE – LITTLE GRANDMOTHER – Kiesha Crowther

%d bloggers like this: