Uzdrowienie Duszy

 

Paramedycyna   Psychotronika   Alchemia   Medycyna Naturalna   Ezoteryka

 

 

 

 

OMAR TA SATT

OMAR TA SATT

NINHURSAG – KI

“… Ci, co naprawdę przybyli z Kosmosu, niczym się nie wyróżniają, wręcz przeciwnie. Są to bardzo skromni ludzie, nie rzucający się w oczy, wręcz odpychani od innych, bo nie trzymają się tego samego poziomu, co ludzie. A oni są właśnie z Kosmosu i ich rola, ich zadanie dopiero się rozpocznie…”

Enki

TEEASEXOLARISGESHA

AM’ THE AM’ ON

AN KANA TE

SEKHEM

TEEAS EXOLARIS GESHA

MONA’OHA

MONA'OHA

Ciągle jestes zmęczona/y? Smutna/y?

Czujesz jakby uchodziła z Ciebie energia życiowa?

Brakuje Ci energii na cieszenie się zyciem?

Często lub chronicznie chorujesz?

Może od lat masz problemy i kłopoty finansowe?

Twojeżycie uczuciowe jest pasmem łez i porażek lub legło w gruzach?

Mimo ciągłych starań wciąż bezskutecznie poszukujesz pracy?

Szczęśliwe życie rodzinne zamieniło się w ciągłe kłótnie i koszmar?

Wciąż trafaiasz na nieszczerych i raniących Cie partnerów?

Gwałtownie zmieniają się Twoje nastroje?

Stałes/aś się nagatywnie nastawiony/a do ludzi i świata?

Chcesz uwolnic sie od blokad? Usunąć negatywne energie?

Marzysz o relaksie i spokoju wewnętrznym?

Jesli choć jedna odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca oznacza to że jesteś pod działaniem negatywnej energii…

 

Uzdrowienie Duszy 

 

1. Pełne Oczyszczanie Energetyczne Aury i Czakr,

 

2. Uzdrowienie Karmy,

 

2. Uwolnienia Obciążeń Rodowych,

 

3.Uwolnienia od Klątw i Czrnej Magii,

 

4. Oczyszczanie Drzewa Genealogicznego,

 

5. Oczyszczanie Zapisów Negatywnej Energii z obszarów mieszkań / domów

 

6. Modlitwa Bezwarunkowego Uzdrowienia i Łaski,

 

7. Informacja Twojego Podstawowego Koloru Aury,

 

8. Informacja Twojej Czakry Głównej przez którą pobierasz życiową Energię,

 

9.Uzdrowienie i Transformacja Przekonań / Indywidualne Dekrety i Afirmacje,

 

10. Podstawowe Techniki BHP Zabezpieczenia Energetycznego,

 

11. Channeling.

 

Tylko teraz w cenie promocyjnej otrzymasz:

 Pełen Pakiet Usług!

 

Uzdrowienie Duszy

  to pełny, kompleksowy pakiet Oczyszczania Energetycznego w którego skład wchodzi:

 

1. Pełna diagnoza Twojej aury – 29 zł

2. Pełna diagnoza Twoich czakr – 29 zł

3. Pełne, kompleksowe oczyszczanie aury, wygładzenie, zabezpieczenie oraz ponowne połaczenie ze Źródłem – 69 zł

4. Pełne oczyszczanie, odblokowanie i  doenergetyzowanie czakr – 69 zł

5. Oczyszczanie relacji partnerskich – ODBLOKOWANIE SFERY MIŁOŚCI, uczuć  – otrzymujesz gratis

6. Uwolnienia Obciążeń Rodowych, od Klątw i Czarnej Magii + Oczyszczanie Drzewa Przodków ( odprawianie pozostawionych z pokoleń negatywnych energii, kodów, wzorców, klątw pokoleniowych, przekleństw, SILNYCH DZIAŁAŃ CZARNEJ MAGII itp) – 69 zł

7. Uzdrowienie Karmy / Obciązeń Karmicznych

8. Oczyszczanie zapisów negatywnych energii z przestrzeni,  obszarów mieszkań, domów, firm, ziemi – otrzymujesz GRATIS

9. Channeling Anielski – przesłanie dla Ciebie od Istot Światła na zadane przez Ciebie 5 pytań – 70 zł (możesz wybrac także wróżbe z kart Tarot)

10. Afirmacje i DEKRET UWALNIAJĄCY – UZDROWIENIE PRZEKONAŃ (wzorców, kodów)  do codziennego stosowania – otrzymujeszgratis

11. Pełne doradztwo duchowe i fachowa pomoc w rozwiązaniu wskazanych przez Ciebie problemów – otrzymujesz gratis

 

ODBLOKOWANIE   WSZYSTKICH   SFER  – MIN. SFER   MIŁOŚCI,   FINANSÓW,   ZWIĄZKÓW,   POMYŚLNOŚCI,   OBFITOŚCI…

medytacja.jpg

HARMONIA    MIŁOŚĆ    RADOŚĆ    SPOKÓJ    SZCZĘŚCIE   OBFITOŚĆ    BOGACTWO

Uzdrowienie Duszy – to pełny pakiet powyższych usług, których łączny

 koszt wynosi 335zł – na tej aukcji Uzdrowienie Duszy otrzymasz z

 rabatem – 60% czyli za jedyne 145zl.

Tak wiele – za tak niewiele

Oszczędzasz 193zł!

 Ale to jeszcze nie wszystko…

 

Otrzymasz także GRATIS informację jaka jest Twoja Główa Czakra przez którą pobierasz energię z Kosmosu. Jest to bardzo ważna czakra o którą powinno się dbać bardzo dokladnie. Każda Istota Ludzla ma swoja indywidualna czarkre główną przez którą zostaje pobierana energia życiowa – źle działająca lub zablokowana właśnie ta czakra – powoduje spustoszenie w całym zyciu danego czlowieka często doprowadzając do groźnych chorób ciala fizycznego.

Otrzymasz także informację jaki jest Twój PODSTAWOWY KOLOR AURY z którym zeszłaś / zszedłeś na Ziemię.

Uzdrowienie Duszy

  podzielone jest na kilka etapów (sesje oczyszczania/uzdrawiania) , których przebieg (daty) ustalam z Tobą indywidualnie dostosowując się do Twoich możliwości czasowych

Aura

Czysta, niczym nie “skażona” aura zawsze jest bardzo ważnym aspektem naszego życia. Czysta aura oraz czakry jest czymś co jest ogromnie ważne i każda Istota Ludzka powinna zadbać o czystość włansego biopola.

Istoto Ludzka – jak często np opierasz ubrania, sprzątasz swoje mieszkanie lub myjesz ręcę?

A jak często oczyszczasz własną aurę…?

 

Aura – czyli energia która wypływa z wnętrza Twojego ciała i otula go jak anioł…

 Czym jest aura?

Każdy człowiek posiada swoistą subtelną energię nazywaną Aurą, która wielobarwną wstęgą oplata jego ciało. Aura nie jest żadną osobliwością posiada ją cała materia. Aura jest subtelną, barwną poświatą.Otacza nas jak mgła, chroni jak anioły. Przenika ciało fizyczne i sięga wysoko poza nie. A barwa i świecenie ma bezpośredni związek ze stanem energetycznym, ze stanem zdrowia. Pod wpływem pozytywnych uczuć, myśli, miłości i piękna – aura staje się jaśniejsza, świetlista, bardziej kolorowa. Składa się z wielu warstw: subtelnych ciał, a także czakr, czyli bram, przez które energia kosmosu napływa do naszych organizmów. w aurze odbijają się jak w energetycznym lustrze kompletnie wszystkie procesy zachodzące w naszym organizmie Odczytując aurę, możemy w niej wykryć przyczynę i przebieg choroby, jeszcze zanim rozwinie się w ciele. Naturalnie nasze niedobre samopoczucie widać w aurze. W bardzo wielu przypadkach negatywne myśli, agresja, zazdrość, ukrywana nienawiść, niezdrowe żywienie, brak miłości i wiele innych czynników wpływa na stan naszej aury. Gdy ona się osłabia, i zaczyna wyglądać jak „przybrudzona”, chwilę później zaczyna chorować ciało. Zbliżającą się chorobę możemy zdiagnozować na podstawie zmiany barwy – w tym czasie badanie lekarskie jeszcze wykaże, że pacjent jest zdrowy, chociaż choroba za moment ujawni się w ciele. Ale chorobom oraz wszelkim negatywnym wydatzeniom w naszym zyciu możemy zapobiec regularnie dabajac o czystosc naszej aury. Ludzie często lekceważą sygnały płynące z organizmu. Jesli boli – biorą tabletkę, a ból wlasnie przypomina nam o kończących się rezerwach energetycznych, o tym, że nadszedl czas na zmiany. Gdy już pojawia się konkretna choroba, to znaczy, że człowiek o sobie zapomniał, że zamiast ugasić pożar, przykrył go tylko grubym kocem.

Aura nie tylko jest subtelnym promieniowaniem wewnętrznej energii żywych organizmów, ale dla wyższych poziomów rozwoju człowieka jest także swoistym polem ochronnym, barierą oddzielającą nas od negatywnych wpływów otoczenia i ludzi, byśmy nie musieli podlegać zbędnym wpływą

Podobne przyciąga podobne

 

Aura jest cudownym mechanizmem do otwartej komunikacji z otaczającymi nas światem i ludźmi, odzwierciedla całą naszą życiową energię w najmniejszych nawet szczegółach. Posiadanie własnego biopola energetycznego, pozwala nam oddziaływać energetycznie na całą otaczającą nas przestrzeń a poprzez zwiększanie swojej świadomości możemy wpływać na wartości innych pól, zmieniając ich oddziaływanie, a przez to i ich właściwości, musimy też wiedzieć, że one oddają nam tyle samo energii(mocy), co my do nich wysyłamy, a te subtelne energie współbrzmią tą samą wartością tzn. dobra przyciąga dobrą, zła-złą

 Aura ma jeszcze wiele innych istotnych zadań, napewno, włancza nas do większego biopola, jakim jest nasza Matka Ziemia, pozwala sięgnąć jeszcze dalej do świadomości kosmicznej i jeszcze dalej.Aura wiąże również ciało z duszą gdyż jest formą pośrednią pomiędzy materią a duszą niezbędną zasadą wiążącą dusze. Muszę wyraźnie zaznaczyć, że Aura wszystkich istot oraz wszelkiej materii jest podstawową zasadą organizującą strukturę życia organizmów od początku wszechświata aż po teraz, i porządkuje oraz zapisuje całą strukturę biologiczną, rozwój biologiczny oraz zachowanie wszelkiego rodzaju materii – zarówno żywej, jak i nieożywionej. człowiek w swojej podstawowej postaci składa się z ciała, aury oraz duszy zbierającej doświadczenia w formie głębokiego odczuwania…..Po śmierci człowieka aura zanika, z tego wynika, że aura jest tylko swoistym organizatorem i rejestratorem tego, co się dzieje w ciele za życia, zachowującym dokładny zapis naszej przeszłości i teraźniejszości a nawet wskazującej nasze możliwości przyszłego rozwoju.

W wielu przypadkach to co wydarza się w tym życiu, jest kontynuacją większej całości, bo niejednokrotnie źródło zdarzeń tkwi w poprzednich wcieleniach. W przypadkach takich stosuję metodę podobną do hipnozy – wpłynięcie w kod aury, majace na celu wyczyszczenie zdarzeń jakie miały miejsce w poprzednim czasie życia, przypominający wstęgę łączącą każdego ze Stwórcą.

Co to jest aura?

Aura to niewidzialna emanacja lub pole energetyczne, które otacza wszystko, co żyje. A ponieważ istnieje ono wokół wszystkiego, również skała czy stół kuchenny mają aurę. W rzeczywistości aura, otaczając całe ciało, stanowi również część każdej komórki i odzwierciedla całą życiową energię w jej nawet najmniej uchwytnych przejawach. Można więc ją uznać raczej za przedłużenie ciała niż za coś, co je otacza.Energia przepływająca przez nią odzwierciedla naszą osobowość, tryb życia, myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim jest nasz umysł, ciało i dusza. aura jest odbiciem nas samych, zachowującym dokładny zapis naszej przeszłości i teraźniejszości, a nawet przyszłości.Jeśli ludzie uświadamiają to sobie, mogą poczynić kroki mające na celu odzyskanie zdrowia i witalności, zanim zdarzy się nieszczęście.

Aura składa się z pól energii, które stykają się ze sobą pod kątem prostym. Pierwsze z nich porusza się pionowo w górę i w dół ciała. Prostopadle do niego energia przepływa wokół ciała poziomo. Na koniec inne fale energii emanują z kręgosłupa i głowy ku zewnętrznym częściom aury. Wszystkie one krzyżują się i tworzą gęstą sieć energii magnetycznej. Nasza aura przez cały czas współdziała z aurą innych. Gdy spotykamy kogoś, kto jest nam miły, obie aury otwierają się i łączą ze sobą. Aura dwóch głęboko w sobie zakochanych osób tworzy jeden wspaniały, wibrujący obłok . Gdy widzimy kogoś, kogo nie lubimy, wtedy jedna aura odpycha drugą. Spotkałeś kogoś, kto wydał Ci się antypatyczny, pozornie bez żadnego powodu? Twoja aura została wtedy odrzucona przez aurę tego drugiego człowieka, ostrzegając Cię, byś się do niego nie zbliżał. Osoba przepełniona wyłącznie negatywnymi myślami, stopniowo wszystkich od siebie odepchnie.

Wampiry Energetyczne.

 

Pewne osoby są psychicznymi wampirami, które wysysają energię z twojej aury, by wzbogacić swoją. Czy czułeś się kiedyś “wypompowany”, spędziwszy z kimś trochę czasu? Jest bardzo prawdopodobne, że był to właśnie psychiczny wampir. Tych nieszczęśników na ogół charakteryzuje sztywność w postawie, brak psychicznej świadomości i poczucia własnej wartości. Świadomie lub nie korzystają z energii innych ludzi, pozostawiając ich z poczuciem pustki i frustracji. Jeśli żyjesz z psychicznym wampirem, musisz się nauczyć chronić swoją aurę.

 

Każda myśl wpływa na aurę.

 

Negatywne Myslenie także ma fatalne skutki wiedzie do smutnej, samotnej starości, do ubóstwa, chorób itd… Myśli mają większą moc, niż się nam czasem wydaje. Te negatywne gromadzą się niepostrzeżenie i po pewnym czasie wywołują np chorobę w fizycznym ciele człowieka, tozpad zwiazku, problemy finansowe itd… Dobrze jest od razu przestawiać negatywne myśli na pozytywne, gdy tylko zdasz sobie sprawę, co się dzieje, dlatego tak ważne są afirmacje, czyli pozytywne myśli, które specjalnie umieszcza się w umyśle.

Kiedy „powstaje Aura”?

Aury nie ma w momencie narodzin, ale pojawia się przy pierwszym hauście powietrza – dokladnie wtedy kiedy Dusza wchodzi w ciało fizyczne – stając sie tym samym Istotą Ludzką.

Czakry

 

Czakry są to główne centra energetyczne w organizmie człowieka, które są jednocześnie odbiornikami i przekaźnikami energii, odpowiadająz rózne sfery naszego zycia. Zablokowany, nieaktywny czakram przekłada się na problemy w odpowiadającej mu sferze. Prawidlowo działający czakram wiruje oraz pobiera Życiową Energię z Kosmosu.Energia w czakrach znajduje się w ruchu wirowym i następuje tu ciągła wymiana z energią kosmiczną.

Eliminując ze swojego życia chociaż jeden problem – uleczasz całe swoje życie…

Uzdrawiając siebie – swoją energię – uzdrawiasz całe dalsze swoje życie…

Oczyszczanie relacji partnerskich

 

Kiedyś Twój dom tętnił szczęściem i gwarem radości? Twój partner był ciepłym przyjacielem a Ty moglas na Niego liczych w każdych chwilach? A teraz jest zupelnie inaczej? W domu są kłótnie? Partner diametralnie sie zmienil i oddalił?

Dlatego wykonam dla Ciebie także sesję oczyszczenia relacji partnerskich, aby przywołać dawne szczęście i spokój.

PEŁNE  ODBLOKOWANIE  SFERY  MIŁOSCI  I FINANSÓW!

 

Uwolnienie Obciążeń Rodowych + Oczyszczanie drzewa przodków

W Twoim życiu jest pasmo nieszczęść? Partnerzy wciąż ranią i odchodzą bez powodu? W Twojej rodzinie są nagminne rozwody? Masz ciągłe kłopoty finansowe? Od lat nie możesz znaleźć pracy? Powodem moze być ciągnąca się za Tobą Karma Pokoleniowa – klątwa, przekleństwo oraz działanie czarnej magi.

Dlatego wykonam dla Ciebie także sesję UWOLNIEŃ OBCIĄŻEŃ RODOWYCH + Oczyszczenia Drzewa Przodków, aby odwołać i zniwelować wszelkie klatwy, przekleństwa rodowe i działanie czarnej magii ciążące na Tobie.

Po usunięciu KLĄTW Twoje życie wypełni się czystą Energią Boską

 

Więcej informacji na temat Uwolnien Obciążeń Rodowych znajdziesz na innej mojej aukcji Uwolnień Obciążeń Rodowych

Oczyszczanie zapisów negatywnych energii z obszarów mieszkań, domów, firm, ziemi

 

Mieszkania, domy mają także swoją aurę. Mury, sciany mają swoją pamięć, kodują i zapamiętują energię, czyli prościej mówiąc wydarzenia które były w domu, mieszkaniu. Jeśli to były negatywne wydarzenia, zrodziły negatywna energie – w związku z tym mury pochloneły tę energię i zapamiętały ją. A to działa bardzo negatywnie na nasze dalsze zycie, ponieważ energia ta co jakis czas bedzie wracała do naszego żcyia jak bumerang przywołując poprzez zakodowaną negatywna energię – nagatywne wydarzenia…

Dlatego wykonam dla Ciebie także sesję oczyszczenia zapisów negatywnych energii z obszarów mieszkań, domów, firm, ziemi, aby usunąc zapisy wszelkiej negatywnej energi, wprowadzając do Twojego domu ponownie czystą niczym nie skarzoną Energię Świała.

CHANNELING ANIELSKI

 

Możesz zadać takze 5 pytań na które chcesz uzyskac odpowiedź. Czy to będzie channeling od Istot Światła, czy wróżba z kart Tarot – wybór należy do Ciebie.

DEKRET   UWALNIAJACY   +  AFIRMACJE

Afirmacje są bardzo ważnym aspektem – programują nasz mózg na to co chcemy osiągnąć, dlatego tez dobiorę dla Ciebie zestaw indywidualnych afirmacji, do codziennego stosowania.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie także DEKRET UWALNIAJĄCY –  UZDROWIENIE PRZEKONAŃ

PEŁNE DORADZTWO DUCHOWE I FACHOWA POMOC

Na tej aukcji otrzymasz ode mnie także kompleksowe doradztwo duchowe, byc może w Twoim przypadku oprócz powyzszych sesji koniecznym bedzie zastosować np litoterapię lub cos jeszcze – wtedy w takich przypadkach poinformuję Cię oraz indywidualnie dobierę dalszą pomoc.

Skuteczne i bezpieczne wykonanie zabiegów oczyszczenia i uzdrowienia energetycznego.

Jak wykonywane są sesje oczyszczania i uzdrawiania?

 

Zabiegi wykonuję bezpośrednio jak i na odległosc. Wymaga to poswięcenia dużego nakladu pracy, czasu i skupienia.Przeprowadzany przeze mnie jeden zabieg trwa 3 godziny. W Uzdrowieniu Duszy sesji jest kilka.  Jeśli chodzi o czas w ktorym wykonuję sesje oczyszczania – to nie ma konieczności Twojego świadomego uczestnictwa w zabiegu. Wczesie wykonywania sesji oczyszczającej poproszę Cię tylko o to abyś mógł/ mogła spokojnie się zrelaksować i jesli to możliwe aby położyc się wygodnie na plecach. Po zalicyrowaniu aukcji otrzymasz ode mnie także inne potrzebne informacje.

Miejsce wykonania zabiegu – Cały Świat – czyli zabiegi wykonywane na odległość.

 

Energia nie jest ograniczona czasem ani przestrzenią, dlatego nie jest istotnym czy zabieg oczyszczania przeprowadzany jest bezpośrednio czy na odległość, bowiem odleglośc nie ma znaczenia. Podczas sesji pracuję z energią, która przepływa przez nasze ciało i wszystko dookoła. W takich przypadkach Energia która przepływa przez moje ciało jako przez Kanał / Narzędzie dociera do pacjenta za pomocą min. zdjęcia oraz Jego indywidualnego kodu energetycznego. Zabieg wykonywany bezpośrednio jak i na odległość przyności takie same efekty, dlatego tez miejscem wykonywania zabiegu jest: Cały Świat bez ograniczeń odleglościowych. Energia jaką jest mi dane dysponować pomogła w bardzo wielu schorzeniach, niejednokrotnie uważanych za stan beznadziejny.

Jak skorzystac z tej promocji?

 

1.Kliknij – Kup teraz

2. Prześlij:

– pierwsze imię oraz datę urodzenia,

– zdjęcie całej sylwetki nie starsze niz rok wstecz,

– można przesłać krótki opis problemów/sytuacji

3.Po zaksięgowaniu płatności – zostaje rozpoczęty proces przygotowujący do sesji Uzdrowienia Duszy.

Po przeprowadzonych sesjach otrzymasz:

 

1.Diagnoze aury,

2.Diagnozę czakr,

3. CHANNELING – przeslanie od Istot Światła, Aniołów lub wróżba tarot  na Twoich 5  pytań,

4.Informację jaka jest Twoja główna czakra przez którą pobierasz energię z Kosmosu oraz pełne informacje dalsze.

5. Jaki jest Twój PODSTAWOWY KOLOR AURY.

6. Indywidualny DEKRET UWALNIAJACY do UZDROWIENIA PRZEKONAŃ

7. Afirmacje do samodzielnego stosowania,

8.Techniki zabezpieczenia energetycznego itd…

9.Indywidualne doradztwo duchowe.

Moje kwalifikacje oraz wiedza:

 

Moimi przewodnikami są Istoty Duchowe –  nie rozdęte EGO – dlatego jeżeli komuś potrzebne będą moje kwalifikacje, odczyta jest na mojej prywatnej stronie o mnie, ja zaś skupiam się na życiu w pokorze i skromności oraz niesieniu pomocy Istotom Ludzkim…

Prace terapeutyczne – zabiegi oczyszczania, uzdrawiania, uwolnieni min. egipskie, wróżby tarot – wykonuję pod przewodnictwem i prowadzeniem Istot Światła.

Ważne

Skuteczne oczyszczenie aury i czakr wiąże się z posiadaną wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem w pracy z energiami. Bezpiecznie może tego dokonac tylko osoba posiadająca wymaganą wiedzę i doświadczenie. Nieumiejętne wykonanie zabiegu, lub nieumiejętne posługiwanie się np. wahadełkiem podczas zabiegu, może do życia czlowieka oczyszczanego wnieść wiele szkód i przynieść odwrotny skutek do oczekiwanego. Bardzo ważne są także intencje osoby przeprowadzajacej zabieg. Oczyszczania moze sie podjąć tylko osoba czysta duchowo i energetycznie. Poddanie sie oczyszczaniu osobie nie do końca czystej energetycznie i nie do konca mającej dobrych intencji moze wprowadzic do życia oczyszczanej osoby takową energię, ponieważ podczas wykonywania zabiegu oczyszczania zachodzi „połączenie się” energii energoterapeuty z energią pacjenta.

 ZAMAWIAM

Alchemia Duszy

Ninhursag – Ki

Z Miłością i Błogosławieństwem
Ninhursag

ANA'LOTUSRUNAELEXIER

PRAWO AUTORSKIE

Copyright © 2006 – 2013 by Ninhursag

Tekst,grafika i design tej strony są objęte prawem autorskim. Kopiowanie tylko za pisemną zgodą autora. Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie wzoru i treści tej aukcji w całości lub w części jest zabronione i stanowi naruszenie moich praw autorskich.

Informacja:

Oferta dotyczy indywidualnej, wypracowanej osobiście przeze mnie usługi oczyszczania, będącej efektem mojej indywidualnej pracy duchowej opracowanej indywidualnie na zlecenie zamawiającego.

4 komentarzy (+add yours?)

 1. Marta
  List 06, 2012 @ 10:22:10

  Wpisałam sie na „starej” stronie i wpisuje sie też tu na niwej. Raz jeszcze pragnę Pani podziękowac za wszystko co Pani dla mnie zrobiła,pokazała mi Pani że potrafię dalej żyć na dodatek w szczęsciu i radości, dziękuję za wszystkie oczyszczania, taj jak Pani przepowiedziała – jestem już w szczęśliwym związku z naprawdę kochającym mnie mężczyzną, dziękuje to i tak za mało za tak wielką zmianę mojego życia… Marta

  Odpowiedz

 2. Marek
  Sty 23, 2013 @ 15:59:40

  W MOIM ŻYCIU WYDARZYŁO SIE WIELE ZŁA, ALE DZIEKI TEJ PANI POWRACAM DO DAWNEGO SIEBIE I PONOWNIE CZUJE CO TO SZCZĘŚCIE! PANI JEST BARDZO DOKŁADNA W TYM CO ROBI, OCZYSZCZAŁA MOJA AURE I CZAKRY AŻ DO CAŁKOWITEGO OCZEKIWANEGO EFEKTU DOPIERO PO TYM PRZESZLIŚMY DO NASTEPNEGO ETAPU A PANI TA NIE WZIĘŁA DODATKLOWYCH PIENIĘDZY – PANI MONIKO DZIĘKUJE PANI ZA WSZYSTKO, JUZ JEST POPRAWA W MOICH FINANSACH A MOJE ZYCIE BARDZO ZMIENIŁO SIĘ NA LEPSZE MOŻE TO WSZYSTKO PISZĘ CHAOTYCZNIE ALE CHCE PODZIELIC SIĘ TĄ RADOŚCIĄ Z INNYMI – NAPRAWDĘ JESTEM PANI BARDZO WDZIĘCZNY ZA WSZYSTKO

  Odpowiedz

 3. acai weight loss
  Lu 26, 2013 @ 15:41:35

  Oh my goodness! an amazing article dude. Thanks However I’m experiencing situation with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting similar rss downside? Anybody who is aware of kindly respond. Thnkx

  Odpowiedz

 4. Barbara
  Mar 01, 2013 @ 21:02:00

  I ja chcę Pani podziękować tutaj na stronie. Moje życie stanęło na wielkim zakręcie, było gorzej niż źle. Dziękuję Opatrzności że do Pani trafiłam, a Pani dziękuję za wszystko co dla mnie Pani zrobiła, teraz już rozumię innych którzy tu wpisuję że słowo dziękuję – to naprawde za mało, ja Pani dziękuję z całego serca i niecg Aniłoy nadal Pani prowadzą

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

AN KANA TE – LITTLE GRANDMOTHER – Kiesha Crowther

%d bloggers like this: